İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve yargı karar verdi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Anayasa Mahkemesi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün aday olduğu ve 357 oy aldığı ilk tur seçimini iptal etti...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bunun sonucunda Türkiye'nin cumhurbaşkanını seçecek çoğunluğu hiçbir parti elde edemeyeceği için, sonsuz bir while(TRUE) döngüsüne girmiş bulunuyoruz.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu arada Cumhuriyet Halk Partisine teşekkürler. Sonuna kadar kovaladığı için bu " hovarda girişimi"...

Burası TARLA değil baylar..açın kulaklarınızı..Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte..
Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına göre işler herşey. Anayasa var Hukuk Var..

hadi bakalım..asıl süreç şimdi başlıyor..

Vatanını ülkesini seven herkes bu seçimde " akıllı olacaktır " eblette..

Dev Uyandı artık..Kömüre, elbiseye oy verme devri kapandı..

Güneşli Günler:)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Eheheh yahu gidin tiyatroda oynayın, demokrasi demokrasi diyordunuz al sana demokrasi. Mitingdekiler birine battı da yargının bağımsızlığı da mı batıyor? Bütün bir seçim sürecini istediğimi seçerim, bana ne konuşmam, illa benim adayım olacak başka kimsenin ne dediği umurumda değil, 3-500 kişi toplandı diye uğraşmayız diyenlere anayasa mahkemesi bir titreyin kendinize dönün dedi. Normal olanı da buydu. İşin kötüsü bundan sonra AKP'de diğer adayların yoluna çomak sokacaktır seçim yapılsa bile. O yüzden bir süre cumhurbaşkanlığı gene vekaleten Bülent Arınç'a geçsin meclis başkanı olarak, bununla idare edin şimdilik.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu arada Cumhuriyet Halk Partisine teşekkürler. Sonuna kadar kovaladığı için bu " hovarda girişimi"...

Burası TARLA değil baylar..açın kulaklarınızı..Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte..
Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına göre işler herşey. Anayasa var Hukuk Var..

hadi bakalım..asıl süreç şimdi başlıyor..

Vatanını ülkesini seven herkes bu seçimde " akıllı olacaktır " eblette..

Dev Uyandı artık..Kömüre, elbiseye oy verme devri kapandı..

Güneşli Günler:)

Cumhuriyet ilke ve inkılaplarından birisi de sanırım halkın seçtiğini seçtirtmemek...

Eğer bir "siyasi parti" halk tarafından seçilmişse ve "iş yapsın" diye "iş başına" "seçilerek" getirilmişse, onun gösterdiği aday aynı zaman da halkın adayıdır. Anayasa mahkemesi -bana göre- bu kararla halka da red cevabı vermiş oluyor.

Gelsin seçimler, sonucu görelim, o zaman kim ne diyecek, şaşarım!

Şimdi diyeceksiniz, %20nin hükûmeti o, benim değil.. O zaman ben de diyeceğim ki, eğer %20 nin partisini beğenmiyorsan, sağda solda %1 lik %3 lük %5 lik partileri bir araya getir, adam gibi ana muhalefet veya iktidar partisi çıkar, senin adayın olsun cumhurbaşkanı..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yaşasın çok mutluyum, ilk defa bir tartışmaya, konu kilitlenmeden zamanında katılma şansı elde ediyorum :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Esas sorun bundan sonraki seçimde başlayacak. Tepki oylarınıda akp toplayacaktır.
Ve yürüşlerle protesto edenler yine bölünecektir çünkü onlar tek bir partinin görüşünü savunan kişiler değiller.
Akp bu seçimden olduğundan daha güçlü çıkacaktır. Ve bunun sonu darbeyle sonuçlanacaktır.
Gelecek karanlık.

M

MasterTR

Misafir
neyse genel secimlere gitsinde bu sefer %50-60 la sandiga gomsun hadi bakalim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bakın nerede tıkanıyoruz biliyormusunuz?
% ler önemli değil Türkiyede..
Başa kim gelirse gelsin, herkes " seve seve " cumhuriyet ilke ve inkılaplarına uyacaktır..2+2 =4
isterse %90 la gelsin başa, onunda üzerinde güçler vardır. Bu ülke sahipsiz değildir.
bunu anlarsanız zaten ortada tartışma kalmaz:)
annadınız dimi siz onu:)

Demokrasi mi? Yakalayana aşk olsun:)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cumhuriyet ilke ve inkılaplarından birisi de sanırım halkın seçtiğini seçtirtmemek...

Eğer bir "siyasi parti" halk tarafından seçilmişse ve "iş yapsın" diye "iş başına" "seçilerek" getirilmişse, onun gösterdiği aday aynı zaman da halkın adayıdır. Anayasa mahkemesi -bana göre- bu kararla halka da red cevabı vermiş oluyor.

Gelsin seçimler, sonucu görelim, o zaman kim ne diyecek, şaşarım!

Şimdi diyeceksiniz, %20nin hükûmeti o, benim değil.. O zaman ben de diyeceğim ki, eğer %20 nin partisini beğenmiyorsan, sağda solda %1 lik %3 lük %5 lik partileri bir araya getir, adam gibi ana muhalefet veya iktidar partisi çıkar, senin adayın olsun cumhurbaşkanı..

parti kurmayı düşünüyormusun ?..

savunucusu olduğun (yada savunduğun) kültürün bir parçası isen ne ala
yok sadece sempatizanı isen önce öğrenmen gerekenler var demekten kendimi alıkoyamıyorum.
Zamanında " ya sev yada terket" lerle birbirine düşürülen bu vatanın evlatlarının şu anda üstünde oynanan oyunlardan birisi
"başı kapalı mı ? " yada "aaa başı açık baldırıçıplak" tır

bölücülük sadece kürt-türk ile olmaz.
bu güne kadar gelmiş geçmiş en sağlam sömürüyü türkiye akp devrinde yaşamıştır. %20 ile gelmişlerdir ve kabul görmüşlerdir ki ordalar.
ama bu ülke kimleri görmedi ki ? %40 larla aşağı inmesin.
bence gözlügünüzü çıkarıp dünyaya bir de başkaları taraıfndan bakınız

M

MiNiKCaDi

Misafir
siyasetle yakından uzaktan alakası olmayan hic bir tasına altına elini sokmadan uzaktan corbayı karırstırırark amacına ulaşmaya calısan biri muhalefet görevini üstlenmiş ve dunku acıklamasında gözdagı niteliginde bi acıklama yapmıs birini iffetle kınıyorum uzaktan kulaga hos gelir davulun sesi sayın baykal diyorum. sadece. hayırlısı olur inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5