İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster’ın Hayat Döngüsü

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yıl olmuş 2011, kendine hala "ben webmaster'ım" diyen kişiler varsa o kişi bir amatördür.

Ekleme: yazık yani bi çok insan kendini hazır kodları editleyip kullanarak tatmin ediyor, en fazla 100 hitli sitelerle sanki birşeymişcesine uğraşıyor, bunların tek nedeni de o asosyal kişiliklerinin evde bilgisayara kapanıp dışarda bulamadığı mutluluğu burda aramak, bu tür işlerle uğraşıp gerçekten bir şey yaptığını sanmak gerçekten çok yazık...

Valla uyandırmak gibi olmasın ama sende buradasın :D

karabov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- webmasterım demiyorum
2- 1 aydır üyeyim 3 mesajım var
3- hazır kodları, templateleri hayatımda hiç editlemedim. hep kendim yazdım.
4- asosyal değilim bilgisayar bağımlılığım yok burdaki biçokları gibi

bu cevaplar yeterlidir umarım gerekirse daha ayrıntılı anlatırım. ha bu arada teşekkürler uyandım ;)

edit: bununla birlikte 4 oldu

karabov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gönderdiğim mesaj sizin webmaster olup olmamanız üzerine değil, webmasterlar(!) hakkında yazdığınız yazı üzerinedir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1- webmasterım demiyorum
2- 1 aydır üyeyim 3 mesajım var
3- hazır kodları, templateleri hayatımda hiç editlemedim. hep kendim yazdım.
4- asosyal değilim bilgisayar bağımlılığım yok burdaki biçokları gibi

bu cevaplar yeterlidir umarım gerekirse daha ayrıntılı anlatırım. ha bu arada teşekkürler uyandım ;)

edit: bununla birlikte 4 oldu

1- webmaster değilsin diğerlerine laf atıyorsun
2- 1 aydır üyesin 3 mesajın var
3- Hayatta herşeyi kendin yapamassın ,zamanla öğrenirsin
4- Kime göre neye göre

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşım Chip dergisine başvurursan %99 ilk ay alırlar ilk ay olmazsada ikinci ay kesin ayın en iyi sitelerinin arasındasın. Birde 11 yaşında olduğunu anlat,zaten kaliteli yazılarından da anlarlar. Bence mükemmel,hele anıların :)

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bence bir webmasterın hayat döngüsü bu kadar kısa değildir :).
yazmaya kalkarsak aslında en az tek bi kategori yani öğrenci veya iş sahibi webmaster için bi kitap bile yazılabilir 1 gün içinde o kadar çok şey yaşıyor ki, bir yandan msnden soru soranlarla uğraşmak, bir yandan elindeki işleri yetiştirme telaşı, bir yandan grafikeriyle oturup yeni site için tasarım tartışması yapmak, ve her yeni bir site işinde ekstra birşeyler yaparak kendini geliştirme aşamasına sokmak ve bu geliştirme için araştırma yapmak. nescafe, sigara ve cola 3 lüsü arasında gidip gelmek yani webmaster olmak zor :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Kimseyle polemiğe girmek istemedim ve bir süre sonra yazılanlara cevap vermedim.
Yazımı yapmacık bulduysanız o sizin düşünceniz.
Yaşımı 12 değilde 22 felan diye düşünüyorsanız o da sizin düşünceniz.
Webmaster2ım diye hava attığımı düşüyorsanız o da sizin düşünceniz.
Benim düşüncem: Yapmacık değilim,12 yaşındayım,webmaster'ım demedim sadece çevremdeki webmasterlar açısından bu yazıyı yazdım.
Olumlu,olumsuz bütün yorumlar için teşekkürler.
Aynı zamanda 12 yaşındaki bir ergen gibi davranmamı istiyorsanız yazılarımı ergen bir yazı şekline tercüme ediyorum:
QimséyLé poLémiqé qirmk istémdim wé ßir Süré sonRa yzLanLara céwp wérméDm...(devamı)
Zaten bir insan evladında vicdan varsa bu kadarda yalan söyleyemez,ben kaç aydır bir merak içindeyim bunu bilen biliyor,bunu bilende 12 yaşında olduğumuda biliyor. Yok eğer benim ergen ruhlu (şizofren) tavırlarımıda görmek isterseniz öylede davranırım. Ben sırf terbiyesizlik,saygısızlık olmasın diye Sustum!
Kusura bakmayın bütün yorumları bir cevapta topladım.
Sadece makaleye yorum! Yaşa veya kişiliğime değil!
Tekrar ve tekrar teşekkürler.

incubus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesleği webmaster olan gerçekten webmaster olan kişinin durumunu yazmamışsınız ama :p

ByClock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel

Bu Makaleyi Yayınlamaya İzin Varmı ?
:alkış:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5