İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve Sonunda EFT Ödemeleri GEldi

L

LaneT CoCuK

Misafir
yzgulec Cvp Vermeden Geçiliyor O Yüzden Yazdım Ama Dogru bi Başlık Acarım Az Sonra Bu arada Yarın Aydına Yolculuk Var :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
Developer Ok Sustum Siz Devam Ediyin.. Konuyu Takip Ettikte Noldu ? 5 Soru Geçti Cvp larımda 1 ine Cvp Yok..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LaneT CoCuK' Alıntı:
Benimki Hepsi Galiba Bilmiyorum :S Tüm Zamanlar Bakıyorum .. Ama Benim 5 Gün Kadar Önce 5,46 $ idi Şuan 81$ Ve Akşam Saatleri 100 $ ı Geçmiş Olacak..

Hesabıma Giriş Yaptıgımda..

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Ayrıntılar için buraya tıklayınız.

Cıkıyor Karşıma ? EFT ye Test Miktar Yatmadıgı içinmi Bu Cıkıyor ? Herkezde Böylemi ?
evet. sen ödeme bekleme bu ay :D

L

LaneT CoCuK

Misafir
Ok Ödemeyi gectik

Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Ayrıntılar için buraya tıklayınız.

Cıkıyor Karşıma ? EFT ye Test Miktar Yatmadıgı içinmi Bu Cıkıyor ? Herkezde Böylemi ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LaneT CoCuK' Alıntı:
Ok Ödemeyi gectik

ABD ile herhangi bir ilgin olmadığı formu doldurcaksın sonra düzelir

L

LaneT CoCuK

Misafir
Evet Vergi Bilgisi Girdim Sagda Hayır Seçtim ileri Dedim Sonra Üstte Hayır Dedim Sonra İmza Olarak ADınız Dedi Yazdım Bilgieri Gönder Dedim..

Vergi bilgilerinizi gönderdiğiniz için teşekkürler.

Google şimdi size ödemeler yapacaktır. Google AdSense Online Program Anlaşması çercevesinde, ilk ayı takip eden ödeme çemberinde 100$'ı aşan kazanç birikimi ile size ödeme yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer W-9'unuzdaki "subject to backup withholding" kutusunu kontrol ettiyseniz ve W-8 BEN'de sıfır olmayan bir stopaj %'si bulduysanız, Google yaptığınız ödemelerden %30 vergiyi ABD gelir vergileri Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda bloke etmelidir. Bu ödemeler üzerinde ek vergiler de ödemeniz gerekebilir.

Aksi takdirde, Google yaptığınız ödemelerden Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda ABD gelir vergisi bloke etmek zorunda değildir. Fakat, bu ödemelerde hala vergi ödemeniz gerekiyor olabilir.

Unutmayın ki vergi bilgileri toplama arayüzü ve Google'ca sağlanan vergi konusundaki bilgiler hukuksal, vergisel veya yatırımsal öneri olarak amaçlanmamalı veya yorumlanmamalıdır. Size veya şirketinize vergi kurallarının nasıl uygunalacağı konusundaki sorularınızı daima vergi danışmanınıza yöneltmelisiniz. Size sunduğumuz vergi özetleri mecburen eksik olmakta ve vergi yasaları ve düzenlemeleri de değişmektedir. Dolayısı ile, Google sunulan vergi bilgilerinin doğruluğundan veya tamamlığından sorumlu değildir. ABD vergi gereklilikleri hakkında detaylı bilgi için, http://www.irs.gov'da bulunan IRS web sitesini ziyaret edin.

Google endüstri standardı olan SSL (güvenli soket katmanı) teknolojisini bize sunduğunuz bu ve diğer kişisel bilgileri korumak için kullanmaktadır. Ek olarak, Google vergi mükellef kimlik numaralarını ek güvenlik için şifrelenmiş formatta tutmaktadır. Lütfen Google Gizlilik Politikası'nı sizin güvenliğinizi korumak için ne yaptığımız hakkında daha fazla bilgi için okuyun.

... Tamam mıdır Şimdi

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Benimkide dün yatmış Yapı kredi hesabına: 27.06.2006 09:03:55

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bugun YKB ye yatirmislar sagolsunlar :D

M

MasterTR

Misafir
daha pin gelmedi diyorsun odeme aldim diyosun arkada$ ruhsal sorunlarin mi var?

ayrica attigin tum mesajlar sacma sapan ve konu dagitan mesajlar

I

IRCForum

Misafir
MasterTR' Alıntı:
daha pin gelmedi diyorsun odeme aldim diyosun arkada$ ruhsal sorunlarin mi var?

ayrica attigin tum mesajlar sacma sapan ve konu dagitan mesajlar

eft ile pine gerek yok alabiliyorsun ödemeyi.Ayrıca benimde işbanka yatmış.teşekkürler google :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
MasterTR Senin Dün Geceden Beri Bana Takıntın Var :D Ben Cok iyim Süperim Hatta, Her Yönden Bugün Olmadıgım Kadar iyim

Ve IRCForum Thanx ..

L

LaneT CoCuK

Misafir
Cümlemize Hayırlı Olsun :D 5 $ ı 5 günde 103,34 $ Yapmak Çok güzel Bşy :D Allah Herkeze Nasip Etsin..

M

MasterTR

Misafir
arkada$ sen degilmiydin dun odemeler bekletiliyor diyen kafan yerindemi?

L

LaneT CoCuK

Misafir
Kafan Yerindemi Sorusunu Birdaha Sorma.. Noluyor Sana Anlamıyorum :D

Ödemeler Bekletiliyor Cünkü Gelen Test Parayı Girmemiştim Ok Neyse Benim Az işim Var Hadi Herkeze Hayırlı Olsun Almıyanlarda Beklesinler Yatacaktır Paralar :)

M

MasterTR

Misafir
iyide arkada$im test parasini girmeden odemeyi alamazsin ki verdigin 2 cevap birbirine tutmuyor amacin nedir anliyamadim ama sana kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi