İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve Sonunda EFT Ödemeleri GEldi

I

IRCForum

Misafir
MasterTR' Alıntı:
iyide arkada$im test parasini girmeden odemeyi alamazsin ki verdigin 2 cevap birbirine tutmuyor amacin nedir anliyamadim ama sana kolay gelsin

boşver tartışmayın iyinet bıu aralar birilerini banlamak için fırsat kolluyor dikkat edin :D boşver öyle böyle almış işte parayı nesini kurcalıon hehe : ) demek istediğim tartışmalara girip birbirinizi kırmayın.Saygılar MasterTR

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu lanet çocuk neden bu kadar mesaj kirliliği yapıyor anlamış değilim.
Birileri dur dese iyi olacak.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkdaşlar herkeze hayırlı olsun iş bankasına bakamıyorum internet şubesini bloke ettim yanlışlıkla yarın bakıcam inş. google adsense panele girdim.

ve ekranda bu yazıyor acaba çekmi alcam yoksa eft mi gerçekleşcek.
İPUCU Eğer Ödeme Geçmişi sayfanızda bir Ödeme bağlantısı görüyorsanız, ödemenizin işlenip gönderildiğinden emin olabilirsiniz. Çekinizin ulaşması ayın 25'ini bulabilir, bu yüzden çekinizi tekrar göndermemizi istemeden önce bu tarihe kadar bekleyin.

ödeme türü
banka ************8338 ismi düzenle DOĞRULANDI

yazıyor :O

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
cemadak' Alıntı:
eft alırsın 15 inden önce yaptıysan

Şöyle ayın 14 de eft test hesabı doğrulaması geldi ve girdim ayın 15 den önce ödemelerimi bekletmedim fakat pin kodu ayın 16 sında geldi acaba alabilirmiyim bu ay

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
odeme islemde yazisi degismeden odemeler geliyor. Garanti bankasi icin bugun odeme geldi.

S

sohbetorg

Misafir
LaneT CoCuK' Alıntı:
Evet Vergi Bilgisi Girdim Sagda Hayır Seçtim ileri Dedim Sonra Üstte Hayır Dedim Sonra İmza Olarak ADınız Dedi Yazdım Bilgieri Gönder Dedim..

Vergi bilgilerinizi gönderdiğiniz için teşekkürler.

Google şimdi size ödemeler yapacaktır. Google AdSense Online Program Anlaşması çercevesinde, ilk ayı takip eden ödeme çemberinde 100$'ı aşan kazanç birikimi ile size ödeme yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer W-9'unuzdaki "subject to backup withholding" kutusunu kontrol ettiyseniz ve W-8 BEN'de sıfır olmayan bir stopaj %'si bulduysanız, Google yaptığınız ödemelerden %30 vergiyi ABD gelir vergileri Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda bloke etmelidir. Bu ödemeler üzerinde ek vergiler de ödemeniz gerekebilir.

Aksi takdirde, Google yaptığınız ödemelerden Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda ABD gelir vergisi bloke etmek zorunda değildir. Fakat, bu ödemelerde hala vergi ödemeniz gerekiyor olabilir.

Unutmayın ki vergi bilgileri toplama arayüzü ve Google'ca sağlanan vergi konusundaki bilgiler hukuksal, vergisel veya yatırımsal öneri olarak amaçlanmamalı veya yorumlanmamalıdır. Size veya şirketinize vergi kurallarının nasıl uygunalacağı konusundaki sorularınızı daima vergi danışmanınıza yöneltmelisiniz. Size sunduğumuz vergi özetleri mecburen eksik olmakta ve vergi yasaları ve düzenlemeleri de değişmektedir. Dolayısı ile, Google sunulan vergi bilgilerinin doğruluğundan veya tamamlığından sorumlu değildir. ABD vergi gereklilikleri hakkında detaylı bilgi için, http://www.irs.gov'da bulunan IRS web sitesini ziyaret edin.

Google endüstri standardı olan SSL (güvenli soket katmanı) teknolojisini bize sunduğunuz bu ve diğer kişisel bilgileri korumak için kullanmaktadır. Ek olarak, Google vergi mükellef kimlik numaralarını ek güvenlik için şifrelenmiş formatta tutmaktadır. Lütfen Google Gizlilik Politikası'nı sizin güvenliğinizi korumak için ne yaptığımız hakkında daha fazla bilgi için okuyun.

... Tamam mıdır Şimdi

Bende Senin yaptiginin aynisini yaptim hesabımda 107 $ bulunuyor EFT islemini 15 sinden once yapmistim. ve hesabıma gelen 1,41$ Dogrulamistim.. Ayrica Senin yazini takip ettim senikisinin aynisini yaptim 27.06.2006 22:55 itibariylen aceba para yatarmı yoksa bir daha ki aya mı sarkar veya ne kadar sürede yatar bilgin varsa yazarsan sevininirim hadi bakalim ins bu parayi alirim googleden gelen ilk parayi is yerinde ziyafet vericem :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
Şöyle ayın 14 de eft test hesabı doğrulaması geldi ve girdim ayın 15 den önce ödemelerimi bekletmedim fakat pin kodu ayın 16 sında geldi acaba alabilirmiyim bu ay
-15inden önce eftyi doğruladıysan
-ödemeyi eft ile almayı işaretlediysen
-ödemeleri bekletmeye almadıysan

eft ile gelir.

pini girmen çek ile ödeme almak istiyorsan işine yarar. eft için pinin bir etkisi yok...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
uyuz' Alıntı:

eft ile gelir.

pini girmen çek ile ödeme almak istiyorsan işine yarar. eft için pinin bir etkisi yok...

evt hepsi tamam fakat bugun dikkat ettim kazançlarda

30.Nis.2006 : 49.00

31.May.2006 :49.00

Haziran ayı kazancı ile toplam 100.00 usd oldu diyelim diğer saydıklarının hepsi tamam bir dahaki ayamı sarktı acaba ödeme :(

S

sohbetorg

Misafir
theersin' Alıntı:
evt hepsi tamam fakat bugun dikkat ettim kazançlarda

30.Nis.2006 : 49.00

31.May.2006 :49.00

Haziran ayı kazancı ile toplam 100.00 usd oldu diyelim diğer saydıklarının hepsi tamam bir dahaki ayamı sarktı acaba ödeme :(
Sanirim B,ir dahaki aya sarkicak bende senin gibiyim hevesim kursagimda kaldi :) az evvel arastirdim yazılanlar şunlar.

Ne zaman ödemem yapılacak?

Ödemeleriniz bekletilmede değilse, yazıyla (elektronik posta dahil) aksi belirtilmedikçe ve kazancınız 100$ veya üzeri ise sitenizde Google reklamlarının görüntülendiği her takvim ay sonundan yaklaşık 30 gün sonra Google çekiniz veya EFT ödemeniz gönderilecektir.

Örneğin, Ocak'ta 40 $ ve Şubat'ta 70 $ kazanmışsanız, ödemeniz Mart'ın sonunda gönderilecektir.

Eğer kazanç bakiyeniz ay sonunda 100 $'ın altında ise, bu bakiye, bu sınır aşılana kadar, sonraki aya aktarılacaktır. Bakiye içerik için AdSense ve arama için AdSene kazançlarının toplamını kapsar.

Eğer bir yayıncı Şart ve Koşulları veya policiesprogram kurallarını ihlat etmişse, ödemeyi (muhtemel ihlalleri soruşturmaya başladıktan itibaren) her an durdurabilir, yayıncının hesabını borçlandırabilir ve/veya reklamcılara yayıncının sayfasında veya arama sonuçlarında oluşan tıklamalar için geri ödeme yapabiliriz. Buna ek olarak, yayıncı Google AdWords hesabıyla ilgili Google'a borçlu kalmış ise, ödemesini borç ödenene kadar durdurma hakkını elimizde tutarız.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef diger aya sarkti.
biz su anda mayisin odemesini aliyoruz.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sohbetorg' Alıntı:
Sanirim B,ir dahaki aya sarkicak bende senin gibiyim hevesim kursagimda kaldi :) az evvel arastirdim yazılanlar şunlar.

Ne zaman ödemem yapılacak?

Ödemeleriniz bekletilmede değilse, yazıyla (elektronik posta dahil) aksi belirtilmedikçe ve kazancınız 100$ veya üzeri ise sitenizde Google reklamlarının görüntülendiği her takvim ay sonundan yaklaşık 30 gün sonra Google çekiniz veya EFT ödemeniz gönderilecektir.

Örneğin, Ocak'ta 40 $ ve Şubat'ta 70 $ kazanmışsanız, ödemeniz Mart'ın sonunda gönderilecektir.

Eğer kazanç bakiyeniz ay sonunda 100 $'ın altında ise, bu bakiye, bu sınır aşılana kadar, sonraki aya aktarılacaktır. Bakiye içerik için AdSense ve arama için AdSene kazançlarının toplamını kapsar.

Eğer bir yayıncı Şart ve Koşulları veya policiesprogram kurallarını ihlat etmişse, ödemeyi (muhtemel ihlalleri soruşturmaya başladıktan itibaren) her an durdurabilir, yayıncının hesabını borçlandırabilir ve/veya reklamcılara yayıncının sayfasında veya arama sonuçlarında oluşan tıklamalar için geri ödeme yapabiliriz. Buna ek olarak, yayıncı Google AdWords hesabıyla ilgili Google'a borçlu kalmış ise, ödemesini borç ödenene kadar durdurma hakkını elimizde tutarız.

ŞİMDİ SARSILDIM
icon11.gif

L

LaneT CoCuK

Misafir
Noluyor Ne Yapıyorum Ben Anlamadım :) Tek Sucum Heralde Hepinizi Abilerim Kardeşlerim Bilip Forumu Evim Gibi Bilip Rahat Yazmam ;)

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26.Haz.2006 Ödeme işlemde
27 haziranda ödemeyi aldım eft ile (Garanti Bankası)
hala ödeme işlemde yazıyor

-----

Nisan ayı ödemesi usd olarak geldi fakat bozduramadım elimde patladı..
garanti 50 dolar masraf istiyor
google'a mail attım ve çeki iptal etmelerini söyledim. sadece xxxnumaralı ödemeye ait çekin iptal edilmesini istiyorum dedim.
şimdi merak ediyorum çeki iptal edecekler mi etmeyecekler mi? diyelim ki iptal ettiler. ödemeyi eft olarak mı tekrarlayacaklar yoksa yeni çek mi yollayacaklar. ben bu çeki napayım şimdi

bilgisi veya fikri olan var mı acaba

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
agnosi' Alıntı:
26.Haz.2006 Ödeme işlemde
27 haziranda ödemeyi aldım eft ile (Garanti Bankası)
hala ödeme işlemde yazıyor

-----

Nisan ayı ödemesi usd olarak geldi fakat bozduramadım elimde patladı..
garanti 50 dolar masraf istiyor
google'a mail attım ve çeki iptal etmelerini söyledim. sadece xxxnumaralı ödemeye ait çekin iptal edilmesini istiyorum dedim.
şimdi merak ediyorum çeki iptal edecekler mi etmeyecekler mi? diyelim ki iptal ettiler. ödemeyi eft olarak mı tekrarlayacaklar yoksa yeni çek mi yollayacaklar. ben bu çeki napayım şimdi

bilgisi veya fikri olan var mı acaba

benimde çekim gelmemişti bi ara google a email atıp bildirdim.Onlarda 15 gün içerisinde ödemenin iptal edilip adsense hesabımıa geri yatırlacağını söylediler.Sanada buna benzer bir cevap galabilir ödemeniz iptal edilip geri yatırıldı diye

N

NoDRaC

Misafir
uyuz' Alıntı:

eft ile gelir.

eft için 100 doları aşmamızmı gerekiyor :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi