İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress siteye seo hizmeti alınacaktır

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitede moderatör olduğunu iddia eden birine Wordpress 2 adet site yaptırıldı. Kendisi sözde 4 günde sitelerin indexlenerek ilk sayfaya çıkabileceğini taahhüt etti. 20 günden fazla zaman geçmesine rağmen siteler 10. sayfadan dahi indexlenmedi.
Konuyla ilgili yardım almak istiyorum.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Ben Siteni Sadece Düzenliyebilirim. Yani Seo İçin Ne yapılması Gerekirse Yaparım Yaptıklarımın Tüm Listesini Cıkartırım. Yaptıgım Calısmadan Sonra Özgün İçerik Kullanırsan Ve Bi Kaç Dedigimi Yaparsan İlk 10 Saniyede İndex Alman Mümkün.

Referans İstersen cok.

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bu arkadaşta sözde seo yaptığını iddia etti. Ben sitelerin domainlerini ve anahtar kelimelerini veririm isterseniz özelden. Bana kesin bir şeyleri (En azından aşağı yukarı elde edilebilecek sonuçları) söyleyebilirseniz, iş bitiminde anlaşacağımız bedeli öderim her iki site içinde. Bu şekilde çalışmak isteyen arkadaşlar olursa varım. Saadece vaad ederek ödeme isteyen arkadaşlarla bundan sonra çalışma yapmayacağım.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kapora verilirse çalışmaya başlanır ;) ticaret puanınız yok.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu sitede moderatör olduğunu iddia eden kim acaba ?

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ticaret puanı nasıl alınır bilmiyorum ama ben F9F9F9 nikli arkadaştan facebook hizmeti aldım ve ödememi gerçekleştirdim. Ödemeyi sanalpazar üzerinden gerçekleştirdim. Linkini yönetim izin verirse paylaşabilirim.

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ticaret yaptığım insanın mesajına webmastersitesi.com sitesinden ulaştım. Bana o site üzerinden ulaşmış. Ben de devamlı burayı kullandığımdan bu siteden ulaştı diye bilgi kalmış aklımda. O sitede de nikinin üzerini çizmişler (Galiba yasaklanmış). Konuyu düzeltmek isterim. Bu siteden değilmiş kendisi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konuşmadaki iyinet adıyla yazan senmisin denalisian kim? mod olduğunu iddia eden kişiyle konuşmanız bu mu?

ilker222

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar zayıflama üzerine ve bir teknoloji blogu için wordpress seo hizmeti almak istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi