İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vip Bölüm İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece adsense üzerine konuşulabilinecek bir VIP Bölüm istiyorum.

yanlış anlaşılmasın ama;
-----------------
ban riski en az olan hile yöntemleri.
yasal olmayan sitelerde reklam gösterimi.
en çok kazandıran keyler.
türkçe sitede ingilizce reklam çıkarma.
harici taktikler.
adsense yerleşim taktikleri.

yani adsensede sadece para kazanmayı amaçlayan herşeyi tartışabileceğimiz bir yer olsn istiyorum.

+ olarak isteklerimden biriside seçici olabilmek. bundan kastım ise çekememezlik yapanları hile yapıosun şikeyet etcem diyenleri. her bir vukuda yada kişisel güdülerde karşısındakinin hesabını banlatmayı amaç eden tipleri almamak veya en aza indirebilmek.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Su anki VIP bolumu ileride alt bolumlere ayrilabilir.
Lutfen o bolume yaziniz.
Konular netlestikce alt bolumlere karar verecegiz.
Yakin zaman da da genele kapatacagiz.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilgin için saolasın iyinet
[KONU DIŞI]
angelo'ya
bilmiyorum diğer konuda yazımdan ne kadar anladın. ben zaten orada herşey konuşulmalıdır burası bir wm forumudur. ve bu konuşmayı kategoriler halinde tutmalıyız dedim.

para kazanma konusuna gelince. webmaster para bilgisi ile para kazanabilen kişidir. bunun bir hurafe olduğunu legalpara edemezsin.

bir diğeride adsense taktikleridir. bu sizin anlayışınızda hırsızlık ( ne kadar anladığınız tartışılır ) webmaster anlayışında internetin hileleridir. bu konular bizim ülkemizdeki webmaster olduğunu legalpara eden. yada webmaster olmadığı halde forumlarda gezen ve sadece millete laf atmak için burada bulunan şahıslar arasında adilik hırsızlık olarak geçer. ve bu adilik hırsızlık diyen kişilerin bunu demelerindeki tek ortak sonuç bu işleri yapmayı tam olarak bilmiyor oluşları yada bu işleri yapıp sonuç elde edememeleridir. ve bu tarz laf edenlerin yüzde yüz ü buna dahildir. toplum içinde bu kişilere "çekemiyor" denir.

yurtdışında dolaştığım onlarca wm forumu var ve bunların hepsinde bunlar tartışılıyor. ve yapılan yorum ve verilen cevapların hiçbirinde sen hırsızsın denmiyor. daha iyi nasıl yaparsın onu söylüyorlar. bizimkiler ise onlar yabancı onlardan bizene diyor. ama şunu bilmiyor webmasterin yabancısı yerlisi yoktur. hepsi aynı konular üzerinde hareket eder.

tartışılan bir diğer konuda Türkiye 'de adsense den çok fazla atılan var. bunun da "çekemeyenler" grubudur. mantık olarak düşündüğünüzde Google nin ilk olarak banlaması gerektiği alan ingilizce olanlardır. ama banlanan kısım TR olanlar oluyor. google de türkçe bilen sayısını merak ediyorum. ???? Türkiye şubesine gelince sanmıyorumki araştırma yapıyorlar. kazançlarını daha fazla arttırmanın yolu daha fazla webmasterin kazanmasından geçiyor.

Eğer burada millet hala bunları tartışaduracaksa. yakşalık 7 senedir hizmet veren bu forum hala bir yere varamamıştır.

kendini toplumun ahlak masası sananlar da dolar buraya. googlenin bekçileride...
[/KONUDIŞI]

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
+ olarak isteklerimden biriside seçici olabilmek. bundan kastım ise çekememezlik yapanları hile yapıosun şikeyet etcem diyenleri. her bir vukuda yada kişisel güdülerde karşısındakinin hesabını banlatmayı amaç eden tipleri almamak veya en aza indirebilmek.

bu konuda hak veriyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla benim bildiğim hakkın olmayan birşeyi almak hırsızlıktır. Senin ahlak çemberinin boyutları beni alakadar etmez. Kötülüğün karşısına geçmeyi sen kıskanmak olarak adlandırabilirsin, bu da yaptığın kötülüğü haklı çıkarmaz.

Ne senin, ne de başkasının kazandığı haram parayı kıskanacak ekonomik kıtlıkta değilim. Istanbul'un en güzel muhitlerinde yaşadım, yaşıyorum, bir mesleğim ve çalışmalarım var. Beni herhalde liseye giden ya da kahvehanede oturan konuşma kıtlığı çeken goygoy forumcusu arkadaşlarınla karıştırmış olacaksın. Ben ne senin sitene girerim ne de seni banlatmak için değerli 1 dk'mı harcarım.

