İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vAzgecmehosting.com

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paket Adı:Ekonomik
Disk Alanı: 50 Mb
Aylık Trafik:10 GB
E-Posta:Limitsiz
K. Panel: Var
Aylık Ücret:Yok
Yıllık Ücret:30 YTL
-------------------------------
Paket Adı:Standart
Disk Alanı:100 MB
Aylık Trafik:20 GB
K. Panel:Var
Yıllık Ücret:50 YTL
--------------------------------
Paket Adı:Gelişmiş
Disk Alanı:200 MB
Aylık Trafik:30 GB
Yıllık Ücret:80 YTL
---------------------------------
Paket Adı:profesyonel
Disk Alanı :500 MB
Aylık Trafik:75 GB
Aylık Ücret:15Ytl
Yıllık Ücret:150
---------------------------------
Paket Adı:Extra-1
Disk Alanı:1 GB
Aylık Trafik:100 GB
Aylık Ücret:20
Yıllık Ücret:200

Fiyalarımıza KDV dahildir.Günlük 18 Saat Destek.Panel Olarak Cpanel Linüx İşletim sistemleri Kulanılmaktadır.www.vazgecmehosting.com Sitesinde Satışlarımız Vardır.1 Hafta Host Beyenilmez İse Para iadesi Gercekleşe bilir BAnka+PTT ile calışmlarımız devam etmektedir
MSN: [email protected] | [email protected] | [email protected] Olarak Referans Olarak Site Tasarımda Oldugu İcin msnden referslarımızı İsimlerimizi yaza biliriz...

cumakinaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım aynı, renkler farklı :p o kadar marez template var en azından onlardan birini kullansaydın fena olmazdı hani

E

exc

Misafir
Her gün ortaya çıkan tipik host satıcılarından bir arkadaşımız daha :) dakikhost.com dan güzel (ç)Almışsın siteni. Hayırlı satışlar..

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın, arkadaş bizden izinli aldı tabloları. Ben de farkında olmadan bir yorum yazdım buraya. Kendi yorumumu bu şekilde düzeltiyorum..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok böyle bir şey.. zaten ne adres var ne birşey msnden görüşelim.. Milleti ne sanıyor bunlar diyeceğim ama burdan alacak kadar saf insanlarda eminim ki vardır.. Oy ülkem oy... Domain hakkında yorum yapmayacağım :)))

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1)yapdıgım İşin Ne Oldugunu Biliyorum tasarımlar Bitene Kadar Batu beyden izin Aldın ses cıkmadı
2)Evet Dakikle Calışıyorum Ve gayet memnunum
3)Vazgectimsenden ben elalemi Kazıklamıyorum Senin verdigin hizmetten daha iyi hizmet veriyorum referlerimde sana kapak Olmasını istemiyosan Sacmalama milleti ben deyil sen kandırıyosun ahlaksızlık yapacaksan MSN den engellemezdin+Reselller İicin ben her ay paramı Öderim Yani sadece FDC de Barınıyorum...
4)2 hafdada Referlerimle Sana Milleti dolandırmadıgıma + Gecekondu hostcu olmadıgıma kanıtlaya bilecek kadar kapasiitem var

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
yok böyle bir şey.. zaten ne adres var ne birşey msnden görüşelim.. Milleti ne sanıyor bunlar diyeceğim ama burdan alacak kadar saf insanlarda eminim ki vardır.. Oy ülkem oy... Domain hakkında yorum yapmayacağım :)))

Karışmıyacaktım ama neyse haksızlığa tahammül edemiyorum şunu bi sölersen iyi olur... Bülent turan senin domainin sahibi peki bu hosting işinde neden müşteri rolü oynuyor bilen var bilmeyen var buda adam kandırmaca ve yalana giriyor... bence bu tür konularda daha dikkatli olmak lazım... dininiz imanınız para olmasın...

http://www.vazgectimsenden.com/hosting/index.htm

Bülent TURAN

Hosting firmalarının birçoğundan web hosting hizmeti aldım ama bir türlü aradığım kalite ve hizmeti bulamadım. Deneme amaçlı olarak VazgectimSenden.com la çalışmaya başladım. Verdikleri cazip fiyatlar ve sunmuş oldukları hizmet sayesinde şuan da Internet'te sorunsuz bir şekilde çalışıyorum. İleride gerçekleştirmeyi planladığım projelerde VazgectimSenden ile çalışmayı düşünüyorum.

-------
Neyse bu tarz ketenpere konularında bu insanın konusunda değil farklı bi platformda seninle konuşuruz... Can değirmenci...

sanada hayırlı işler vazgecmehosting.com

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış yaptığım yer bellidir ki yıllardır ordan satış yaparım ki hiçbir müşterimde sorun yaşamadı ki yaşasa buraya yazardı.. Ayrıca Bülent Turan özel sektörde çalışan oldukça da etkin çevresi olan bir kişidir. Tanışmamızda zaten web tasarım ve hosting olaylarından oldu. Kendiside memnun olduğu için onun ismi kullanıldı... Ayrıca satış yaptığım kişiler kendi tanıdık çevremdir ki genellikle tasarımlarını biz yapıoruz hosting de arada verilmiş oluyor.. Hosting ile ilgili bir kişide benden memnuniyetsizliğini gelip belirtmez iken ki yıllardır bu işiin içindeyim hangi haksızlığa tahamül edemiyorsun onu anlamadım.. Bu arada bu host firması takımı ve yandaşlarının gerçek yüzünü bana gelen pm ile göstermek istiyorum gerisi yalan.. Gerçi bunada kızamıyorum çünkü bunları yazan ve hosting firması olduğunu idda eden kişi henüz daha bir çocuk...

"Lan Sen Kimsinde Bana sacma cvp veriyon lan İT sürüsü bak senin canına okurum yerin yurdun belli ben sana mmuahtap olmuyom sende bana bulaşma sacma sacma cvp da yazma benim referlerimde senin referleri birleşdirelim ondan sonra adamlık tasla bana benim itlerle İşim olmaz Under stand me!!! bare burasını anla terbiyeli ol terbiyeli davranalım..."

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vazgectimsenden.com domaini bülent turan'a ait gözüküyor ben ondan bahsediyorum hem domain sahibi hem müşteri oluyor... kimsenin yandaşı filanda değilim... sadece merak ettim sordum öğrenmişte oldum... hem satıyor hemde memnun kalıyor bülent turan olsun her işte bir hayır vardır... insanları memnun etmek güzel, heleki güzel işler yapıyorsa...

neyse hepinize hayırlı işler diyeyim ben kurtlar vadisinin değişik versiyonu kurtlar sofrası :d

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CAn Kişisel Sorunu varsa Burada Yönlendirme.
1)Daha 6 aya kadar Senin O hosting davan yokdu.Yinede Whois sorgusunda Bülent Bey Cıkıyodu..
2)Yapacagım İşi sana soracak deyilim Bişemi Oldu?BU huyzuzlanan Sensin...
3)Kac Referin varda Kafa tutuyon
4)ÖM deki Yazılanlar Doguru Ama Eksik yazdıklarında var
5)Beni rezil etmek icin zorluyosan Hiç zorlama Kimin ne oldugunu Biliyoz...
6)Sen her Müşderinin Domain Bilgilerinde İsminimi veriyon :) Bi ara benlede aran iyidi neden bu hak dan ben yararlanmadım
7)Konu Asıl Manasından Cıkdı Sayende TŞK ederim.Sana kolay gelsin
8)Senin benim Hosting hayatımı zor Durumda Bırakmak istiyosan Zorlama Ben Bu işden Şimdilik alacagımın fazlasını aldım
9)Domain İşine Gelince aldıgım domainlerin sana hesabınımı verecem + Domain secimi tamammen ortagın fikridir sen aklımda bile yokdun kafanı yorma
10)Domain den Sorun cıkıyosa sen domain deyişdir ben memnuum
11)kücügüz Buradanda beni ban latmaya calışıyosan elinden geleni ardına koyma.Adminlerle alakam olmasada Her zaman saygı + sevgi gösteren kazanır bunu unutma
Sorunun varsa [email protected] yada [email protected]

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaio Usta:
calışdıgım firmadan izin almışım gecici süreligine ne gerek var? Calıntı Olsa haklısın ama oda deyil..
Hadi Tasarımda Deyişdi Şimdi ne cıkacak başıma :) (yarım yamalak Oldu ama )

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kendim hosting işinde iddalıyım referanslarım şunlar diye çıkıp buraya yazmıyorum.. Biz kendi iş çevremize açıyoruz hesapları.. Ayrıca istesem dışarıyada satış yapabilirim öğrenci değilim oldukça da iyi bir işim var. 6 aya kadar hosting satışı yok demişsin komik buldum çünkü tam tarih veremeyeceğim ancak tahmini 2002 den beri satış yapıyorum.. Konunun kişisellikle hiçbir alakası yok..

Konu şudur ki.. Senin gibi okula giden her gencimiz ben hosting satıyorum diyip ortaya çıkıyor.. Ondan sonrada işin altından kalkamayıp alan bilgisiz insanları zor durumda bırakıyor.. Sana tavsiyem şudur ki.. Okulunu bitir bir mesleğini eline al azcık daha bilgilen ondan sonra bu işlere gir..

Özel mesaj olayına gelince o sadece senin seviyeni, kişiliğini ve yaşını belli eden konuşmalar ki insanlar bunu görsün istedim..

Neyse söylenecek ve topici gereksiz uzatacak bir şey yok zaten artık..

