İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun soluklu çalışacak yazar aranıyor.

I

iyinetmakaleci

Misafir
Öncelikle işin kısa süreli olmadığını belirtmek isterim. Makale konuları farklı farklıdır. Her başlık için bir makale yazılacaktır. Detaylı görüşmek için pm atınız.

DILEKUCAR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale

merhaba,
Konunuz güncelmidir.Eğer hala arayış içindeyseniz sizinle çalışmak isterim.

maydogmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ben yazmak istiyorum uzun makalelerde yazabilirim .. yuksek lisansımı ( kamu yönetimi ) yaparken epey tecrübe edindim ... mail adresim [email protected]

ragranok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale

Özgün ve imla kurallarına dikkat ederek istediğiniz şekilde makaleler hazırlayabilirim. Alım yapıyorsanız [email protected] adresine geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

oszlem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazarlık

uzun zamandır makale yazarlığı yapıyorum dönerseniz çalışabiliriz

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

sizinle çalışmak isterim

I

iyinetmakaleci

Misafir
Yazar alımı devam etmektedir. Çalışmak isteyen pm atsın. 1 kişi ile anlaşılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5