İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve en sonunda adsense pinim geldi!!!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Merak etmeyin para gelsin bi çay ısmarlarız.Bu arada az önce bankadaydım yeni geldim vakıfbanktan (sefaköy vakıfbank şubesi) açtım hesabı 16,80 ytl aldılar 15 gün sonra çıkacakmış kart..

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Merak etmeyin para gelsin bi çay ısmarlarız.Bu arada az önce bankadaydım yeni geldim vakıfbanktan (sefaköy vakıfbank şubesi) açtım hesabı 16,80 ytl aldılar 15 gün sonra çıkacakmış kart..

bu bizim oralardan bi yerden ama :)Sefaköyün neresi ? pmleşelim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu bizim oralardan bi yerden ama :)Sefaköyün neresi ? pmleşelim.

Yok ben halkalıda oturuyorum bi fatura vardı hem onu yatırdım hemde hesap açtım.Akbanka falan sordum 20 ytlye açarız 100ytlde yatırman lazım dediler başka bankaya sordum 50 ytlye açarız dediler vakıfbanka sordum 16,80 ytl dediler bende açtım..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yok ben halkalıda oturuyorum bi fatura vardı hem onu yatırdım hemde hesap açtım.Akbanka falan sordum 20 ytlye açarız 100ytlde yatırman lazım dediler başka bankaya sordum 50 ytlye açarız dediler vakıfbanka sordum 16,80 ytl dediler bende açtım..

Hesap açtırmak için hiç para verilir mi yahu?
Hem adamların bankasını kullacaksın, hemde para ödeyeceksin :D
O verdiğin para test amaçlı senin hesabına yatırılmıştır iyi bak :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
en nefret ettiğim bankalardan biridir vakıfbank allah aşkına bankamı bulamadın başka :) birde orada cile cekmek için hesap acarken para vermişsin üstüne para alacak yerde :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hesap açtırmak için hiç para verilir mi yahu?
Hem adamların bankasını kullacaksın, hemde para ödeyeceksin
O verdiğin para test amaçlı senin hesabına yatırılmıştır iyi bak
Onlarda muhtemelen öyle yapmışlardır zaten.15 gün sonra alıcam kartı o zaman bakarım.

en nefret ettiğim bankalardan biridir vakıfbank allah aşkına bankamı bulamadın başka birde orada cile cekmek için hesap acarken para vermişsin üstüne para alacak yerde
Çok banka varda bi dünya para istiyolar hesap açmak için akbanka ziraata vs. falanda sordum.Hem adsenseden gelecek para için açtım oradan hesabı yoksa bende vakıfbank aşığı değilim heralde :D

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gökhan blogda anlattıgım gibi o para senin hesabayatıyor yani kayıt edilmnen için alıyorlar 15 gün sonraya kadar 300 olursun sen zaten yine hayırlı olsun iyi günlerde harcamak nasip etsin allah

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ali bu banka kartı almaya niye beni çağırıyor orayı çözemedim.Adamlar kartı bana postalamak yerine makbuzu getir kartı al dediler..1 şubatta gidip kartı alıcam..

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sordu senmi alcan yoksa gönderelimmi diye bende dedim gönder eve bi cüzdan verdi o kadar bana içinde ne kadar oldugunu gösteren

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu arada az önce yine pin geldi bana.3 isteme hakkımıda kullanmıştım 1 kere daha gelecek heralde :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
54 gün bekledim gelmedi 55. gün geldi üzerinden 3 gün geçti yine geldi.Şunu zamanında gönderseler paramı almıştım çoktan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5