İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VpsTurk.Net | 15TL'den Başlayan Fiyatlarla

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hafta içi bir paket alacağım bilgi için teşekkürler.Referanslarınızı görmüştüm turkmmo da site tasarımıda çok güzel.İyi satışlar.
ps : msn ekledim.Bişey daha söylemek istiyorum.Diyelimki kurduğumuz oyun iyice büyüdü.Sınırsız trafik olan bir paketiniz yokmu ?

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hafta içi bir paket alacağım bilgi için teşekkürler.Referanslarınızı görmüştüm turkmmo da site tasarımıda çok güzel.İyi satışlar.
ps : msn ekledim.Bişey daha söylemek istiyorum.Diyelimki kurduğumuz oyun iyice büyüdü.Sınırsız trafik olan bir paketiniz yokmu ?

Merhaba,

Trafik arttırımı yapabiliriz.Dilerseniz 10MBİT Hat sınırsız trafikli sunucuda sağlıyabiliriz

Saygılarımla,
Çağrı YILMAZ
VpsTurk Bilişim Hizmetleri

Ekleme: 12 Adet yeni referans eklenmiştir.

Stoklar bitmek üzere Kaçırmayın !

qaRdiaNs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metin2 Vps Almayı Duşunuyorum Yazında Sunucuya Geçecem İnş Ama Vpsteki Oyunu Sunucuya Aktarma İşlemi Yapabilirmisiniz İtem Ve Kullanıcı Kaybı Olmadan ? Onu Merak Ettim Cevabı Pmlede Alabilirim ..

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kendileri ile telefon'da görüştüm kısmet olursa bu hafta sonu alacağım inşallah kampanya stok'tan kalır :D kalmazsa'da 60 TL uygun inşallah cumartesi görüşmek dileğiyle.

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni referanslar eklenmiştir.

Kampanyamız devam etmektedir.

Saygılarımla,

Çağrı YILMAZ
VpsTürk Bilişim Hizmetleri

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yeni referanslar eklenmiştir.
3 Adet hazır stok bulunmaktadır . Hemen teslim

Saygılarımla,

Çağrı YILMAZ
VpsTürk Bilişim Hizmetleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5