İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Lisans Sorunu

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkinci el lisans aldım bunu geri alınmaması için ne şekilde bir yol izlemem gerekyor teşekkürler.Mail adresi benim adıma oldu fakat gizli soru eski arkadaşın.Customer number ve customer key değişiyor mu.
Teşekkürler ...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin'e mail at ve lisansı satın aldığını gizli sorunun değiştirilmesini istediğini söyle en garantisi bu.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herif kızdı bana :)
bak ne yazdı "I saw it, as it's a duplicate of this I closed it. "
Tekrarşarsa kapatırım diyor.Satılma konusunda her hangi bir yasak var mı?

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski lisans sahibi mail adresini yeni lisans sahibinin mail adresi ile değiştirene kadar ödeme yapmazsın. Mail değişiklik talebin gerçekleştiğinde parayı ödersin. Senden geri alamaz...

Gizli soru v.s. diye birşey yok sadece mail ile irtibat kurabilirsin.

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletinde kafalar böyle çalışıyor. İstediğim zaman kapatırım diyolar. Yani kıl oldum sana kapattım dese hiç bir şey yapamıyorsunuz

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyle bır satarsan yasal bıldırı onaylamıssanız parmagında oynatırlar sızı :d

P

PHP Warner

Misafir
1. Lisansı aldığın kişi vbulletin'de lisans numarasını senin adın ile beraber devrettim diye ticket açarak bildirecek.
2. Sende lisans numarasını verip şu kişiden lisans aldım kendisinin domaini kullanım dışıdır benim domainim şudur güncelleyin diyeceksin. Ve diğer değişmesini istediğin özellikleri söyleyeceksin...

Hepsi bu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5