İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Desteği

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam peki bu Gazete Oku site hakkinda ne dusunuyorsunuz?
Neler yapilmali veya yapilmasi gerekli dediginiz noktalari belirtirsen sevinirim.

Tesekkurler simdiden

X

Xman

Misafir
Seo ayarlarınız güzel yapılmış birtek sitemap eklentisini kullanmıyorsunuz sanırım oda 15k üzeri linkiniz var o nedenle :)

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tesekkur ederim.

Birazdan onu da deneyecegim bakalim bir degisiklik olucak mi diye..

X

Xman

Misafir
Eğer ping servislerinide tam olarak kullanıyorsanız pek bir eksiğiniz görünmüyor, linkleri htm uzantılı hale getirebilirsiniz, geriye kalan özgün içerik ve süreklilik ;)

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wpturkiye hocam aslında ben bu google site map'ı yukledim kurdum ama ayarlarını sanırım tam yapamadım bu konuda yardımcı olurmusun ?

X

Xman

Misafir
wpturkiye hocam aslında ben bu google site map'ı yukledim kurdum ama ayarlarını sanırım tam yapamadım bu konuda yardımcı olurmusun ?

Ayardan önce admin paneli-seçeneklerden sitemape gir site hatritası oluştur ayarları daha sonra düzenleriz.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkür ederim. Verdiğiniz hizmetten dolayı

Kalıcı Bağlantıyı /%category%/%postname%.html şeklinde yaptım daha iyi bir öneriniz varmı acaba
teşekkür ederim.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site harıtasını olusturdum sorunsuz bir sekilde

Site haritanız en son 21 November 2008 12:51 tarihinde oluşturulmuş.
Google başarıyla bilgilendirildi.
Ask.com başarıyla bilgilendirildi.
Kurulum toplam 64.81 saniye sürdü ve 15.5 MB bellek kullandı.
Eğer sunucunuzda veya blog'unuzda bir değişiklik yaptıysanız, site haritanızı güncellemek isteyebilirsiniz.
Eğer bir sorunla (veya sorunlarla) karşılaşırsanız, hata ayıklama kipini kullanıp sorun(lar) hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ama www.sohbetland.net/sitemap.xml adresinde su sekilde yazıor

XML sayfası görüntülenemiyor
XML girişi XSL stil sayfası kullanılarak görüntülenemez. Lütfen hatayı düzeltin ve Yinele düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

--------------------------------------------------------------------------------

Şu etiketler kapatılmadı: urlset. 'http://www.sohbetland.net/sitemap.xml' kaynağı işlenirken hata oluştu

ya anlamadıgımdan ßole oluor yada beceriksizligimden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5