İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uploader arayan ?

uskuary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde en az 5-6 upload yapabilirim(8mb bağlantım varm).bugun itibari başladığım arşivleme işlemine 1hafta devam edicem...istenilirse yeterince hit'inin olması şartıyla para almaksızın forum-ve bloglarda mp3-filim paylaşabilirim..

pm atarsanız sevinirim iyi günler..

uskuary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu yanlış yeremi açtım yoksa yanlış mı izah ettim bilemiyorum fakat beleşten bu işi yapıcak biri olarak halen bi teklif alamadım :sinir:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim Turbo bite Refimden üye olabilirsen yeni açılan sitemize hem katkıda buluna bilirsin hemde kardeşimiz olarak bizim yanımızda yer alabilirsin çünkü bizde senin gibi yeni başladık MSN PM atın Akşam 7 den sonra görüşebiliriz Cumaretsi pazar zaten tatilim kesin görüşürüz ;)

Site ismini istersen PM atarım ;);):kahve:

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
HotFile de benim upload ettiğim dosyaları paylaşırsan, bana kazandırdığının yarısını ödeme alınca verebilirim.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam size bir kaç sorum olacak.Ben bu telif hakkı konusunda çekingelerim var.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.Başımıza bir iş gelmesin.Yaptırımları nelerdir.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
www.FingerceTeam.com
Program,Film,Müzik,Oyun,E-Book Paylaşım Sitesi

www.FilmCiniziz.Com
Online Film Sitesi

iki site'de konu paylaşabilirsin.
tabi reklam olmadan..
Ücret olarak birşey veremem ama Premium verebilirm(Hotfile,rapidshare,megaupload vs)
Örneğin düzenli olarak konu açıp genel düzene önem verirsen örnek olarak sölüyorum domain hosting falan verebilirm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5