İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Verdigim Söz Tutuldu !!

T

tanerkunter

Misafir
Toplist yapiyorlar yüzlerce dolara satiyorlar,felaket bir toplist kirlenmesi yasiyor intertenitimiz.Hatirlayan olursa akreptoplist ile tartismamizda 1 ay icerisinde akreptoplistin aynisini hatta daha iyisini yapacagimi söylemistim.3 sende gelistirdigini 1 ay sürmeden yaptim,soruyorum simdi ona,ne olacak simdi,kim engelleyecek millete bedava dagitmama kim en gel olacak.Bu sözüm tek akrep e degil akrep gibi toplist tacirligi yapip milleti kaziklayanlara.3 Gün icerisinde dagitim basliyor.Programlama Mühendisiyim,USA da yasiyorum,baska istekleri olan arkadaslar varsa yazabilir.Piyasada parayla satilan ne varsa bende bedava.

yeni gelistirilen toplistte referer sistemi bulunmaktadir.(asp !!)
Forum eklendi,asp olarak yapildi !!!

Güvenlik defalarca kez USA daki amerikali yazilim uzmani arkadaslarim tarafindan ve bizzat benim tarafimdan TEST edildi ve onaylandi.
Bedava Dagitim daki tek kosul: Kendinize ayit bir domain ve web alani olmali,asp desteklemeli.

Saygilar,bundan sonra yazilacak yazilara cevap [email protected] mail adresinden benimle iletisime gecebilirsiniz.Sitesinden bu full scripti BEDAVA dagitmak isteyenler benimle temas kurabilirler.

Saygilar

J

JacKaL_

Misafir
Selam
Bu scripti bana yollamanı istiyorum gerçi bi script var bende gerçekden bazı artlarla almam gerekdi ancak senin toplistin madem bu kadar iyi kullanmak isterim sitemde
domain host var sorun değil onlar
domain : turk10.net
scripti gonderirsen sevinirim, (mail adresin yanlış olmuş)
mail ve msn : [email protected]
ıcq : 118274

Şimdiden Teşekkürler

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne toplisti abicim.

yok toplist falan

toplist yok.

taner de farazi birisi e-mail dışında kendisi ile ilgili bilgi yok.

galiba toplist scripti yapma konusunda bir takıntısı var toplisti olanlara saldırıyo o yüzden
bırakın bu arkdaşı gidin ne idüğü belirli olan AKrepToplistten alın parasıyla ,
üstelik askere gidece vatani görev yani,
Sakın bedava diye fikrinizi çelmesin çünkü olmayan birşeyi sunuyor ya da bir gıcıklık yapacak size sitenize kurduktan ve emek verdikten sonra pişman olursunuz.

akreptoplist

tavsiye olunur...

saygılar (taner dışındakilere)
...

para verin

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php ile yapmanı bekliyoduk. asp ile yazılmış yeterince güzel toplist scripti var zaten. olsun, yine de tebrikler. boşuna kürek çekmişsin...

T

tanerkunter

Misafir
admin bana ip ban pls..Yoksa seviyeyi mahfedecem,hic gerek yok!

T

türkelit

Misafir
Ne kadar Toplist meraklıları varmış meğer ya ..
Bedava toplist scripti isteyenler (php)..
örneği aşağıdaki adreslerdedir.
yazın adresinize yollayayım.
Geliştirmeye açık bir script.
Göndermezsem beni yalanlarsınız burada.
Yalnız toplist kendi yazmam değil.Biraz kurcaladım orijinalini.
Şikayet etmemek şartıyla gönderirim isteyene.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak kardeşim taner,

burada bir seviye var doğrudur.

ve senin insanlara çamur atmak dışında attığın bir mesaj yok burada.

oguzkagan tr.st ayhan akreplist ve birsürü insan gir mesajlarına bak çeşit çeşit yazıyorlar, insanlara yardım ediyorlar.
senin dışında herkesin seviyesi iyi.

kimsin kardeşim sen ?

nedir amacın senin ,

niye admine diyosun hem banla diye .

girme bi daha bu foruma ,

gireceksen adam gibi kullan bu forumu,

senden başka seviyeyi bozan yok...

SAYGILAR.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada programlama muhendisi ne demek ya:))))))

Bende BİLGİSAYAR MÜHENDİSİYİM hemde TRin en iyi universitelerinden birinden mezunum,ama bunu bilen cok az arkadas var burda ve bunu scriptimi satmak icin asla ve asla kullanmadim su ana dek,birsey yapmissan ve beles dagitacaksan koy bir yere ve linkini de ver buraya yahut sitene koy millet gelir hitin artar sende para kazanirsin,illa sokak karisi gibi çamur atmadan iş yapamıyorsun anlaşılan.

diyecegim budur ve 15 gun once lafini geri aldin camur atip,hatirliyorsan şerefsiz de olmuştun,bunun ne demek oldugunu bilmiyorsan ogren de gel...

J

JacKaL_

Misafir
türkelit' Alıntı:
Ne kadar Toplist meraklıları varmış meğer ya ..
Bedava toplist scripti isteyenler (php)..
örneği aşağıdaki adreslerdedir.
yazın adresinize yollayayım.
Geliştirmeye açık bir script.
Göndermezsem beni yalanlarsınız burada.
Yalnız toplist kendi yazmam değil.Biraz kurcaladım orijinalini.
Şikayet etmemek şartıyla gönderirim isteyene.

Selam bana gonderirsen sevinirim,
mail: [email protected]

J

JacKaL_

Misafir
Kale Boş Sallayan Sallayana ya, Herkes verecem diyo ortada hiç bişi yok vermıcekseniz soylemeyın yaw,

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada www.akreptoplist.com yani akreplisti yuzlerce dolar degildir bunu burda bir defa daha belirteyim sadece ve sadece 100 milyondur(ustelik yeni tasarim ile birlikte),ozelliklerini de zaten siteden biliyorsunuz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5