İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Utanın Utanın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam haddinizi bilin. Siz kim oluyorsunz da bizi başörtüsü ve müslüman düşamanı yapıyorsunuz. Ne sanıyorsunuz siz kendinizi veya başbakan kim ki ona katılmamak, onu kabul etmemek başörtüsünü kabul etmemekle eş tutuluyor.

Senin gibi gözlüklülere şu söz ders olsun(gerçi sanmıyorum ya): " Biz başörtüsü sorununu çözeceğiz demeseydik, bize oy vermezlerdi" bu söz Abdullatif Şener e ait. Bu söz yine muhafazakar derg iolan "Gerçek Hayat" da yer almıştır. Bilmem size bir şey anlatıyor mu? o gözlüklerinizdeki buharı silmeye yeter mi? nasıl kullanıldığınızı, nasıl kandırıldığınızı anlatmaya yeter mi?

Nedir o zaman bu konuya yorumunuz mantikli bir açıklama yaparmısınız? Bir insan kendi şirketine müdür olamazmı?
Nedir bu düşünceler o zaman Satdı müdafa yoktur vs. bu konu ile bunlarin ne alakası var?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin, angelo hata yapmış olabilir. Fakat ismi "özel mesaj" olan bir şeyi aleni bir şekilde paylaşman çok çok yanlış.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Qdin'i forumdan geçici olarak uzaklaştırıyorum. Sebebi de kişisel olarak algılamaya gerek yok. Gamend, bir hata yapmadım. Arkadaşın bana yaptığı hadsizliği ben mesajından sildim ve özel mesajla uyardım. Kendisi buradan devam etmek istedi. Uyarmama rağmen özel mesajla bir daha aynı üslupla cevap verdi. Ben de burada kuralları sağlamak için varım, 3-4 kere uyarı yapmak durumunda değilim, vaktim de yok.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin gibi gözlüklülere şu söz ders olsun(gerçi sanmıyorum ya): " Biz başörtüsü sorununu çözeceğiz demeseydik, bize oy vermezlerdi" bu söz Abdullatif Şener e ait. Bu söz yine muhafazakar derg iolan "Gerçek Hayat" da yer almıştır. Bilmem size bir şey anlatıyor mu? o gözlüklerinizdeki buharı silmeye yeter mi? nasıl kullanıldığınızı, nasıl kandırıldığınızı anlatmaya yeter mi?

siirvrehikaye : Beni kimse kandırmadı benim başörtü sorunum yok 8 kardeşiz 2 bacım var biri açık biri kapalı. kimseye bizim sorunumuzu cözün diye oy vermedik. 6 erkek kardeşim var 2miz namazımı kılar 3 ü cuma 1 i hiç kılmaz.
Bizim sorunumuz yok biz dini kendimiz yaşarız A B C partisinin zaten buna gücü yetmez kimseye bu konumda muhtac degiliz. Ancak bu memlekette korkusu olanlar bir birimize düşürmeye çalışanların istedigi bu işte.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Söylediklerime cevap alamadım hocam ben senden, benim söylediklerimi ters düz edip duruyorsun öyleyse böylesi yokki bu işin.
Hak ne ise odur, hukuk ne ise odur, demokrasi ne ise yine odur.
Özgürlüğün ne demek olduğunu anlatmak istemiyorum doğrusu, çünkü özgürlük başkalarının hakkına tecavüz etmedikçe, başkalarının görüşlerine saygı duyuldukça özgürlüktür.
Yoksa şu durumda kaşının üstünde gözün var diye adam öldürenlerden, birşey fark etmiyor... Kimse senin düşündüğünü düşünmek zorunda değilki, konu neymiş nereye gelmiş neden dye düşünsene, konu politik gibi yansıtılmış ve yalan olduğu haber ajansları ve şirket tarafından ortaya çıkartılmış birşey hakkında konuşuluyor, yani bu haber aslında senin düşüncene paralel gitsede haber yalan çıktığında ya bu haberde yanlışmış, yalanmış bu adam böyle birşey yapmamış deme erdemini göstermelisiniz...
Söylemiş olduğum şey çok açık ve basit objektif olun, bunda ne varki?
Göndermiş olduğun kaynağı daha öncedende okumuştum hocam : ) ve inan bana ben okumayı çok seviyorum, okuduktan sonrada kendimce yorumlarda bulunurum, kimsenin söylediğini, kimsenin görüşünü alıpta evet bende böyle düşünüyor demeyi hiç sevmiyorum.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir o zaman bu konuya yorumunuz mantikli bir açıklama yaparmısınız? Bir insan kendi şirketine müdür olamazmı?
Nedir bu düşünceler o zaman Satdı müdafa yoktur vs. bu konu ile bunlarin ne alakası var?

ben yotrumlarımı yazdım. Okumadınız herhalde(!) bir daha bakın isterseniz. Bir de benim bir tane din düşmanıi başörtüsü düşmanlığı yapan bir mesajımı gössterin kafamı kesmezsem namerdim.

Allah ım işe bak, Erdoğan ı savunmamak, onun karşısında yer almak din düşmanlığı sayılırı olmuş. Allah ıslah etsin sizleri. Tayyip erdoğan değişmişti, sizlerde değişirsiniz umarım. Bu arada Erdoğan Çankaya ya çıkmak için eşinin başını açtıtırsa ne yapğacaksınız merak ediyorum. Bu sefer başörtüsü düşmanı olursunuz herhalde. Ne de olsa Erdoğan doğru yolu tutturmuş değil mi? onu kabullenmemek din düşmanlığı oluyor ya o bakımdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5