İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web tasarımı yaptırılacaktır

favorite

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
portalımızın tasarımını yapabilecek tasarımcı arıyoruz işi vermeden önce referanslarınızı görmek istiyoruz.

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.paylasimadresim.com (yapım asamasında)
www.ozlemotocam.com (tasarım + icerik tumuyle biz derledik)
www.cagdasend.com (sadece tasarım icerik firmaya ait)

fiyatlarımız oldukca uygundur isterseniz hostigide biz sağlayabiliriz turkiyede uptime oranında 1.lige sahip firma ve teknik destektede sorun yasamazsınız

yaptığımız siteler joomla tabanlıdır. admin panel vs mevcuttur.

eğer bizimle çalışmak isterseniz öm atınız

bunlar bizzat kendim uğrasarak yaptığım veb siteleridir simdi birkaç takım arkadasımla çalısıyorum daha fazla referansta mevcut

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benmi yanlış görüyorum yoksa yaptım dediğiniz Joomla temalarında yabancı tema isimleri mi yazıyor ?

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" bunlar bizzat kendim uğrasarak yaptığım veb siteleridir (!) "

Başarılarının ve uğraşlarının devamını diliyorum...

ama artık sende her kez gibi web sitesi yap veb değil :melek:

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benmi yanlış görüyorum yoksa yaptım dediğiniz Joomla temalarında yabancı tema isimleri mi yazıyor ?

tema değil arkadaşım düzenlemesi eklenen resımler kullanılan moduller bileşenler
temayı ben yapmadım tema şablon netten ucretlı şablon kullanılmıstır.

" bunlar bizzat kendim uğrasarak yaptığım veb siteleridir (!) "

Başarılarının ve uğraşlarının devamını diliyorum...

ama artık sende her kez gibi web sitesi yap veb değil :melek:

kursta yazdıgım için bole yazmısım f klawye olunca cok alısılmadık oluyor :D

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
www.paylasimadresim.com (yapım asamasında)
www.ozlemotocam.com (tasarım + icerik tumuyle biz derledik)
www.cagdasend.com (sadece tasarım icerik firmaya ait)
bunlar bizzat kendim uğrasarak yaptığım veb siteleridir simdi birkaç takım arkadasımla çalısıyorum daha fazla referansta mevcut

tema değil arkadaşım düzenlemesi eklenen resımler kullanılan moduller bileşenler
temayı ben yapmadım tema şablon netten ucretlı şablon kullanılmıstır.
şahsen müşteri olsam ikilemde kalırdım, neyse hayırlı işler.

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
birbirinizi karalamak ne kadar hoş sizce? sonuçta herkes rızkını yer bu hırs neden?

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten detayları her şekilde açıklanabilir ben burada sadece referans yaptıgımızı işi gosterdım ilgilenecek yaptıracak adam neyın ne oldugunu zaten bılır hiçbir kelimemdede yanlıs yok neyse dogrusuyla duzgunuyle ortaya koyuyorum istesem bu sitelerin joomla tabanlı oldugunu bıle soylemezdım herneyse

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
birbirinizi karalamak ne kadar hoş sizce? sonuçta herkes rızkını yer bu hırs neden?
Birbirini karalamak konusunda diyeceğim birşey yok çünkü her iki taraf'ta alçalır ama konuşmalarımı biraz daha özenle okuyacak olursanız daha iyi kavrayabilirsiniz. Gerçekten işi almak istiyorsa konuşmalarına dikkat etmeli ve kendi konuşması kendini açığa vermemeli. Tavsiye vermeye çalıştım çünkü konu altına sadece konu başlığını açan değil diğer iş yapabilecek kişilerde giriyor güven vermeli ki kelimeleri onlarda bu kişiye danışabilmeli. Gerçekten karalamak istesem işi ben niye almaya çalışmayayım? Veya nereden biliyorsun müşteri olmadığımı, nasıl kazanacak bu kişi benim güvenimi? ve karalamak olsaydı gerçekten bu yaptığım, konu altındaki yorumlarıma yetkili tarafından uyarı verilmezmiydi?
iyinet'te bulunduğum süreç içinde durmadan yardım aldım ve başkalarının tecrübesine saygı duydum ve tavsiye ve tecrübelerimi bilgilerimi paylaşıp yardım edip arkadaş edindim ve hiçbirinden böyle bir duyum almadım. Neyseki herşeyin bir ilki varmış konu altına veya bu iki ismin geçtiği konuşmalarda bulunmayacağım herkez arkadaş rızkını kendi belirler.
iyi forumlar

E

enesmedia

Misafir
PROJE İLE İLGİLENİYORUM PM ATARSANİZ AYRINTILI GÖRÜŞEBİLRİZ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5