İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletinde Telif hakkı hikayesi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya o kadar php koder var kimse bu kulalandıkalrı sistemi bilmiyormu yani uyarı sistemini admalar nereden biliyor lisanssız odugunu saglam bir php coder aslında 1 haftasını verse kodda degişiklik yapar derim..

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Powered by: vBulletin Version 3.0.7
Copyright ©2000 - 2005, Jelsoft Enterprises Ltd.

yerine indirdiğim TR dil dosyalarında farklı farkl şeyler yazıyor
bunun yerine kendi istediğim şeyleri yazsam sorun olur mu?
problem yaratır mı?

Lisansını aldık ama yinede sorayım bunu kaldırmak yada değiştirmek yasal mı değil mi ?

V

varyemez

Misafir
yeniwebmaster' Alıntı:

yerine indirdiğim TR dil dosyalarında farklı farkl şeyler yazıyor
bunun yerine kendi istediğim şeyleri yazsam sorun olur mu?
problem yaratır mı?

Lisansını aldık ama yinede sorayım bunu kaldırmak yada değiştirmek yasal mı değil mi ?

Arkadaşım bu yazıları değiştirmemelisin.Bunlar lisans sahibi forumlarda bulunması gereken yazılar vbulletin için...

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bunlar senin forumunun lisansli oldugunu belirtir.

eger onlari kaldirmak istersen ek ucret oduyorsun diye biliyorum

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Copyright © 2004-2005 - site ismi
Tüm Hakları Saklıdır.

yazıyor uygun bi şekilde eğiştireyim

bu TR çeviri yapan arkadaşlar yapmışta

B

bedafocb

Misafir
~Aykut' Alıntı:

bunlar senin forumunun lisansli oldugunu belirtir.

eger onlari kaldirmak istersen ek ucret oduyorsun diye biliyorum

şimdi bu yazının yazdığı her site lisanslı mı demek oluyor?

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Alt bölümüne,
Copyright ©2005, Site Adı

gibi ekleme yapabilirsiniz. vBulletin buna izin vermekte, hatta Settings - General bölümünden direk yapabilirsiniz. Templates editlemeden : ).

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende lisanlı var, bunu dağıtmam mümkün mü ?

S

SoruForum.Com

Misafir
160$ bastırıp alıyosun lisansı ömür boyu senin oluyor kacak kullansan bile bi sekilde kapatıyoar siteni pek fazla uzun ömürlü olmuyor en iisi lisansı alıp huzur içinde durmak + lisanslı olunca her türlü upgrade işlemini yapabiliyosun kısacası bastırıyon parayı drekt download linki çıkıyo yok ole vvarez sitelerde vbulletin aramak

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kutver' Alıntı:
bende lisanlı var, bunu dağıtmam mümkün mü ?

Her kurulumda vbulletin serverle müşteri numaran girilince bağlantı kurulur. ip adresi ve host adı. Müşteri panelindeki belirttiğin adres dışında kullanırsan kendi lisansın iptal edilir ve dağıttığın sitelerle birlikte Jelsoft firması AB üyesi tüm ülkelerde kullandığın hostlarda sitelerini kapattırabilir. En geç 3 gün sürer.

Ve yukarıda soran arkadaşlara küçük bir bilgi;
Senelik lisans 85$
Ömür boyu lisans 160$
Telif hakkı yazısı kaldırmak için 120$ ek ücret ödeniyor.

Senelik lisansları ilk ay için owned'e ömür boyuna çevirmek için 85$ daha ödeyerek büyütebilirsiniz.

Owned aldığınızda her sene 30$ ödeyerek yeni sürümlerden yararlanabilirsiniz..

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ispiyonlama sayfası var oraya gıdıp ıspıyonluyorlar

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paşa paşa almak zorundasınız

bir çok kişi gördüm hepsi diyor ne yapabilecek ya felan diye ama uyarı maili geldi mi paşa paşa da kapatmak zorunda kalıyorlar

Telif hakkı hikayesi Deyil TELİF HAKKI !

hikaye ise neden bütün datacenterlar, müşterilerinin bile dedicated ini kapatmak zorunda kalıyor ?

datacenter kapatmak zorunda yoksa vBulletin mahkemeye verirse nanayı yer

bu kadar ;)
Ayrıca korsan vbulletin gördüğünüz yeri şikayet edin www.vbulletin.com/piracy.php

Ne kadar çok şikayet

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KIZILKURT' Alıntı:
Paşa paşa almak zorundasınız

bir çok kişi gördüm hepsi diyor ne yapabilecek ya felan diye ama uyarı maili geldi mi paşa paşa da kapatmak zorunda kalıyorlar

Telif hakkı hikayesi Deyil TELİF HAKKI !

hikaye ise neden bütün datacenterlar, müşterilerinin bile dedicated ini kapatmak zorunda kalıyor ?

datacenter kapatmak zorunda yoksa vBulletin mahkemeye verirse nanayı yer

bu kadar ;)
Ayrıca korsan vbulletin gördüğünüz yeri şikayet edin www.vbulletin.com/piracy.php

Ne kadar çok şikayet

Nerden geliyor bu gammazcılık aşkı, isteyen telifini alır isteyen almaz bu jelsoft'un sorunu, senin benim veya başkasının değil.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahlaksızlığı ayakta alkışlayanlardan olmaktansa ispiyoncu olarak anılmayı tercih ederim.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas' Alıntı:
ahlaksızlığı ayakta alkışlayanlardan olmaktansa ispiyoncu olarak anılmayı tercih ederim.
Olay vbulletin in olayı ! senin olayın değil, kimseyi ayakta alkışlamak zorundada değilsin. Ne güzel bir dünya ya gözlerim yaşardı, başkalarının hakkını kendi hakları gibi gözeten insanlar görüyorum bu şaşırtıcı. Hikaye hak hukuk hikayesi değil, bizim insanımızın => ben ödedim o da ödesin, benim sitem uçtu onunda sitesi uçsun, benim sunucum kapandı onunda sunucusu kapansın hikayesi.Bazılarıda google a ücretsiz botluk yapıyor, süper ultra mega yapay geri zekalı botlar , "aman şu site sadece adsense için düzenlenmiş hemen google a haber uçurayım, aman reklamverenler zarar etmesin, aman google ın prestiji düşmesin" de cart da curt da...

Sonuç Olarak:

1- Ne google ın ne vbulletin in ispiyonculara ihtiyacı yok, kendileri neler olup bittiğini anlayabilecek güçteler, ama illede ben bunlara destek olayım ecnebi kardeşlerimiz ortamı iyice ele geçirsin diyorsanız başka, buyrun gönüllü bot olun.Belki Madalya verirler.

2- Eğer gerçekten kendinizi dürüst buluyorsanız, iğneyi kendinizede batırabiliyorsanız, haksızlıklara adaletsizliklere "her zaman" karşı çıkın (Böyle insanlara bu ülkenin ihtiyacı var), kendi çıkarlarınız yada başkalarına olan gıcıklığınızdan değil.

Tabii bunlar benim düşüncelerim, isteyen katılır isteyen katılmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5