İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Usb Flash Disk

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bana sorarsan flash diski bırak, smart disk al.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında ürün teknolojileri hakkında pek cahil kaldım bütün gün makine başında kod yazmaktan olsa gerek :p
Anladığım kadarı Usb Memory ile, smart disk arasındaki fark ne ki?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SmartDisk normal 2.5' disklerin kutulanarak ve USB olarak kullanılan modeli. Ben bir kaç tane kullanıyorum yedekleme amaçlı olarak. Şimdi piyasada 80-100GB olanları uygun fiyata bulunabiliyor.

En hafif olanları CODEGEN olanlardır ve USB den besleniyor ayrıca bir besleme kablosu istemiyor.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
USB Memory 2.0 almayı düşünüyorum öncelikle, kullananan memnun kalan, veya aldığı üründen memnun kalmayanlar varmı acaba ?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
USB Memory 2.0 almayı düşünüyorum öncelikle, kullananan memnun kalan, veya aldığı üründen memnun kalmayanlar varmı acaba ?

Transcend tavsiye ederim. Çok sağlamdırlar ve sistemden ayırman gerektiğinde unload yapman gerekmiyor.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle sandisk cruzer titanium öneriyorum. çok uzun süre araştırdım bunu aldım.

+ları: çok hızlı. 13-15 mb/s ile yazıp okuyor. inanılmaz sağlam titanyum sonuçta :) mavi ışığı var işlem yaparken yanıp sönüyor :p
-leri: biraz ağır ama emin ol o sağlamlık için o ağırlık değer

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sandisk ten başka flash bellek tanımam 5 yıl garantilidir teknosalarda uygun fiyata 12 taksite alabilrisiniz

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyuz, CyberTurk yardımlarınız için + Rep
Alacağım ürünü artık seçmeme yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkürler :p

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
samartdisk lerin 60gb sini 200 ytl ye teknosa da bulabilirsin.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ona da baktım Caesar onun icin az para daha lazım, ilgin için teşekkürler, +Rep sanada :p

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
scandisk 1 gb titanium usb2 flash diskim var evet 5 yil garantili ama her ay yeni 1 tane istiyorum cunku surekli bozuluyor. ama hic bir seferinde yenisini gondermeyiz demediler bu huylarını seviyorum:)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TeknoSA herzaman pahalı, aynı ürünü başka firmalardan daha ucuza temin edilebilir :p
Mesala TeknoSA'da şimdi Desktop HP ürününe baktım 1.200 YTL ama Monitor haric* demişler
Aynı ürüne başka firmada baktım 1.200 YTL Monitör dahil* yazıyor
TeknoSA bu monitörleri zula yapıp tek tek mi satıyor nedir :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında fiyatları uygun oluyor genelde. Ama garantide çok sorun çıkarıyorlar. Çok kavga etmişliğim vardır orada çalışanlarla. İşin güzel yani ben yetkili değilim buna demeleri iyice çıldırtıyor insanı.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayar ve Bilgi teknolojileri ile ilgili 2 firmadan nefret ederim. Teknosa ve Vatan Bilgisayar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5