İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploadcılar Süper Bir Program

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba;
Size bir programdan bahsetmek istiyorum.Bu program upload ile uğraşıyorsanız işinize çok yarayacak.

Kazancınızı %90 artıracak.

Dikkat: Ömür boyu güncelleme ücretsizdir.

Fazla uzatmayayım.Gözlerinizle görün.

%10 indirim ile almak için tıklayın.

Son yayınladığım video;

http://www.youtube.com/watch?v=3QyrR8gDQDk&feature=player_embedded
(%10 indirim var)

Ekleyebildiğim kadarıyla kullanıcı yorumlar; r10 daki yorumlardır... ve sanalpazardanda var....

Dostum Enes bey öyle biri değil güvenebilirsin.Referansı çoktur...
programı sorunsuz şekilde aldım kullanıyorum teşekkürler

Öncelikle eneess Arkadaşım Sana Blog Sayfanda Hazırladığın Anlatımlar Açıklamalar Ve Güncel Bilgilendirmeler İçin Teşekkür Ederim.

Çok Uğraşlar Vermişsin Ve Ne Kazanıyorsan Hakkını Veriyorsun Başarılarının Devamını Dilerim.

Bende Bu Theme Posteri Almak İstiyorum .

Msn Adresini Ekledim. Karşılaştığımızda Ufak Bir Görüşme Yapıp Alışverişimizi Yaparız İnş. Tekrar TeşekkürLer.

Poster alacağım zaman paypal sitede açık değildi ve freddy ye sormuştum enesss nickli arkadaş güvenilir mi diye. Güvenebilirsin demişti. Buraya da yazayım dedim alacak arkadaşlara referans olsun

Enes Beyle direk irtibata gectikten sonra programa sahip oldum gayet güzel ve kullanışlı saatlerce konu açma derdi yok , teşekkürler enes bey..

AQSbt.png

enes kardeşten alırsan sınırsız çünkü sizin adınıza alıyor lisansı, ama kullanılmış lisansını satan birisinden alırsan şansına kalmış iki kişi kullanırsa hesabın ban riski var o yüzden sıfır almak herzaman iyidir

1 adet themaposter aldım , fiyatı daha da yükselmeden bir köşede dursun . :p

eneess arkadaşa teşekkür ederim onun aracılığıyla aldık :)

Arkadaş çok yardım sever birisi, bu mesaj iyi netteki ilk mesajım ama iyi bakarsanız yeni üye olmadığımı görürsünüz. Program süperrr

edit: ikinci imiş:D

enes arkadaştan thema poster programı aldım sağolsun çok yardımcı oldu
Upload işine yeni başlayacak arkadaşlar bu programı almadan sakın upload işine girmeyin

1 adet themaposter alındı.Kendisi çok nazik ve yardımsever birisi.Çok teşekkür ediyorum.

PayPal ile ThemaPoster alındı.

Sanalpazar'dan ürünü aldım ve ödeme yaptım. MSN'e ekledim sizi bekliyorum.

Sorunsuz ThemaPoster alındı. İlgili bir arkadaş tavsiye edilir. İyi satışlar...

Çok teşekkürler . Müthiş bir program ve çok güzel bir hizmet

program alındı.

1 Adet poster arkadaşıma 1 Adet kendime Aldım Güvenli ve çok hızlı Alışveriş Teşekkürler

gece 02 ve arkadaş sağolsun yardımcı oldu programı aldım. teşekkürler

Sanalpazar üzerinden bir adet sipariş verdim

1 adet alınmıştır. İlgili arkadaş...

12 ay taksitle aldım :) bakalım onayı bekliyorum :D

Program alındı Tek sorun sanalpazar.com dan doğan aksaklık Enes kardeşime çok teşekkür ederim ilgisi için gerçekten çok ilgili bir arkadaş sanalpazardan almak isteyen arkadaşlar hafta içi alsınlar özellikle
Haftasonu sanalpazar yavaş çalışıyor.Sorun budur.Onaylama geç olmuştur.

Ben aldım gerçekten memnun kaldım nakitim olmadığı için kredi kartına almak istedim enes arkadaşımızda bize kolaylık sağladı sağolsun taksit imkanı olduğu için daha bir güzel özellik 57 TL karşılığı isterseniz 9 taksit bile yapabilirsiniz yada 2,3 size kalmış

Gerçekten güzel bir program ve anlayışlı bir satıcı güvenirlilik notum %100 'dür.

Tekrar teşekkürler...

1 adet theme poster lisansı aldım. teşekkürler hızlı ve güvenli bir alışveriş oldu. saolsun arkadas cok ilgili.

hemen satıştan ilk faydalanan ben oldum sanırım :)
Enes beye ilgisi ve güveni için teşekkürler,kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz :)

Prgrami aldim sitelere uye olmaya basladim bakalim ne kadar kullanisli

14411.png

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Benim daha önce duymadığım forum sistemlerini destekliyor. Ücreti diğer programlara göre uygun. 25 dolar. Ben %10 indirim veriyorum.

phpBB
vBulletin
SMF
IP Board
DLE
myBB
Discuz
Discuz X
Icy Phoenix
punBB
miniBB

Yeterli mi?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Biraz araştırma yaparsanız bu tip programların fiyatlarını görürsünüz.Mesela Multi Poster 5 çıktı 20 dolar fakat program Türkiye de çalışmasına izin yok.

Ayrıca bu program Multi poster 5 programdan daha fazla özelliğe sahip. Hiçbir sıkıntı yok. Multi poster yeni güncellemeler ücretliyken bunda öyle birşey yok.

incubus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Relamcılara birebir sitenizi forumlarda tanıtıyoruz meseleleri bununla yapılıyor sanırım :hmmm:

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Üstte yazdım zaten yorum yazmak için yorum yazmayın.

phpBB
vBulletin
SMF
IP Board
DLE
myBB
Discuz
Discuz X
Icy Phoenix
punBB
miniBB

Fiyatı 30 dolar olmuştur. 100 satıştan sonra tekrar artacaktır. Elinizi çabuk tutun.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
:::::::::::::::::::MUJDE::::::::::::::::::::::::::

Programın satışı artık taksitle yapılabilmektedir.

SanalPazar üzerinden taksitli seçenek ile programı alabilirsiniz. ( İster Taksit + İster Peşin )

İşlem şöyle olacak.
1. Siz ödemeyi sanalpazar üzerinden yapacaksınız.
2.Ben size onay mesajı yollayacağım.
3.Siz siparişi onayladıktan sonra programı ben size yollayacağım.

Bu 3 adımda Taksitli olarak güvenle programı alabilirsiniz.

Taksitli fiyatı 57 Tl dir.

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=1385940

Ekleme: r10da konumuzda aktif ve canlıdır.Orada sürekli program hakkında bilgi veriyorum.

http://www.r10.net/uploading-isleri/943498-otomatik-konu-acan-progaram-uploadcilara-ilac.html

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ekleyebildiğim kadarıyla kullanıcı yorumlar; r10 daki yorumlardır... ve sanalpazardanda var....

Dostum Enes bey öyle biri değil güvenebilirsin.Referansı çoktur...

Öncelikle eneess Arkadaşım Sana Blog Sayfanda Hazırladığın Anlatımlar Açıklamalar Ve Güncel Bilgilendirmeler İçin Teşekkür Ederim.

Çok Uğraşlar Vermişsin Ve Ne Kazanıyorsan Hakkını Veriyorsun Başarılarının Devamını Dilerim.

Bende Bu Theme Posteri Almak İstiyorum .

Msn Adresini Ekledim. Karşılaştığımızda Ufak Bir Görüşme Yapıp Alışverişimizi Yaparız İnş. Tekrar TeşekkürLer.

Poster alacağım zaman paypal sitede açık değildi ve freddy ye sormuştum enesss nickli arkadaş güvenilir mi diye. Güvenebilirsin demişti. Buraya da yazayım dedim alacak arkadaşlara referans olsun

AQSbt.png

enes kardeşten alırsan sınırsız çünkü sizin adınıza alıyor lisansı, ama kullanılmış lisansını satan birisinden alırsan şansına kalmış iki kişi kullanırsa hesabın ban riski var o yüzden sıfır almak herzaman iyidir

1 adet themaposter aldım , fiyatı daha da yükselmeden bir köşede dursun . :p

eneess arkadaşa teşekkür ederim onun aracılığıyla aldık :)

1 adet themaposter alındı.Kendisi çok nazik ve yardımsever birisi.Çok teşekkür ediyorum.

PayPal ile ThemaPoster alındı.

Sanalpazar'dan ürünü aldım ve ödeme yaptım. MSN'e ekledim sizi bekliyorum.

Sorunsuz ThemaPoster alındı. İlgili bir arkadaş tavsiye edilir. İyi satışlar...

Çok teşekkürler . Müthiş bir program ve çok güzel bir hizmet

program alındı.

1 Adet poster arkadaşıma 1 Adet kendime Aldım Güvenli ve çok hızlı Alışveriş Teşekkürler

gece 02 ve arkadaş sağolsun yardımcı oldu programı aldım. teşekkürler

Sanalpazar üzerinden bir adet sipariş verdim

1 adet alınmıştır. İlgili arkadaş...

12 ay taksitle aldım :) bakalım onayı bekliyorum :D

Program alındı Tek sorun sanalpazar.com dan doğan aksaklık Enes kardeşime çok teşekkür ederim ilgisi için gerçekten çok ilgili bir arkadaş sanalpazardan almak isteyen arkadaşlar hafta içi alsınlar özellikle
Haftasonu sanalpazar yavaş çalışıyor.Sorun budur.Onaylama geç olmuştur.

Ben aldım gerçekten memnun kaldım nakitim olmadığı için kredi kartına almak istedim enes arkadaşımızda bize kolaylık sağladı sağolsun taksit imkanı olduğu için daha bir güzel özellik 57 TL karşılığı isterseniz 9 taksit bile yapabilirsiniz yada 2,3 size kalmış

Gerçekten güzel bir program ve anlayışlı bir satıcı güvenirlilik notum %100 'dür.

Tekrar teşekkürler...

1 adet theme poster lisansı aldım. teşekkürler hızlı ve güvenli bir alışveriş oldu. saolsun arkadas cok ilgili.

hemen satıştan ilk faydalanan ben oldum sanırım :)
Enes beye ilgisi ve güveni için teşekkürler,kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz :)

Prgrami aldim sitelere uye olmaya basladim bakalim ne kadar kullanisli

14411.png

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Katılıyorum. :)

Şimdi yeni bir güncelleme geldi. Bir çok geldi de benim en çok hoşama gideni artık charset değerini ve forum türünü otomatik algılıyor.

Satışlar devam ediyor.
[email protected]

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
fiyatı 30$. Hemen hemen tüm forumları tanıyor. hatta dle siteleri bile ekleyebiliyorsun. :)

Enes arkadaş güvenilirdir. Ben de onda almıştım. ;)

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yorum bırakma nezaketi gösterdiğin için teşekkür ederim. Sağolsın.

Taksitli satışlar devam ediyor.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enes beyden çok hızlı bir şekilde ThemaPoster programı alınmıştır. Teşekkürler...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Paypal Ödemeyi Kabul Ediyo Musunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5