İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webloader v8 bot tamiri

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
v7 için oyun botu yazarsan tadından yenmez

Redtube botundan sonra sizinkinide yazıcam hocam.

Usta yapman gereken bence sayyac.com botu şöyle en kralından bi sayyac botu yapsan bi sayfa belirlesen o sayfaya
$site[1]="1";
$site[2]="2";
$site[3]="3";
şeklinde sayyac idlerini belirlesek manuel olarak o dosyayı çalıştırınca id lere ait kelimeleri alsa onun dışında crona da bi dosya uyarlasan oto çalıştırsak ne kadar takdire şayan bir bot olur piyasadada yok böyle kendim içim istiyorsam şerefsizim sırf v8 için istiyorum :D hadi ii geceler

Bir üstteki arkadaşın botundan sonra sizinkinide yazıcam hocam.

xby_yorgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar w8 de youtube botu çalışmıyor bilen varmı acaba neden çalışmaz:S

genchacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkay Bana Yaptıgın Sayaç için saolasın Ancak ben Onu hani 10 Tane gif dosyası örnek 0.gif 1.gif şeklinde yazacak bir sayac demiştim Sana. Tekrar Bakarsan sewinirim.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

genchacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkay Cok Sağol Sayende Vize'den +20 Puanı Kaptım :) Cok Cok Sagolasın.

hsnsdt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bot yarına kalmış ben sık kulanına ekleyim şu sayfayı yarın paslaşmak üzere :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

KoGame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube botu yazabilirim hangi sisteme istiyorsunuz ?

Serkay senin v8 kullanıyorum. Ama farklılık olsun diye dizi türü şeyleri çekmek için farklı bir bot lazım yani hem v8 kullananlar içinde küçük bir kıyak olur v9 herkes hevinç ve sevinçler bekler. Şöyle dailymotion, vidivodo, izlesene, metacafe bilmiyorum valla dizi çekebilecegimiz bot olabilir :))) Özel bir istek degil v8 kullanıcıları bu istek karşısında böyle bişiyi panelde yayınlarsan çok mutlu olur.

Serkay hocam şu benim yazdığım konu hakkında bir paylaşım sunarsan çok iyi olur :) iyi çalışmlar. Kendim ve lisanslı v8 kullanıcıları için istiyorum. Bekliyoruz. En azından v9 temeli olur.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İlla çok yazmak istiyorsan :D Phpmelody ye youtube api botu yazabilirsin eğer yazabilirsen tabi script biraz karışık gibi çünkü .
(Webcolor scriptindeki gibi, arama yapdıkça izlenilen videolar sisteme yüklenen) :)Çok mu şey istedim yoksa :p

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları koy buraya tamir edeyim hem başkalarıda kullanır.

Çok Teşekkürler İşyerindeyim de Akşama Eklerim Botları.

Bu arada Script Çok Güzel Tekrardan Eline Sağlık. Hitim 300-400 ama Ben yapmadım Normal Video Sitesi Gibi Yaptım. Memnunum Yani.

Script Üzerine Olduğu için birazda hit böyle oldu. Birde (kendi satın aldığım) Botlar Patlamasa daha iyi olacaktı. Ama İnşallah şimdi artarak devam edecek.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlla çok yazmak istiyorsan :D Phpmelody ye youtube api botu yazabilirsin eğer yazabilirsen tabi script biraz karışık gibi çünkü .
(Webcolor scriptindeki gibi, arama yapdıkça izlenilen videolar sisteme yüklenen) :)Çok mu şey istedim yoksa :p

:) webcolor'un scriptimi botlu degilki api o kardeşim farklı sistemler :)

hsnsdt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loder botunu beklemekteyiz halen :) inşallah bitmek üzeredir

hsnsdt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gecede alamıcaz herhlade bottu :) çok kötü oldu iki gündür beklemekten gözlerim ağrıdı .. ne yapalım bedava diye beklicez :)

GuNGoR35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serkay lugesoft ddizi.com botu yapsan (A) dizilerde araya reklam koyuyolar o reklamıda almadan çekse süper olur :p (L)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5