İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarım Şirketine Eleman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

İstanbul Bakırköy'de bulunan web tasarım ve programlama şirketimize;

Evrak getir - götür işleri yapacak
Çay demleyip, yerleri süpürecek
Dükkanı açıp - kapatacak
Düzgün, prensipli, itaatkar ve temiz
Müşteriye MSN'de destek verecek
Hosting satışını bilen
Tercihen Üniversite mezunu ve askerlikle ilişkisi olmayan
Dreamweaver başta olmak üzere tercihen tüm Adobe programlarını kullanabilen
Diksiyonu düzgün web tasarımcısı aranmaktadır.

Maaş: 450 TL (Programlama bilen elemana +50 TL ödenecektir.)
(Yol, yemek masrafları personele aittir.)
6 aylık deneme süresinden sonra sigorta girişi yapılacaktır.
Çalışma saatlerimiz: (Pzt-Cmt) 08:00 ve 19:00 arasıdır. Pazar günleri 09:00 ve 13:00'dır.

Başvurularınızı [email protected] adresine yapınız.

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SEN NE YAPTIN KARDEŞ, EVRAK GÖTÜR GETİR ÇAY DEMLE YERLERİ PASPASLA ADOBENİN HEPSİNİ BİLEN VE FİYAT : 450 TL

scobani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 TL Haftalık sanırım yok eğer değilse sanırım kafa buluyor kardeş bizimle... Ama doğruda olabilir günümüzde HAK yemek olağan birşey gibi oldu. Kimsenin Allahtan korkusu kalmadı.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Şimdi anlamadım getir götür işlerine, çay işlerine bakacak birinimi arıyorsunuz yoksa webmastermı arıyorsunuz?

Öncelikle çay vs işlerine bakacak arıyorsunuz maaş en kötü 600 TL + SGK + YOL, YEMEK olmalı.

Tasarımcıların maaşlarını bilemiyecem:)

ana harbi çok sinir bir ilan olmuş..
Çalışma saatlerimiz: (Pzt-Cmt) 08:00 ve 19:00 arasıdır. Pazar günleri 09:00 ve 13:00'dır.
6 aylık deneme süresinden sonra sigorta girişi yapılacaktır.
Yol, yemek masrafları personele aittir.
Tercihen Üniversite mezunu ve askerlikle ilişkisi olmayan
Maaş: 450 TL (Programlama bilen elemana +50 TL ödenecektir.)

Üstad bence sen önce tam olarak ne aradığına karar ver.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Ben her konuda açık bir insanım, buyrun;

Günümüz ekonomik şartlarında yapabileceğimiz en iyisi bu. Biz 50 liraya web tasarımı yapan kurumsal bir şirketiz. Aylık ortalama 80 site kadar yapıyoruz. Buda 4.000 tl eder.

Kira, elektrik, telefon, su, vergi ve diğer giderler ortalama 1.000 tl tutuyor.
Personel maaşı 500 tl.

Firma sahibi olarak bana kalan 2500 liradır. Buda benim hakkımdır çünkü bende 700 lira ev kirası, 500 lira araç taksidi, evin giderleri, ayda bir kezde aleme kaçarım toplam 2.000 lira param gidiyor. Cebime kalansa 500 lira. 500 lira ilede şirketime yatırım yapıyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
50 liraya web sitesi yapan kurumsal şirket mi?
Kurumsal ne demek bence biraz araştırın. Açıkçası konuyu ilk okudugumda espri falan yapılacak sanarak bekledim fakat alakası bile yokmuş :p

Firma giderleri çalışanı çok alakadar eden şeyler değildir. Ona bakarsanız çalışan kişininde tonla masrafı var. Oda onu hesaplayıp sizden 3000 liramı istesin? Ayrıcada 6 ay deneme süresini ilk kez duydum. Birde kurumsallık diyorsunuz...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kaba bir hesap yapalım:

Evrak getir - götür işleri yapacak: Ofisboy -> En az 500 tl
Çay demleyip, yerleri süpürecek: Çaycı -> En az 650 tl
Dükkanı açıp - kapatacak: Çayçı yapar onu bedavaya
Düzgün, prensipli, itaatkar ve temiz: Böyle bir eleman her yerde bulunmaz o yüzden + 200 tl de bu özellikleri için
Müşteriye MSN'de destek verecek: Teknik destek elemanı -> En az 1250 tl
Hosting satışını bilen: Pazarlamacı -> En az 1500 tl
Tercihen Üniversite mezunu ve askerlikle ilişkisi olmayan: Üniversiteyi senin hayıran okumadı. Bu özelliği için maaşına + 500 tl
Dreamweaver başta olmak üzere tercihen tüm Adobe programlarını kullanabilen: Sadece photoshop kullanarak rahat 2000 tl alır tüm programları kullanacaksa 4500 tl
Diksiyonu düzgün web tasarımcısı aranmaktadır: 2000 tl web tasarım işi yapacağı için

Toplarsak: 11,100 TL

İstediğin gibi bir eleman arıyorsan 11,000 TL maaş vermen gerekir tabi buda en az. Ama sen 450 tl diyosun. Bide yemek ve yol parası vermiyosun. Sskda yok. Yemek ve yol parası zaten rahat 300 tl tutar. Ayrıca şirket demişsinde sanırım bu şirket falan değil küçük bi dükkan. Çünkü şirket olsaydı yol ve yemeği kesin verirdi. 10 işçinin yapacağı işi 1 işçiye yükleyip bide 150 tl maaş vermezdi ve cumartesi pazar çalışma asla olmazdı.

Düzenleme: 50 tl ye site satan kurumsal şirket mesajını şimdi gördüm. Hem kurumsal şirket hem 50 tlye site yapıp satıyor. Sattığınız sitelerin 1-2 sinin adresini buraya yazabilirmisin merak ettim nasıl sitelermiş bunlar. Sanırım siz websitesi işinden anlamıyosunuz ve 6 ay bedava işleri döndürecek eleman arıyosunuz. Bir grafiker 200 tlye banner satıyor sen 50 tlye site satıyorum diyorsun. Bide bakırköydeymiş. Dediğin kadar varsa sen o işyerinin kirasını nasıl çıkarıyorsun orayı çözemedim. Bakırköy yani bilmesek tamam diycezde..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben talibim;
Tek şartım, mesai saatleri dışına çıktığında saniyesine 1000TL alırım.
Mesela pazar saat 13.00 olduğunda dükkanı kapatmış olmam lazım, bekletirseniz hiç acımam, kitlerim dükkana sizi.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben talibim;
Tek şartım, mesai saatleri dışına çıktığında saniyesine 1000TL alırım.
Mesela pazar saat 13.00 olduğunda dükkanı kapatmış olmam lazım, bekletirseniz hiç acımam, kitlerim dükkana sizi.

450tlye bunları yapacak ve adamın aldığı 450ninde 300ü yola gidecek birini bulsun ben kendimi keserim :D Sırf photoshop kullanan adam 2000 tl den kapı açıyor zaten.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Eski üyeler bile yiyor ya şu mesajı ne diyim. :)

Ha bu arada manavdan elma portakal alır gibi şu 5, bu 10 hesabı yapan arkadaşların gerçek dünyanın gerçeklikleri ile yüzleştiklerinde renkleri manavdaki elma gibi yeşil olabilir, dikkat. Ne paralara ne işlerde çalışan insanlar var, keşke hayat öyle güzel olsa, photoshop bilenin kilosuna 2-3 bin saysak.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hiç yanınızda çalışan var mı? Allah onlara sabır versin.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bu şartlarda ve bu vasıflarda çalışan insan sayısı çok çok az ama var
bu şartlarda ve bu vasıflarda çalışan adam arayan kişilerin sayısı oldukça fazla

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bence konu kilitlense iyi olur düşüncesindeyim...
firma küçük bir firma olabilir evet. ama arkadasıda düşünmek gerekir. ev masrafları, elektrik su, adsl vb. masrafları olacaktır tabi firmanın.
bu arakadasıda düşünmek gerekir. kazandığını işcisine verse bu adamın halli ne olur sizce.

ama sunu söylemem gerekir ben; adobenin tüm programlarını bilsem kesinlikle ne çay yaparım ne de paspas yaparım.

konu sahibinle ilgim yoktur ama daha fazla arkadası rencide edilmesine izin vermemek iççin konu kilitlenmesini taleb ediyorum.
iyi akş. dilerim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
beyler bence konu kilitlense iyi olur düşüncesindeyim...
firma küçük bir firma olabilir evet. ama arkadasıda düşünmek gerekir. ev masrafları, elektrik su, adsl vb. masrafları olacaktır tabi firmanın.
bu arakadasıda düşünmek gerekir. kazandığını işcisine verse bu adamın halli ne olur sizce.

ama sunu söylemem gerekir ben; adobenin tüm programlarını bilsem kesinlikle ne çay yaparım ne de paspas yaparım.

konu sahibinle ilgim yoktur ama daha fazla arkadası rencide edilmesine izin vermemek iççin konu kilitlenmesini taleb ediyorum.
iyi akş. dilerim.

Arkadaş dalga geçiyor zaten. O paraya eşek olsa bağlı durmaz. :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Konu neden kitlensinki. Böyle bir konu açarak dalga geçiyorsa millette onunla geçsin ödeşmiş olunur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5