chat ege.net

İpucu WordPress Hiç Bu Kadar Detaylı Anlatılmamıştı

Minik Kuş

Yeni Üye
Katılım
18 Eki 2013
Mesajlar
2
Yaş
46
Merhaba ben şunu merak ediyorum wordpressten bir tema yüklendiğinde o temanın bütün sayfaları demolarda olduğu gibi neden gelmiyor, yani wix gibi weebly gibi tüm sayfaların içeriğini değiştirsek özelleştirsek olmuyor mu?
 

Yakari

Yeni Üye
Katılım
28 Kas 2013
Mesajlar
4
Benim konumsa farklı. wordpress.com'da kişiye açılmış asılsız bir blog için şikayet ettik fakat kapatılmadı. Abd yasaları filan diyor. Belki de biz ingilizce konusunda veya kapattırma konusunda kendimizi ifade edemedik. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
 

medline

Üyeliği durduruldu
Katılım
9 Ocak 2012
Mesajlar
110
Yaş
61
Eline diline Göznuruna sağlık kurban sağol
 

muharremulaskin

Yeni Üye
Katılım
13 Ocak 2016
Mesajlar
8
Yaş
35
Oluşturulan Sayfanın Altına Yazı Ekleme

Hocam şimdi ben Wordpresste oluşturduğum bir sayfa (haberler) nın alt sayfası olarak yeni bir sayfa oluşturabiliyorum. Örnek siteadi.com/haberler/yeni-haberler/
bu sayfa yapısını sayfa altına sayfa oluşturarak yapıyorum.
Ama benim istediğim Bir sayfanın altına oluşturduğum sayfanın altına sayfa olarak değil yazı olarak bir konu girmek istiyorum.
yani siteadi.com/haberler/yeni-haberler/ bu sayfa yapısındaki (siteadi.com/haberler/ ) bunu sayfa olarak, ( /yeni-haberler/ ) bu kısmını ise yazı olarak eklediğimde bu sayfa yapısını oluşturmak istiyorum.
bunu nasıl yapabilirim ?
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst