İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows platformda kampanya. (Yurtici)

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Asagida yazacagim paket kampanyadadir , sunucu yurtici lokasyonlu olup , nixconda degildir.

-500mb web alani
-5gb Aylik trafik
-50 pop3 mail
-limitsiz subdomain
-Plesk kontrol paneli
-7 gun ucret iade garantisi
-%95 uptime.
- 1 adet com net org uzantili alanadi tescili ucretsiz.
- 1 adet linux platform 25mb'lik yurtici hosting paketi ucretsiz.

Ping analizleri icin ip: 212.175.24.67
Sorf Networks bunyesinde bulunan detayli sunucu bilgileri icin :www.sorf.org/sunucu
Sorf Nerworks referanslarini gormek icin : www.sorf.org/referans ,
adreslerini kullanabilrisiniz.

Senelik : 150 ytl.

Msn/Mail iletisim : [email protected]

Saygilarimizla

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde 1 antisempati ile yaklasiyorlar, o yuzden belirtmekte fayda gordum.

iyi calismalar.

D

deja-vu

Misafir
abacus' Alıntı:
Genelde 1 antisempati ile yaklasiyorlar, o yuzden belirtmekte fayda gordum.

iyi calismalar.
,

calıstıgın fırma SISTEMNET TELEKOMUNIKASYON bak onlarda nx gıbı http://www.sistemnet.com.tr/network.html yazmıslar gıttın gordunmu
BAKSANA FARKLI YERLERIN RESIMLERI GIBI DURUYO
http://www.sistemnet.com.tr/images/sunucular4.jpg

bı de dc lerı var ındex bıle hazırlamamıslar copy paste

http://www.sistemnet.com.tr/images/

daha stelerını tamamlamamıslar herhalde
javascript:wp('/net.html','200302','status=no,resizable=yes','551','399','true')
Network Alt Yapımız tuh gorememekteyım

Su kısımlara bak sankı
http://www.sistemnet.com.tr/iletisim.html acelesı varmıs gıbı yapmıslar :)

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbula gittigimde datacenteri gezerken cekmis oldugum fotograflarim vardi , bazi durumlar icin o fotograflari koymayalim sadece sizde bulunsun dediler , o yuzden bende baska 1 datancenter resmi koymak zorunda kaldim , diger mevzuya gelince sistemnet'in kalitesi bellidir sitelerini acelede yapsalar yapmasalarda , zaten nixcon gibi 1 yerle kiyaslanamaz , turkiyenin kendini ispatlamis datacenterlarindan biridir.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixconu sistemnet degil doruknet gibi yerlerle kıyaslamalısın zaten.. ayrıca sitendeki online destek kutusu isimtescil den calıntı...

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cem bey burada nixconla bilmemkimle datacenterlari yaristirmaya luzum yok , birakalimda bunlarin mukayesisini musteriler yapsin , biz yapmayalim kimse hizmet aldigi yeri kotulemez cunki ordan iyi hizmet bekledigi icin zaten orayla calisiyordur , , beni ilgilendiren nixcon gibi sunucular yurticinde bilmemne diyip datacenterlerini saklamiyorlar 2 kere gidip gezdim sunucularimi gordum vb , bunlar benim icin onemli siz sunucunuzu gordunuzmu hic cem bey :=) ah pardon , yuksek teknolojiden dolayi gozukmuyordu unuttum , herneyse ben burada 1 kampanyami yazdim lutfen bununla ilgili dusunceleri olan yazsin , yoksa sistemnet nixcon gibi dunku datacenter degil bunu bu sektore yillarini vermis insanlar bilir ayrica calinti mevzusuna gelince online iletisim bolumundeki script LİSANSLİ 1 SCRİPTTİR , parasini veren herkez kullanabilir bakiniz nixcon.com.tr destek bolumundeki script KAYOKA firmasinin destek scriptidir , oyuzden bu kadar cahilliginizi belli etmeyin calinti vs diyip iftira atarak.

iyi calismalar.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
abacus' Alıntı:
Cem bey burada nixconla bilmemkimle datacenterlari yaristirmaya luzum yok , birakalimda bunlarin mukayesisini musteriler yapsin , biz yapmayalim kimse hizmet aldigi yeri kotulemez cunki ordan iyi hizmet bekledigi icin zaten orayla calisiyordur , , beni ilgilendiren nixcon gibi sunucular yurticinde bilmemne diyip datacenterlerini saklamiyorlar 2 kere gidip gezdim sunucularimi gordum vb , bunlar benim icin onemli siz sunucunuzu gordunuzmu hic cem bey :=) ah pardon , yuksek teknolojiden dolayi gozukmuyordu unuttum , herneyse ben burada 1 kampanyami yazdim lutfen bununla ilgili dusunceleri olan yazsin , yoksa sistemnet nixcon gibi dunku datacenter degil bunu bu sektore yillarini vermis insanlar bilir ayrica calinti mevzusuna gelince online iletisim bolumundeki script LİSANSLİ 1 SCRİPTTİR , parasini veren herkez kullanabilir bakiniz nixcon.com.tr destek bolumundeki script KAYOKA firmasinin destek scriptidir , oyuzden bu kadar cahilliginizi belli etmeyin calinti vs diyip iftira atarak.

iyi calismalar.

systemnet (turksystems.net olarak bilinir) eskidir doğru. 2002 yılında çalışmıştık kendileriyle. 2004 'te bi daha şansımızı denedik.

sunucuda fso açığı var dendiğinde, önemli değil sunucuda yabancı kimse yok gibi komik bişey söylemiş ve açığı kapatmamışlardı. geri ödeme için 20 kez aramıştık kendilerini. paranın 3te 1'ni geri ödemişlerdi.

kimseye tavsiye etmem.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abacus' Alıntı:
calinti mevzusuna gelince online iletisim bolumundeki script LİSANSLİ 1 SCRİPTTİR , parasini veren herkez kullanabilir bakiniz nixcon.com.tr destek bolumundeki script KAYOKA firmasinin destek scriptidir , oyuzden bu kadar cahilliginizi belli etmeyin calinti vs diyip iftira atarak.

iyi calismalar.

scripte bisey demedim ben image a dedim eger o image scriptle birlikte geliyorsa sözüm yok..

D

deja-vu

Misafir
yok yavs gelırmı resmen dız :) nerde gorulmus teleport ettı herhalde arada kaynamıstır

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet image calınmıs sanırım .. script hakkında bisey sölemedim zaten..

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayan banneri ben yapmadim, zaten tasarimdan sundan bundanda anlamam , varsa oyle illegal 1 durum kaldiririz, yada degistirtirim uyariniz icin tesekkurler.Diger konuda "Zokkie" soylediklerinizin elbette dogruluk payi vardir , ben sahsen memnunum 1.5 senedir onlarla calisiyorum herhangi 1 problemimiz aksamamiz suyumuz buyumuz olmadi , bu datacenter karsilastirmasida zaten sacma bir konu bunlarin analizlerini musteriler yapacak hiz konusunda uptime konusunda biz ne kadar kendi center'imizi ovsekde bos.

iyi calismalar.

D

deja-vu

Misafir
bu arada Kayako SupportSuite meslektasız nede olsa ne kadar bagrıp cagırsakda bırbırımıze yollar aynı :)
bazı kısımlar ıng maıl adresını bıldırırsen guncel dıl dosyasını verebılırım.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortada tezat bir durum var.Datacenter kıyaslamasını müşterilere bırakıyorsunuz ama paketinize not düşüyorsunuz "Sunucumuz Nixcon'da değildir" diye.

Lütfen meslektaşlarınıza biraz saygınız olsun.Bizim sunucumuz Nixcon'da.Bu yazınız bize hakarettir.Lütfen değiştirin o yazıyı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5