İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Live Messenger (MSN 8.0) Internet Cache?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya peki biri bana 7.5 linki verebilirmi? ağlamaklı durumdayım dünden beri pişmiş tavuğa gelmedi yani :(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
firar' Alıntı:
ya peki biri bana 7.5 linki verebilirmi? ağlamaklı durumdayım dünden beri pişmiş tavuğa gelmedi yani :(

ingilizce işini görürse link bulabilirim. şahsen ben ingilizce kullanıyorum

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olursa indiricez artık ingilizccede olabilir çok memnun olurum...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
engelliler agilede bile engelli çıkıyor yav :D ama diğer ayarlar lokal çalışıyor.

M

mehyaa

Misafir
Evet bu saçma olay benim de canımı sıktı bugün. İşi yerinde yeni bir kaç grup ekledim, grupları düzenledim ama eve geldim tüm ayarlamalar gitmiş. Kafamın tası attı! Buldum alakalı tüm dosyaları sildim acaba cache den mi yüklüyor diye ama olay daha kötü çünkü anlaşılan işyerinde yaptığım düzenlemeler işyerinde kalmış. Bu kadar aptalca bir uygulama ile MS zaten zor tuttuğu tahtını rakiplerine kaptırmak istiyor galiba. Neyse, size contact ların nerede tutulduğunun yolunu vereyim, belki ilerde silmeniz gerekir:

%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bugün üç kişiye bu konuda telefonla destek verdim. msn lerini update etmişler listeleri bomboş :) tabi bende haliyle eski sürümü tavsiye ettim... görsellik felan boş işler... en sağlam sürüm 7,5 şaşmayın derim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Eğer local cache ten vazgeçmezlerse hiçbir işe yaramaz live messenger.

bunu soylemek istemiyorum ama texta arkadaşım cok haklı hic bi halta yaramaz o zaman msn icq zamanına doneriz

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğerki bu durumda kalırsa live messenger bayağı bir kaybı olur.. benim engelledigim adamlar ben live msn kurunca tekrar listemde oluyorlar çok salakça birşeydi :)
forza 7,5

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende dün itibariyle 7.5a geri döndüm, eşek'ten inip at'a bindim desem yeridir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kızın teki listemdeydi. 10 kere silmişimdir heralde listemden. En sonunda dayanamadım, "Ben seni siliyorum siliyorum tekrar karşıma çıkıyorsun, kabusmusun sen?" diye sordum. Karşılğında verdiği cevap "................. ............ ................ ........................... ....." oldu..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı sorunu nedeniyle yaptığınız değişiklikler kullanmakta olduğunuz diğer bilgisayarlara uygulanmayabilir
şunu bir türlü düzeltemiyorum hep bu hatayı veriyor? ne yapmam gerek.
sock ayarlarını sıfırladım ama hala aynı :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
peki su an icin baska bi yerde msn acmadiktan sonra bir sakincasi yok di mi ?
Tek bilgisayarsa sorun olmaması lazım ama format falan atıp aynı bilgisayara kurarsan ne olur bilmiyorum :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
şunu bir türlü düzeltemiyorum hep bu hatayı veriyor? ne yapmam gerek.
sock ayarlarını sıfırladım ama hala aynı :(

Onun da bir çözümü varmış;

Tr sürüme göre.
Araçlar->Seçenekler->Güvenlik;
2. Seçenek;
Bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan adres defterimi, resmimi ve kişisel iletimi burada depaolama.

Buraya bir işaret koyarsanız sorun kalmaz sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5