İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Otomatik Yorum Eklentisi -- ( Websiteleriniz yorum manyağı olsun )

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Websitelerinizdeki yazılarınız alakalı yorumlarla dolsun istermisiniz?

Web site sahipleri sitelerini üst sıralara taşımak için tonlarca para dökerek bir çok işlem yaparlar ve bunların neticesinde sitelerini istedikleri aramalarda üst sıralarda görmeyi beklerler. Wordpress kullanan web site sahipleri bilirler ki web sitelerini arama motorlarında ön plana çıkarmak için bir çok wordpress eklentisi mevcuttur bu eklentilerin bir kısmı ücretli olurken bir kısmı da ücretsizdir. Benim size bugün tanıtacağım eklenti ise ücretli bir eklenti fakat en başta söylemeliyim ki vereceğiniz ücretin karşılığını kat kat alacağınızı düşünüyorum. Konuya burda değinmicem sizi direk BURADAN siteye yönlendiricem orada detaylım anlatım mevcuttur.

İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR..

Erkantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlede araşdırdım biraz dostum sattığınız eklenti Marez Bilginiz olsun.

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide marez benim bildiğim ucretsiz elde etmenin mumkun olmamasina ragmen cracklenerek ucretsiz kullanilmasi saglanilmis program veya oyun diye biliyorum.

Erkantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi siteden indirdim ücretsiz aynı eklenti lisansda verdiler herhangibir ücret de taleb etmediler.. bu eklenti suan birçok yerde ücretsiz dağıtılıyor lisans ile birlikde.. siz neden para ile satıyosunuz halen anlamış deilim..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ücretli eklentidir, bedava veren siteleri eklenti sahibine şikayet edin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konuyu güncelleyip durmaktan vazgeçseniz diyorum artık, flooda giriyor bu yaptığınız, sonucu uzaklaştırma olabilir

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz eklentiler ne kadar işe yarar ve ne kadar iyi sonuç verir bilemem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5