İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kategori Sayfasını Özelleştirme

fatih83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. WP konusunda yeniyim, çeşitli yerlerde araştırma yaptım ve bulamadım. Bir Tv izleme sitesi kuracağım fakat kategoriler konusunda sıkıntı yaşıyorum. Kategorilerde tıpkı bir sayfa gibi tv logoları eklemek istiyorum. Örneğini vereceğim fakat reklam olmasın diye yazmıyorum. İlgilenen arkadaşlar lütfen PM ile ulaşsınlar bana, WP konusunda denyimli arkadaşlara ihtiyacım var, sorunumu çözmeleri karşılığında cüzi miktarlarda ödeme yapabilirim.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ekran görüntüsüde koyabilirsiniz reklam yapmadan. daha hızlı bi şekilde yardımcı olabilir ve diğer arkadaşlarımızda faydalanabilir.

fatih83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekran görüntüsüde koyabilirsiniz reklam yapmadan. daha hızlı bi şekilde yardımcı olabilir ve diğer arkadaşlarımızda faydalanabilir.

Ekran görüntüsü bu şekilde, ben olayın mantığını anlamak istiorum, xxxx. com/kategori/ulusal-kanallar kategorisine girdiğimde bu şekilde istediğim kanal logoları çıkmalı ve üzerine tıklandığında o sayfaya gitmeli.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
category.php dosyasını kopyalayın, category-x.php şeklinde kaydedin. x yerine kategori ID numarasını yazın. adlandırdığınız bu dosyayı açın ve yeni bir css yazın ve gerekli kodları doğru bölümlere yerleştirin. istediğiniz kategori bu şekilde gözükecektir.

fatih83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..... yeni bir css yazın ve gerekli kodları doğru bölümlere yerleştirin. istediğiniz kategori bu şekilde gözükecektir.

Sorun o zaten, php yerleşimlerini bilmiyorum, nereye nasıl ekleyeceğim konusunda fikrim yok, örneğin yukarıdaki gibi bir logoyu html olarak hazırlayıp siteye ekledim ancak çalışmadı, php olarak kodları hazırlamam lazım. category.php yi size yazsam bana düzenleyebilir misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5