Okula giden küfürbaz bir gencimizde burdan cep harçlığı çıkartabilirim bir iki ay diye böyle bir işe girmiş. Dileyen dilediği yerden almakta tabi ki özgürdür. Ben yalnızca uyarmak istedim..

Name Server: ns5.dakikhost.com
Name Server: ns6.dakikhost.com

Bari bunları değiştirseydin en azından... Tabi eminim ki o kadar bilgin olsaydı değiştirirdin..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi vatandaşın sitesine girdim.

VazgecmeHosting.Com'un tarihcesi :OsmanMertSirlakci Ve Mahmut Yuksel'in Vazgecme.com'u Kurmasindan Sonra Bazi Dusunceler Saka Gercek Karisik Olarak VazgecmeHosting.com Kurulmusdur...Suanda Alaninda En Iyi Olma Yonunde Tek Olamaya Devam Ediyor...

böyle bir şey yazıyor..

ben buna derim ki : bunlar reklam kokan hareketler mike :) bırak bu işleri.

tabi şimdi siteye girmişken araştırmadan durulmaz. bir kaynak yaptık karşımıza ne çıksın.

<!-- Mirrored from www.alteredbyte.com/Without_FL/ by HTTrack Website Copier/3.x [XR&CO'2004], Tue, 29 Jun 2004 11:35:02 GMT -->

Son söz : ben ne diyim artık size söylücek söz bulamıyorum... yiyin birbirinizi.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha siz üstüme üstüme gelin bakalım...
Can bey Tavsiyeni Düşünecemmm..İlk defa sana katıla bilirim ama şunu bil ben bu işi yapamazsam bile yapacak birisini bulurum :)

http://whois.domaintools.com/vazgecmehosting.com whois sorgusu
senin verdigin diger sitenin onların üücreti verildi diye hostta almaya luzum duymadım

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Satış yaptığım yer bellidir ki yıllardır ordan satış yaparım ki hiçbir müşterimde sorun yaşamadı ki yaşasa buraya yazardı.. Ayrıca Bülent Turan özel sektörde çalışan oldukça da etkin çevresi olan bir kişidir. Tanışmamızda zaten web tasarım ve hosting olaylarından oldu. Kendiside memnun olduğu için onun ismi kullanıldı... Ayrıca satış yaptığım kişiler kendi tanıdık çevremdir ki genellikle tasarımlarını biz yapıoruz hosting de arada verilmiş oluyor.. Hosting ile ilgili bir kişide benden memnuniyetsizliğini gelip belirtmez iken ki yıllardır bu işiin içindeyim hangi haksızlığa tahamül edemiyorsun onu anlamadım..

www.vazgectimsenden.com domaine bi whois çek bakalım domain kayıtta ne gözüküyor ben ondan bahsediyorum... hem domainde bülent turan adı geçiyor hemde hosting müşterisi nihohoho bu şey gibi oldu nescafe 3ü bir arada... hadi can önce kendi pisliklerinle irdeleş ondan sonra kalk millete laf söyle... karışmıcam diyorum ama iğrençliklerini gördükçe insan dayanamıyor...

http://www.whois.net/whois.cgi2?d=www.vazgectimsenden.com

adamın konusunu bertelaf ettik senin sayende hala şu çamur muhabbetlerden vazgeçemediniz...

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keyfinebak Boşver İşin İcinde Vazgectimsenden varsa zaten konu Batacak bellii neyse Bu arada vazgecme.com da kendi hostumu aldım onada bakarsın :)))

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili keyfinebak;

Yazılarından ne konuştuğun belli değil anlaşılıyor.. Ben oraya kazım karabekir yazsa idim ağzını açabilecek miydin? Hayır.. Dediğim gibi Bülent beyin iş çevresine satıyoruz bu paketleri o yüzdende onun ismi geçiyor.. Ama gelde bunu sana anlat.. Bir ton laf etmişsin.. Haksızlık v.s. diye.. Sen benim müşterim misin benden ne zaman hizmet aldın? Hangi haksızlıktan bahsediyorsun? Durmadan bülent bülent.. Bülent beyle bi ilişkin var ise bilemeyeceğim.. Ama dediğim gibi oraay kalkıp kazım hasan hüseyin yazabilirdim..

Bu yüzden bu boş muhabbetleri sen bırak.. İkiniz burda milleti dolandırırız üç beş koparırız diye geldiniz buraya bende ipliğinizi pazara çıkardım... Hemde konuyu açan kişi kendi kabul etti haksızlığını..

İnsanları dolandırarak harama el sürerek hiçbir yere varamazsınız..

Hosting şirketi olduğunu idda eden öğrenci kardeşlerim.. Lütfen harçlıklarınızı bu yola değil başka bir yolla çıkartın.. Çamur at izi kalsın taktiğinide kimseye uygulamayın.. Böle dolandırıcılık faaliyetleriniz ile değil insanlar başarılıarınız ve dürüstlüğünüz ile bahsetsin sizden..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi