İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress tema kayma sorunu yardım ? [ÇÖZÜLDÜ]

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar www.cerkes.gen.tr sitemdeki tema yarısına kadar iyi görünüyor yarısından sonrası kayık duruyor neden olabilir.. Eklenti filan kurmadım bi yeriyle oynadığımıda hatırlamıyorum neden olmuş olabilir ? Yardım edersenız sevınırım şimdiden teşekkürler..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Temayı yeniden yüklemeyi dene. Uzaktan bakıp bir şey söylemek zor.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar benım denediğim kadarıyla yaklaşık 6 7 tane tema denedim bi outline temasında dogru duzgun gözüküyor.. Diğerlerinde yine aynı sorun mevcut :S Temadan kaynaklıo olması ımkansız gibi birşey temanın dosyalarıda tam dün gece çalışıyordu bugun calısmamaya başladı.. :S

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu problemler ekledigin konulardan bile kaynaklanabiliyor. Yani bir yerden kopyala yapistir yaptigin konular icinde yazilarla beraber görünen kodlardan kaynaklanabilir.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu problemler ekledigin konulardan bile kaynaklanabiliyor. Yani bir yerden kopyala yapistir yaptigin konular icinde yazilarla beraber görünen kodlardan kaynaklanabilir.

Bu olayı hıc dusunmemiştim ekledığim konuları bır gözden geçireyim..

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Teşekkürler üstad dediğin gibi çıktı :) Konuun birisinde kod filan yok ama sorunu o yapıyor.. Tekrardan teşekkürler bilgilendrme için..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi