İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload karşılığı ödeme aldığım yerler (2)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bugüne kadar 3 sisteme dosyalarımı upload edip paypal hesabıma ödeme aldım. Bunları sırasıyla yazıyorum.

1- Hotfile.com;
Bu sistemi sadece 2 haftadır kullanıyorum ancak buna rağmen favorim oldu. Ödeme otomatik olarak gönderiliyor. Bunun kademeli bir kazanma metodu var. Puan için minimum dosya boyutu 5MB. Paypal için ödeme alt limiti 15$ ve her pazartesi otomatik olarak hesabınıza geçiyor. 1000 puan çok değişken rakamlarda size para kazandırabiliyor. Örneğin ilk üye olduğunuzda üye tipiniz silver olacaktır ve 101MB'lık bir dosya yüklediğinizde 1000 indirme size 10$ kazandıracaktır.
Avantajları: Tek dosyada 500MB yüklenebiliyor. Ödemeler her pazartesi otomatik olarak hesabınıza geçiyor. Free kullanıcıların indirme hızları hiç azımsanacak gibi değil (128k/s) ve free kullanıcılardan en az şikayet gelen yer. 5MB'lık dosyadan bile para kazanabiliyorsunuz. IP tekil sayılmıyor.
Dezavantajları: Dosyaları upload ederken dosya isimleri telif hakkı içeren bir ürünün adıysa içeriğe bakmaksızın doğrudan siliniyor.
Ref'im ile üye olmak için;
http://hotfile.com/register.html?reff=45234
Ref'siz üye olmak için;
http://hotfile.com/

2- Netload.in;
En az 10 kere ödeme aldığım bir yerdir. Dosya alt limiti 100MB. İndirilen 100MB üstü her dosyadan 1 puan kazanıyorsunuz ve 20000 puan 25$ yapıyor. Paypal'a ödeme alabilmek için minimum 50$ biriktirmiş olmanız gerekiyor. Ödeme en geç 2 hafta içinde paypal hesabınıza geçiyor. Avantajı, rapidshare'den sonra en çok kullanılan upload sitesi.
Avantajları: Güvenilir ve rapidshare arkasından en çok tercih edilen upload sistemi. Tek dosyada 400MB yüklenebiliyor. Free kullanıcıların en az şikayet ettikleri yerlerden diğeri.
Dezavantajları: Ödemelerin hesaba geçmesi 2-3 hafta sürebiliyor. Dosyalardan ödeme alabilmek için en az 100MB olması gerekiyor. Free kullanıcıların indirme hızı belirsiz. Bazen 30k bazen 500k ile indiriliyor.
http://netload.in/index.php?refer_id=168735&id=39
Ref'siz üye olmak için;
http://netload.in/

3- Storage.to;
Bu sistemi bir kaç ay önce denemek üzere bir kaç dosya ekledim ve indirilme sayısı dolunca deneme için ödeme istedim. Ödemeyi gönderdiler. Bunun koşulları ise şu şekilde. Puan için minimum dosya boyutu 90MB. Paypal için ödeme alt limiti 10$. 1000 puan 5$ değerinde. Ayrıca ziyaretçileriniz sizin üzerinizden üye olurlarsa her ziyaretçi başına ekstra 2$ daha kazanırsınız.
Avantajları: Tek dosyada 1000MB yüklenebiliyor.
Dezavantajları: Ödemelerin hesaba geçmesi 1-2 hafta sürebiliyor. Dosyalardan ödeme alabilmek için en az 90MB olması gerekiyor. Free kullanıcılar için dosya indirmek tam bir eziyet (Max 30k görüyorlar.)
http://www.storage.to/affiliate/IUyWXyRT
Ref'siz üye olmak için;
http://storage.to/

Not : Dosyalar wære2 yada p0rn* dosyalar değildir.

Not 2 : Ciddi olarak bu işle ilgilenecek ve refimle üye olmuş arkadaşlara isterlerse bu işin püf noktalarını öğretebilirim. Upload ile ciddi paralar kazanmak mümkün. Şöyle söyleyeyim. 1 yaşındaki kızımın tüm ihtiyaçlarını bu sistemler karşılıyor. Bunun için site sahibi olmaya da gerek yok. Ortalık link bekleyen forum kaynıyor. Ciddi iseniz ref'im ile üye olup özel mesaj atmanız yeterli. Siz yeter ki ciddiyetinizi gösterin ve disiplinli olun.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
uploading.com'u da denemeni öneririm, alt limit 2mb'dir ki benim açımdan oldukça önemli bir kriterdir, ödemeleri de takır takır yapar.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
uploading.com'u da denemeni öneririm, alt limit 2mb'dir ki benim açımdan oldukça önemli bir kriterdir, ödemeleri de takır takır yapar.

Denediğim bir yerdir. İyi kazandırır ancak tecrübeyle sabittir ki free kullanıcıyı en çok kovalayan upload sitesidir, dolayısıyla insanları küstürür. O nedenle kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hizmet kesintileri maalesef çok fazla. Ancak küçük dosyalar barındıracaksanız tavsiye edebilirim.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Denediğim bir yerdir. İyi kazandırır ancak tecrübeyle sabittir ki free kullanıcıyı en çok kovalayan upload sitesidir, dolayısıyla insanları küstürür. O nedenle kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hizmet kesintileri maalesef çok fazla.

Nadiren dosya indirdiğim için kullanıcı kısmına dikkat etmemiştim. bunu öğrendiğim iyi oldu.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Nadiren dosya indirdiğim için kullanıcı kısmına dikkat etmemiştim. bunu öğrendiğim iyi oldu.

Dediğim gibi küçük dosyalarda pek problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Benim ilgi alanıma giren dosya boyutları en az 130MB'dan 1GB'a kadar dosyalar olduğu için ben çok problem yaşadım.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
madem üyü kazanc sağlıyor ben ilk firmayı bi deniyorum refinden üye oldum ama burda odemelere dair bir sey yok ne kadar kazandıgımı nerden öğrenebilirim?

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzenli olarak bende hotfile'den kazanç sağlamaya çalışcam.
bakalım becerebilecek miyim.. {:

teşekkürler bilgiler için

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Pardon bir noktayı atladığımı farkettim. Giriş yaptıktan sonra bu bölümlerin açılması için yapmanız gereken ödeme bilgilerinizi girme adımı var. Bunun için;

http://hotfile.com/affiliatejoin.html

linkine giriyorsunuz ve ödeme metodunu girip onun kimlik bilgisini giriyorsunuz. Ben paypal kullanıyorum. Paypal için paypal mailinizi payment info bölümüne girip metod olarak payment seçiyorsunuz.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hımm bende bakıyorum istatsitik yok :D
bende paypal hesabını yazdım kazancı burda gosteren tablo yok suanda

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
hımm bende bakıyorum istatsitik yok :D
bende paypal hesabını yazdım kazancı burda gosteren tablo yok suanda

Bu adımları onayladıktan sonra sayfayı bir yenilerseniz "Hesabım > İstatistiklerim" linkinin açıldığını göreceksiniz. Bu liste anlık değil, saat başı güncellenir.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki dosyaların wære2 yada p0rn olması sorun oluyor mu? teşekkürler

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Meşekatli ve zorlu bir iş ama iyi bir download siteniz varsa yüksek mevlalar kazandırabilir !

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bugün ki uzun konuşmamız ve bilgi paylaşımında bulunduğu için kendisine (Dinçer AYDOĞDU) teşekkür ederim. Gerçekten bu konu hakkında hakimiyeti olan bir insan. Başarılar.

Saygılarımla,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5