İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Utanın Utanın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
özür dilerim:( sadece siz gençlere kamçı olur diye şey ettirmiştim de..

padişahım af etsin beni..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her hükümetin yaptıgı normal sende bişilerde yetkin olsa önce eşini dostunu mevki verirdin. Suanki hkümet yapıyor diye suçlamak hata olur. Her hükümete gelen bunu yaptı.

Tedaş Veznesinde tandıgın olsun sıra beklemesin. hemen tanıdıgına ödedirsin.
Belediyede tanıdıgın olsun belediye işlemlerinde beklemek yerien direk solugu yanında alırsın
Polisten yakının olsun polislik işin oldumu direk polis ark. ararsın :p

bunlar olan şeyler.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eşe dosta ülkenin çıkarlarını kullanarak mevki vermek alçaklıktır. Kim olursa olsun, hangi hükümet olursa olsun.
Alçaklıktır, namertliktir. Tarla mı burası ! Memlekette 13 milyon işsiz varken !!!!
tedaş veznesinde sıra beklemeye benzemez bu olay !!

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hoş gör sen affet gitsin aldırma ,

tarih tekerrürden ibaret dedikleri doğru , farklıyız diyenler , baya-mega-ultra farklı olduklarını gördüklerimizdir ,

yurdum insanı gördüğünü unutmaz .

daha önce rahmetli özal da söylemişti , memurum işini bilir , bir kere anayasa delmekle bir şey olmaz , sonları hüsran oldu hüsran ,

Türk asla unutmaz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benim babmında bakan yakını falan olsa bende olurum müdür , Artık amcama söyliyicem:D:p

Önemli olan müdür olmak değil orda kalabilmek gereçekten hakderek geldiyse işi başarabilir bunuda zaman gösterir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eşe dosta ülkenin çıkarlarını kullanarak mevki vermek alçaklıktır. Kim olursa olsun, hangi hükümet olursa olsun.
Alçaklıktır, namertliktir. Tarla mı burası ! Memlekette 13 milyon işsiz varken !!!!
tedaş veznesinde sıra beklemeye benzemez bu olay !!

ya ben zaten bu olayalrı hoş görmüyorum ama elimizdne bişi gelmiyor haykırmaya çalıştıkmı hükümete hakaretten davalar acılıyor yani bizim milletimizde bana dokunmasında ne olursa olsun olayı uygular.

Sen isyanınla kalırsın anlıcan konuşmaya gelince 10000 kişi destekler ama icrat oldumu arkana dönüp baktıgında hiçbiri yanınd ayoktur. :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
osman ketenci..Tayyip'in dünürü..Komşum olur..taksi şöförüydü..
daha geçen hafta " TAKSİ PLAKASI " aldı. ve tesadüftürki taksisine bindim :D
Taksi Plakası fiyatından haberi olan var mı? 500 bin dolar civarı..
Bir taksi şöförü ve 500 bin dolar..
Ki bu Osman ketenci ( taksi şöförü ) geçen sene 1 milyon dolarlık devlet ihalelerinde adı geçiyordu..

burada açıklanmayacak şeyler var..yeri değil burası..

Biz hala tedaşta sıra bekleyelim..
hey yavrum hey yurdum insanı..Her ulus hak ettiği gibi yönetilir...

çok acı çok..Ama sonuda çok acı olacak..Buna inanın !

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yetenek varsa neden olmasın. Başbakanın damadı olması suçmu. Türkiyenin ekonomisinin başındada bir delikanlı var ve bugüne kadar gelmiş en büyük ekonomist. gurur duydum

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya ben zaten bu olayalrı hoş görmüyorum ama elimizdne bişi gelmiyor haykırmaya çalıştıkmı hükümete hakaretten davalar acılıyor yani bizim milletimizde bana dokunmasında ne olursa olsun olayı uygular.

Sen isyanınla kalırsın anlıcan konuşmaya gelince 10000 kişi destekler ama icrat oldumu arkana dönüp baktıgında hiçbiri yanınd ayoktur. :)

işte olay böyle değil..benim burada haykırışımı 10 kişi okur, 3 kişi hak verir. o 3 kişi bir daha bunlara oy vermez.
o 3 kişi bir 3 kişiye daha anlatır. al sana 6 oy..
bu basit saydığın haykırış mesajım çok tehlikeli korkanlar için..İnan bundan şüphen olmasın..

Her yerde her platformda haykırın..haykırın ki en azından sizden sonraki nesiller için güzel şeyler kalsın..

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
delikanlı ekonomist :D kanakıtan :D milletin kanını emdiler kanını...

