İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Youtube Bot.. Ücretsiz Koş

B

bEbeQ

Misafir
Botun Özellikleri:
İstediginiz kategoriye isteginiz üye adı ile youtube videoları açar.
videoları resim , video , açıklama şeklinde eklemektedir..
Sadece vBulletin Forumların Bütün versiyonlarında Çalışır..
Lütfen Kodları decode etmeye çalışmayınız Paylaşım istegimiz kaçmasın

Bu arada mesajımın üstünde terazı var (Anladınız siz onu)
Botu Çalıtırmanız İçin Serverinizde Zend kurulu olması gerekmektedir.Ftp ye atarken binary Modda atınız
download: www.madworm.net/vbyoutubebot.rar

Rar Pass: webloader

Demo : http://www.starhacks.org/youtube-video-mp3-download-izle/

php dosyasını forumroot atacaksınız yani vbulletin kurulu oldugu dizin.
admin girişi yapıp php dosyasını çalıştıracaksınız.Karşınıza gelen yerleri Doldurup ileri tuşuna basınca Show Başlıyor :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Botu Çalıtırmanız İçin Serverinizde Zend kurulu olması gerekmektedir.Ftp ye atarken binary Modda atınız" bedava dağıttığınız yada dağıtmaya niyetlendiğiniz birşeyi neden ZEND ile şifreleyesinizki ?

1 kendinize backlink yapabilmek için ( iyiniyetli davranış)
2 arka kapı dan içeri girmek yada kendinize bilgi göndermek için ( şüpheli niyet)

hangisini seçmek isterseniz artık

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Botu Çalıtırmanız İçin Serverinizde Zend kurulu olması gerekmektedir.Ftp ye atarken binary Modda atınız" bedava dağıttığınız yada dağıtmaya niyetlendiğiniz birşeyi neden ZEND ile şifreleyesinizki ?

1 kendinize backlink yapabilmek için ( iyiniyetli davranış)
2 arka kapı dan içeri girmek yada kendinize bilgi göndermek için ( şüpheli niyet)

hangisini seçmek isterseniz artık

Bilmediğim bir kodu sisteme kurmak malesef

Malesef ki ben 2. şıkkı seciyorum

İşte kampanya bedava heklenin

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
şunuda unutmayın ki yakında google banlayacaktır bunu kullananları

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşımdan dolayı teşekkür ederiz ama lütfen başlıklara dikkat edelim. marez forumu havası veriyor..

B

bEbeQ

Misafir
arkadaşlar sanırım bu forumda paylaşım yapmak iyi gelmiyor insanlara.Teşekkür etmeniz gerekmiyormu ? Tabiki zendleyecem.Kodlarımı acık kaynakmı vereyim ? Ben birinci şıkkı seciyorum her konunun altına Powered linki koyar.İsteyen kurar sitesine.Ben aynısı r10 da dagıttım kimse bu forumdaki gibi tepki vermedi.Anlamıyorum insanları.Ben burada bunu para ile satıp zendleyip versem kimse böyle konuşmazdı dimi ?
Ben r10.net te onlarca script satmış kişiyim kimsede heklenme ve başka bir sorun cıkmadı.
http://www.r10.net/script-satisi/116333-vbulletin-youtube-bot-ucretsiz-kosssss.html
Bir teşekkür etseniz gercekten yeterdi.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sanırım bu forumda paylaşım yapmak iyi gelmiyor insanlara.Teşekkür etmeniz gerekmiyormu ? Tabiki zendleyecem.Kodlarımı acık kaynakmı vereyim ? Ben birinci şıkkı seciyorum her konunun altına Powered linki koyar.İsteyen kurar sitesine.Ben aynısı r10 da dagıttım kimse bu forumdaki gibi tepki vermedi.Anlamıyorum insanları.Ben burada bunu para ile satıp zendleyip versem kimse böyle konuşmazdı dimi ?
Ben r10.net te onlarca script satmış kişiyim kimsede heklenme ve başka bir sorun cıkmadı.
http://www.r10.net/script-satisi/116333-vbulletin-youtube-bot-ucretsiz-kosssss.html
Bir teşekkür etseniz gercekten yeterdi.

bana bu kodun içinde senin linkinin olduğunu mu söylüyorsun ?
yoksa dışardan kodmu çağırıyorsun ?
Zendleyip aynı şeyi yapsaydında bu kadar tepki verirdim.
şahsına alman gerekmiyoru yapılan şeyin yanlış olduğunu sölüyorum ben.

B

bEbeQ

Misafir
bana bu kodun içinde senin linkinin olduğunu mu söylüyorsun ?
yoksa dışardan kodmu çağırıyorsun ?
Zendleyip aynı şeyi yapsaydında bu kadar tepki verirdim.
şahsına alman gerekmiyoru yapılan şeyin yanlış olduğunu sölüyorum ben.

Senin anlama duyularında sorun var sanırsam.Ben burada beleş vermişim bu sen eleştiriyorsun.Nasıl bir insankinki eleştiriyorsun.ilk mesajımı silmeye çalıştım ama silemedim.bir dahada bu foruma girende paylaşım yapanda ne olsun.Senin gibiler yüzüne girmiyorlar bu siteye!

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin anlama duyularında sorun var sanırsam.Ben burada beleş vermişim bu sen eleştiriyorsun.Nasıl bir insankinki eleştiriyorsun.ilk mesajımı silmeye çalıştım ama silemedim.bir dahada bu foruma girende paylaşım yapanda ne olsun.Senin gibiler yüzüne girmiyorlar bu siteye!

Sonunda yazdığın kodu buraya yazdırıcaksın o olucak.!
ben kimsenin paylaşımına laf etmiyorum. ve bu kadar hırçın davranmana anlam veremiyorum.
diger arkaşdalarımızda paylaşım yapıyor ama altına imza attıklarını söylüyor ve zaten belirtiyorlar.

yavuz hırsız ev sahibini bastırır mantığına gitmeyelim istersen ?

B

bEbeQ

Misafir
Arkadaşım beni bu forumda tanımıyorlar sadece.Ben sanalda birçok kişinin sitesini yaptım.AMa bana marezci hekci gibi tabirlerde bulunmanız inanki üzdü beni.Şuan bu bedava dagıttıgım eklentiyi çogu kişi kullanıyor.Demo adresi verdigim sitede bana ait degildir.Belki onun yüzüne böyle cıkış yaptınız anlayamadım.r10 herşey teşekkür etti forumları kurdular siz ise tepki gösterdiniz..
Powered by webloader yazısı vardır sadece her konunun altında.ayrıca Banlanma gibi birşey yoktur.Dosya 10 gün sonra çalışmayacaktır zaten zend tarih koydum sadece on gün kullanabilirsiniz :) Sanalı video çöplügü yapmak istemedim ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
CMYLMZ mümkünse kodu buraya koyarmısın böylece herkes kimin ne olduğunu anlamış olur

ayrıca demo adresi diye verdiği site hek sitesi :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya demo kodu koyucam da ondan sonrada uyarı alıyorum sinir oluyorum sonra
PM den gönderim açık halini daha iyi olur

B

bEbeQ

Misafir
ya demo kodu koyucam da ondan sonrada uyarı alıyorum sinir oluyorum sonra
PM den gönderim açık halini daha iyi olur

Yalan atıp kıvırmayı bırak buraya koy kodları bakalım eger içinde bir tane kötü kod cıksın beni bu forumdan banlasınlar.Cekememezlik bu olsa gerek.Yada forumlarda dolaşıp kavga cıkaran asalak insan gurubu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5