İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Reseller arıyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde şirketlere hosting veriyorum, ki hepside tanıdığım görüştüğüm firmalar. Bu yüzden sorunsuz ve güvenli bir yer arıyorum. Bilindiği gibi şirket siteleri ne çok alan kaplar ne de çok bw harcar. Bu yüzden aşırı kaynak gerekmiyor. Ama tabi en önemli şeyde, sitelerin hızlı açılması ve sürekli online olması. Deneme amaçlı en küçük paket ile başlamak istiyorum tabi.

Zart zurt şikayet almak istemiyorum. Benden kaynaklanmayan sorunlar yüzünden sorumlu oluyorum ve elimden birşey gelmiyor.

Lütfen teklif verecekseniz sadece özellikleri ve fiyatı kopyalayarak baştan savma iş yapmayın. Kimse kusura bakmasında genel bi tavrımdır bu konuda.

Kullanıpta memnun kaldığınız yerler gerçekten işime yarar. Kendi şirketinizi önerecekseniz lütfen referanslarınızında bulunduğu web site adresinizi verin ve fatura kesebilecekseniz önerin. Çünkü yaptığım her işe fatura kesiyorum. Sorun yaşamak istemem. Ayrıca düzgün biryer bulup değiştirmek istemiyorum hiçbirzaman.

Aşağı yukarı denemek için ve maksimum gereksinimlerim

Deneme Amaçlı - İlerisi için
100 MB - 2 GB
2 GB BW - 50 GB BW

Sınırsız Email (Şuan 100 den aşağı kullanıyorum ama limitler canımı sıkıyor)
Sınırsız Domain (Şuan 30 Domain)

MSSQL 2005 1 adt - 10 adt yeterli sanırım ilerisi için. Şuan 2 kullanıyorum
MySQL - Şu an kullanmıyorum ama lazım olabilir.
ASP.Net 2.0
ASPEmail
ASPJpeg

Kontrol Paneli Plesk (Alıştım buna artık)

Tekrar söylemek istiyorum. Benim eklediğim siteler sunucuya yük bindirmiyor ve ziyaretçi sayısı çok değil. Ben pek kaynak kullanmıyorken, aşırı yüklenmiş bir sunucuda diğer sitelerin sorumluluğunu üstlenmek istemiyorum. Git o zaman dedicated al diyebilirsiniz ama israf benim için. Sitelerin hızlı açılması ve kitlenmemesi benim için çok önemli.

Teşekkürler Şimdiden.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklifler için teşekkürler. 1 hafta süreyle tekliflere açığım. En uygun yeri bulup kalıcı olmak istiyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ASP ci yok mu hiç? Yurtdışı-Yurtiçi kullanıpta memnun kaldığı yeri önerecek kimse yok mu :)

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@trextra bizim sunucular sana uygunsanırım. msn den görüşebilirz. 2 3 senedir çalışrıgımız siz gibi firmalar var .

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ASP ci yok mu hiç? Yurtdışı-Yurtiçi kullanıpta memnun kaldığı yeri önerecek kimse yok mu :)

Fatura olayı bir çok kişiyi kilitlemiş durumda, ben dahil. Açıkcası bu kadar düzenli bir mesaja yanıt yazıp teklif vermek isterdim, fakat fatura kesemediğim için, resmi olarak şirket olmadığım için yardımcı olamıyorum. Fatura istemekte siz de haklınız, saygı duyuyorum. ;) Sadece, konuya neden pek mesaj gelmediğini açıklamak istedim. ;)

Saygılarımla.
Kerem

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese çok teşekkürler.

Resellerzoom.com dan denemek için bir aylık paket aldım. 1 mayıs ta açılıyormuş. Daha sonra performansını öğrenmek isteyenler olursa söyleyebilirim.

Tekrar teşekkürler..

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atıldı arkadasım bu tarz fatura kestırmek ıstıyen olursa yardımcı oluruz

kilitsoft bilisim hizmetleri

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostnexus dan bende almayı düşünüyorum.
hostnexus kullananlar, tavsiye - eleştiri alabilirmiyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5