Güzel arkadaşım tek bir cümle ile size bir analizi söyleyeyim
2003 te borsadaki durum 7000 di
bunlar geldi eğer borsadan ekonomiden anlıyosan söleyem şimdi 42 binlere çıktı. bu epey açıklamıştır umarım

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Yorum yapmayım dedim diecekler gine AKP ci odin konuştu.
Berat Albayrak kimdir bilirmisiniz? Albayrakları tanırmısınız? Türkiye Albayrak dosyası olmadan ihaleye girilmez bunu biliyormusunuz? 5 senelik 10 senelik bir serüvende degil bu adamlar 30 senedir Türkiyenin en büyük yatırımlarını yapan insanlar sabancının 33 yaşındaki torunu bir yerlere geliyor Albayraklar neden gelmesin. Az ticaretden anlayan varsa Albayrakları araştırsın öyle her haberi balıklama yorumlamayınız.

Türkiyede kendini yetiştirmiş kim varsa hakettigi yere cıkar x ci y ci z ci cikiyorsa f ci de cıkar. ve her hükümet ama her hükümet kendi kadrosunu getirir kadrolaşır bunuda kimse engelleyemez bu böyle olmuştur.

Bir takım düşünün örnegin fenerbahçe aziz yıldırım gidince yerine ben gelsem mesela ne yapacam aziz' bey'in yönetimi ilemi devam edecegim yoksa kendi kadromumu getirecegim. Objektif olmak lazım. olmayanlar'da art niyet aranır.

+ Adam babasının şirketine müdür olmuş devletin degil haberleri neden anlamadan başlık acıyorsunuz? Benimi Genel müdür yapacaklardı adamlar?

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yorum yapmayım dedim diecekler gine AKP ci odin konuştu.
Berat Albayrak kimdir bilirmisiniz? Albayrakları tanırmısınız? Türkiye Albayrak dosyası olmadan ihaleye girilmez bunu biliyormusunuz? 5 senelik 10 senelik bir serüvende degil bu adamlar 30 senedir Türkiyenin en büyük yatırımlarını yapan insanlar sabancının 33 yaşındaki torunu bir yerlere geliyor Albayraklar neden gelmesin. Az ticaretden anlayan varsa Albayrakları araştırsın öyle her haberi balıklama yorumlamayınız.

Türkiyede kendini yetiştirmiş kim varsa hakettigi yere cıkar x ci y ci z ci cikiyorsa f ci de cıkar. ve her hükümet ama her hükümet kendi kadrosunu getirir kadrolaşır bunuda kimse engelleyemez bu böyle olmuştur.

Bir takım düşünün örnegin fenerbahçe aziz yıldırım gidince yerine ben gelsem mesela ne yapacam aziz' bey'in yönetimi ilemi devam edecegim yoksa kendi kadromumu getirecegim. Objektif olmak lazım. olmayanlar'da art niyet aranır.

işte bu kadar bea

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakın bunları yaa. biri birde alo şuraya adam alıyolarmış tanıdık biri var senden iyisinimi bulacaklar derse siz girmezmisiniz. Türkiye ne halde yaa. tartışılacak o kadar çok konu var ki, bunlar artık normal. Koskoca padişahın damadı olsun o kadar, ya diğerleri :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siz habermi okudugunuzu sanıyorsunuz? işte memleketin hali bu yüzden bu durumda başlıklara bakarak yorum yapıyorsunuz. Holding diyor Kamu demiyor babasının ve arkadaşının malı. Töbe Töbe.. hala Padişahı çok yaşatacaklar :)

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ülkede koskoca bakan kürsüden 5000 tane milita soktum diye bas bas bağırdı bence bunlar kadrolaşmayı bilmiyolar. biraz acıtmaları lazım. ss kuralını uygulamak lazım bence

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence birazda konuşmalarda adap lazım.
Türk Milleti olarak artık okumalıyız Allah ilk ayetinde oku demiş okumayız. Peygamber esirleri okur yazarlık karşılıgı serbest bırakır ders almayız. Atatürk okumanın önemini inkilaplar ile gösterir okumayız. ya Allah aşkına bize ne oldu nefsimiz nederse işimize ne gelirse onun peşinden gidiyoruz. Okuyalım yurtdaşlarım okuyalım.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben yazacaktim qdin benden once davranmiş yine.
Bahsedilen aile Albayraklar. AKP Hükümeti yokken bile Türkiye'nin sayılı zenginlerinde di bu aile. Sizde böyle bir ailenin varisi olun 10 yaşında bile oturursunuz o koltuklara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5