İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin bot yazdırılacaktır

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AŞAĞIDA YAZDIKLARIMI MUTLAKA OKUYUN.
1- Vereceğim forumdan( vbulletin değil), vbulletin foruma konu çekecek ( ilk mesajı )
2- Üye girişi yapabilecek, gizli linkler vs vs herşeyi alması açısından
3 - Hangi kategoriden hangi kategoriye nekadar konu eklemek ( ya da kaç sayfa ) istediğimi seçebilmeliyim
4 - Eklediği konuyu bidaha yeniden eklememeli. Yani botu çalıştırdım, durdurdum başka bigün yeniden çalıştırınca tekrar tekrar aynı konuları eklememeli
5- karşı tarafta konuya eklenen resim ve eklentileri ( attachment) ( eklentileri yapmak zor ise sadece resimleri çeksede yeterli) benim sunucuma çekip konuda o şekilde göstermeli
6- kodlar kesinlikle şifreli olmayacak ve bot benden başkasına verilmeyecek.
Seri şekilde çekerse benim açımdan çok iyi olur. yavaş çekmesi pek işime gelmeyecektir :) Onun dışında yazmayı unuttuğum klasik botlarda bulunan bi özellik varsa hatırlatırsanız sevinirim.
Gerçekten istediğim gibi bir bot olursa bi süre sonra benzer botlar yazdırmayı düşünüyorum devamlı çalışırız :)
çekilecek siteyi öğrenmek için pm isteyebilirsiniz.
Bot biraz acele lazım nekadar çabuk yazılırsa okadar iyi :)

İstediğim botun piyasada gezegen vbulletin bottan tek farkı vbulleitnden vbulletine değilde başka bir forum sisteminden vbulletine konu çekecek olmasıdır

İÇERİK ÇEKECEĞİM SİTE absürt VB DEĞİLDİR. BİR OYUN FORUMUDUR.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekilecek siteyi pm alayım. ( ortalama 300-500 tl arası fiyat çıkar! )

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekilecek siteyi pm alayım. ( ortalama 300-500 tl arası fiyat çıkar! )

Teşekkür ederim o fiyatın yarısına ben karşı sitedeki konualrı postçu tutup attırırım daha ucuza gelir :) Alt tarafı tek siteden çekebilen bot istiyorum. 50 tane siteden ya da tüm xx sistemlerinden çekmeyecekki. Tek siteden benim vbulletin siteme çekecek :)
Tüm wordpresslerden vbulletine çeken botu bile 200 liraya yazdırmıştım. Şimdi gidip tek siteden tek siteye içerik çekecek bir bota 500 lira veremem.

yinede teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5