Hangi İngilizce'nizle hangi yabancı forumu takip ettiğinizi anlayamadım, geçenlerde digitalpoint'teki bir yazındaki ilkokul İngilizce'sine oldukça güldüğümü hatırlıyorum sadece. Orada da Adsense hileleri veya bunun gibi salak saçma işler konuşulmuyor, konuşursanız reaksiyonu alırsınız.

Hırsızlığı ve yanlışlığı savunmak için 6 paragraf boşuna yazmışsınız. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.

Bu arada konuyu da ben kitlemedim, kim kitledi bilmiyorum. Hile yapmaya karşı çıkmaya korkar hale geleceğiz, kıskanç ve çekememez oluyoruz işe bak, tam komedi.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla benim bildiğim hakkın olmayan birşeyi almak hırsızlıktır. Senin ahlak çemberinin boyutları beni alakadar etmez. Kötülüğün karşısına geçmeyi sen kıskanmak olarak adlandırabilirsin, bu da yaptığın kötülüğü haklı çıkarmaz.

Ne senin, ne de başkasının kazandığı haram parayı kıskanacak ekonomik kıtlıkta değilim. Istanbul'un en güzel muhitlerinde yaşadım, yaşıyorum, bir mesleğim ve çalışmalarım var. Beni herhalde liseye giden ya da kahvehanede oturan konuşma kıtlığı çeken goygoy forumcusu arkadaşlarınla karıştırmış olacaksın. Ben ne senin sitene girerim ne de seni banlatmak için değerli 1 dk'mı harcarım.

Hangi İngilizce'nizle hangi yabancı forumu takip ettiğinizi anlayamadım, geçenlerde digitalpoint'teki bir yazındaki ilkokul İngilizce'sine oldukça güldüğümü hatırlıyorum sadece. Orada da Adsense hileleri veya bunun gibi salak saçma işler konuşulmuyor, konuşursanız reaksiyonu alırsınız.

Hırsızlığı ve yanlışlığı savunmak için 6 paragraf boşuna yazmışsınız. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.

Bu arada konuyu da ben kitlemedim, kim kitledi bilmiyorum. Hile yapmaya karşı çıkmaya korkar hale geleceğiz, kıskanç ve çekememez oluyoruz işe bak, tam komedi.
ingilizce okumak ile yazmak farklı terimlerdir. neyse bunu uzatmayacağım.

ahlak olayına gelince herkesin ahlağı kendinedir. hani derler ya para ile imanın kimde olduğu bilinmez diye işte bu şekilde düşünelim olayı. herkesin belli amacı ve belli başlı sorunları ve kendine özgü çözümleri vardır. işte bunlar internette farklılaşır. kimse kimsenin bokunda yüzmek zorunda değildir. sen benim anlayışımı beğenmiyorsan benim ilgilendiğim alanla ilgilenmezsin olur biter bende senin alanınla ilgilenmem olur biter. benim demek istediğim bundan ibaret.

bir diğer husus benim ne lise sırasında nede forum köşelerinde arkadaşım var hakkımda en ufak bir bilgin bile yok. ki bu forumda bulunan üyelerin %99,9 u hakkımda sadece duyduklarından ibaret bilgiye sahip. ben yine bişe demiyecem. bu lafınıda senin artisliğine veriyorum. ve gözünle gördüğünün bile yarısına inan diyorum.

hak ve hukuk konusu ile adsense yi birleştirme bence. google %100 haksız çıkar.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr yazında bir yer dikkatimi çekti

adilik hırsızlık diyen kişilerin bunu demelerindeki tek ortak sonuç bu işleri yapmayı tam olarak bilmiyor oluşları yada bu işleri yapıp sonuç elde edememeleridir. ve bu tarz laf edenlerin yüzde yüz ü buna dahildir. toplum içinde bu kişilere "çekemiyor" denir.

Yani hırsızlık/hile yapmayı bilen herkes hırsızlık/hile yapar, hırsızlık veya hile yapmıyorsa yapmayı bilmemesindendir mi diyorsun? MFA site yapmak, kelime doldurma, yanıltıcı yerleşim vb. öğrenilmesi bu kadar zor şeyler mi ki yapmayanlar bilmediğinden yapmıyor oluyor?

Sanmıyorum bunu kastettiğini.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sen hile yapıp daha çok kazandığında o para kimin cebinden çıkıyor? google'ın mı yoksa hile yapmayan webmasterın mı?

önce bunu öğrenip, daha sonra "webmaster" forumunda hileye destek verilmesi lazım.

nacizane görüşüm budur.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam sustum herkes istediği kulvarda at koştursun...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen hile yapıp daha çok kazandığında o para kimin cebinden çıkıyor? google'ın mı yoksa hile yapmayan webmasterın mı?

önce bunu öğrenip, daha sonra "webmaster" forumunda hileye destek verilmesi lazım.

nacizane görüşüm budur.

