İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress beni zengin etti :(

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
wordpress beni zengin etti ama hala sitenin yedeğini almayı bilmiyorum :ağla: cpanelden alacaksın diyorlar ama godaddynin hostinginde cpanel yokmuş :ağla: bende şöyle yapıyorum ama sitenin yedeği alınıyormu böylece emin değilim
ftpye girip tüm dosyaları indiriyorum bide wordpress'e idrive eklentisi kurdum her gece 12 de otomatik yedek alıyor diyorlarda nerede bu yedek ben niye göremiyorum :'( :(

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sql yedeklerini alman lazim birde godady de hangi paneli kullaniyorsun

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wp seni nasıl zengin etti , başlık acıklayıp bizede fikir vermek istersin ?

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hostunuz linux ise buyuk ihtimal cpaneldir eger cpanel degilse directadmindir. Eger hostunuz windows ise plesktir siz phpmyadmine gidin panelinizden ve wordpressin kullandığı veri tabanını(database) tıklayın ve dışa aktar diyip önerim olan gzip sıkıştırması ile sqlinizi çıkartın :) bildiğim bu diğer arkadaşlarımızda yardımcı olurlar.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
tabi bak işin güzel tarafı da var. ben yedek almayı biliyom ama zengin etmedi beni , seni zengin etti ama yedek almayı bilmiyon.
mod arkadaştan ricam soruyu benimkiyle değiştirsin. yedek almayı biliyom ama hala zengin etmedi yardım edin :D

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ou71qx.png

ayrıca images klasörünü kopyalarsanız sorun kalmaz sanırım :)

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
CSmanager.net müthiş bir açıklama yapmşsın bnm ki linux hosting sağol dediğini denim bir ara. wordpress artık tek aşkım <3

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
cs manager bey sağol yapamazsam çağırırım.
eif hanım sende sağol

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
wp gerçekten zengin ettimi bilemem ama sen cidden zengin olursun :)

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dışa aktar seçeneği ile sadece yazı yorum vs. yedekleyebilirsin. bunu da unutma kardeşim

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
rica ederim. fakirken üyesi olduğun forumu da görürsün artık :)

ahahah :D bu forumu unutmam çünkü bir zamanlar domain alacak param yoktu r10a kayıt olamıyordum o yüzden :'( beni bir tek bu forum kabul etmişti ne günlerdi bee :ağla: :D

wp gerçekten zengin ettimi bilemem ama sen cidden zengin olursun :)

niye :hönk:

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
dışa aktar dedm .xml dosyası indirdi. şmdi bu sitenin veritabanıyla birlkte yedeğinimi almış oldum :O

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
yani yarın bigün site kapansa . bende bu yedekle bşka bir hostinge geçiş yapsam herşey kaldığı yerden devam etmezmi ? googleda ilk sayfada çıktığım kelimelerde fln yine çıkmazmıyım :'(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5