İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Desteği

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ilgisi yok haritayı güncelledikçe yeni konularında indexlenir ancak neden 3000 limitli bir sitemap kullanıyorsun anlamadım, wp google sitemap eklentisini kursana.

kurulu 5000 i geçince hata veriyor site mapte çok fazla adres var gibi bir şey çıkıyordu.

X

Xman

Misafir
wp google sitemap eklentisi 10k ya kadar listeliyor, istersen bir sürüm yenile eklentinin.

baskentbeyoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp temalarından nakliye teması alabilecegim bi adres bilen varmı nakliyat teması bulamıyorum

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wpturkiye
güzel bi tane video teması lazım o kadar bakıyorum ama bi türlü içime sinmiyor.
ne önerirsin.

X

Xman

Misafir
Site isimlerini Pm olarak gönderirseniz, yine Pm olarak size dönüş yapılacaktır ;)

X

Xman

Misafir
Konu yeniden aktiftir, seo analizi yaptırmak istediğiniz wordpress sitelerinizi bu başlık altından iletebilirsiniz.

X

Xman

Misafir
www.sivascity.com sitemi değerlendirir misiniz ?

Öncelikle site haritanıza anasayfadan link vermeniz iyi olacaktır, ayrıca site haritanızı manuel oluşturmak yerine wordpress'in google sitemap eklentisini kullanmanız avantajınıza olacaktır.

Kalıcı bağlantılarınızı http://www.sivascity.com/sivas-merkez-ve-ilceleri-nufusu-2010/ yerine http://www.sivascity.com/sivas-merkez-ve-ilceleri-nufusu-2010.html şeklinde düzenlemeniz daha faydalı olacaktır.

Title, meta ve description da sorun yok.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5