Haydan Gelen Huya Gider. :S
O Para Butu Webmasterlerin Cebinden Cıkar.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isteyen istedigini yapar, dsgnr hile yollarını biliyordur, yeni yollar öğrenmek istiyordur, VIP bölümünde böyle bir forum açılma isteğinde sonuna kadar haklıdır. Günahıda kendi boynunadır. Kimseyi ilgilendirmez ne isteyip istemediği.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şahsen açılsa hiç fena olmaz ben mesela kapıları ataçla açmayı biliyorum ama bunu anahtarımı unutunca kulanıyorum:D Kötü şeylerden iyi şeyler çıkarılabilir illa kötülükte yapmak gerekmez

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Isteyen istedigini yapar, dsgnr hile yollarını biliyordur, yeni yollar öğrenmek istiyordur, VIP bölümünde böyle bir forum açılma isteğinde sonuna kadar haklıdır. Günahıda kendi boynunadır. Kimseyi ilgilendirmez ne isteyip istemediği.

Cidden şaşkınım.Vip bölümü kalpden isteyen birisiydim.Ama vipde böyle bir bölüm olacaksa, insanların hilelerini tartışacağı yer haline gelecekse çok üzülürüm ve bu forumun, hizmet vermekten çıkdığını kabullenirim.

Bende çok hile yapdım.Ama bunu bir platform üzerinde paylaşmak, tartışmak, kamuya açmak ve bunun için türkiye ' nin sayılı forumlarından birini kullanmak çok yanlış olur.Sistemimize üye olun, adsense kodunuzu verin ve tıklama yapalım felsefesine ne kadar karşıysak, bunada karşıyım açıkcası..Bu tabiki benim görüşüm sadece.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
yahu, bir reklamveren kampanya başlattı. eğer ne kadar çok yayıncı olursa, yayıncılar o kadar az kazanır. ne kadar çok tıklama olursa, tıklama başına ücret o kadar düşer. sizler webmaster olarak, hileye destek verelim, teşvik edelim diyorsunuz? bu nasıl bir zihniyettir? tıklama sayıları arttıkça, bugün bir tık başına aldığımız para azalacak. kısacası x kişisi hile yapınca, kazandığı ekstradan para benim, senin cebinden çıkacak.

iyinet forumları, vip bölümünün açılması ile büyük bir değişime uğradı ve bu hiç iyi değil. birazdan konuyla alakalı bir protesto başlığıda açacağım zaten.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
yahu, bir reklamveren kampanya başlattı. eğer ne kadar çok yayıncı olursa, yayıncılar o kadar az kazanır. ne kadar çok tıklama olursa, tıklama başına ücret o kadar düşer. sizler webmaster olarak, hileye destek verelim, teşvik edelim diyorsunuz? bu nasıl bir zihniyettir? tıklama sayıları arttıkça, bugün bir tık başına aldığımız para azalacak. kısacası x kişisi hile yapınca, kazandığı ekstradan para benim, senin cebinden çıkacak.

iyinet forumları, vip bölümünün açılması ile büyük bir değişime uğradı ve bu hiç iyi değil. birazdan konuyla alakalı bir protesto başlığıda açacağım zaten.

Lutfen artik VIP bolumu hakkinda protesto mesaji yazmayiniz.
Bu bolum onumuzdeki hafta itibari ile genele kapatilacak ve uye olmayanlarin bu forum ile baglantisi kalmayacaktir.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
eğer protesto mesajı yazılmasını istemiyorsanız biran önce vip bölümünü genele kapatın (1 hafta beklemeden) ve hile yapılmayı destekleyen politikayı bitirin.

veya demokratik insanlar olarak açayım başlığı yeniden buyrun tartışalım karşılıklı.

ki ben isterimki, forumdaki demokratik ortam korunsun ve bu konuyu tartışalım. başlığı direk silmenizi, size yakıştıramadım. bu kadar mı korkutucu geliyor bunu konuşmak size ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
eğer protesto mesajı yazılmasını istemiyorsanız biran önce vip bölümünü genele kapatın (1 hafta beklemeden) ve hile yapılmayı destekleyen politikayı bitirin.

veya demokratik insanlar olarak açayım başlığı yeniden buyrun tartışalım karşılıklı.

ki ben isterimki, forumdaki demokratik ortam korunsun ve bu konuyu tartışalım. başlığı direk silmenizi, size yakıştıramadım. bu kadar mı korkutucu geliyor bunu konuşmak size ?

Buyur ozelden tartisalim, PM atabilirsin.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Kişilerin paraya bakış açıları demokratikliğide herşeyide bitirir boşver, bugün gazete sitelerinde birkaç yorumda ülkede namuslu olmak suç oldu diye farklı kişilerin serzenişleri vardı. Para işte bu forumda da olduğu gibi herşeyin üstünü örttü, ondan sonrada benimde çocuklarım var vs. gibi edebiyat yaparlar, geçikmiş bir şekilde gerçek yüz ortaya çıkıyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5