İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
içlerinde sende varsın Eif :D bir anda 14 yorum atılmış:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben alışık değilim böyle şeylere, kişiselimde bi sürü mesaj oldu, hangi insan benim bloga yorum atar ki diyordum eskiden, şimdi işin içindeyim
herkese bende bira

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nasıl olduğunu şimdi ben sana anlatayım. Biz depresan.net e girip yorum yazmak için konu seçerken sağ menüye göz atmışız. Oradaki linklere SEO konuları falan fullegale gittiğini farketmeden tıklamışız. Sonra yorumlarımıza devam etmişiz. İyi ki el alemin sitesine gitmemişiz valla çok kötü bozulurdum :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hehe :D
rss ten girmişsiniz, neyse
çalışın çalışın:D

X

Xman

Misafir
Bana 7 kişiden yorum gelmiş, 1 de ben 8, kalan 5 arkadaşın yorumlarını bekliyorum.

daniel1336
onur07
furnet
karakter
enkaz( sitesi belli olunca)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ya bu konveyor diye bir site var arkadaş sağ olsun siteme yorumlar yapmışta ben ne anlarım konveyor olayındna nasıl yorum yapcam bence alternatif siteler olmalı arkadaşlar :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
ya bu konveyor diye bir site var arkadaş sağ olsun siteme yorumlar yapmışta ben ne anlarım konveyor olayındna nasıl yorum yapcam bence alternatif siteler olmalı arkadaşlar :)

Makine mühendisi olduğum halde benim bile yapabilceğim yorumlar sınırlı gerçekten :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255

bende çok tıkandım o sitede, bir de promosyon gazetesinde tıkandım, ilgilendiğim konular yok bu sitelerde

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben en rahat depresana yazdığımı sanıyormuşum, meğersem fullegale yazıyormuşum. Depresan bloguna seo bing falan ekle :p

konveyor zor iş gerçekten, kendisi siteme çok güzel yorumlar yapmıştır ama.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Nette para var sitesi kolay gelicek bana, eski blogum aynı konu üzerineydi ve özgün yazılar yazıyordum =) Yalnız genel olarak çok zorlandım ve tahminimden daha çok vakit alıyor, faydalı olduğu kesinlikle doğru ama, izninizle affımı isticem gruptan. Planlanmamış bikaç proje almam gerekti ve internete eskisi kadar giremeyeceğim 2-3 hafta enazından.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ama zoru başarmak da bir şeydir. Yakında şöyle başlıklar açılabilir:

"Bloglarınıza Yorum Yapılır: 3 ay Xman yorum grubunda commenter olarak çalıştım.
Blog çeşitliliği nedeni ile hertürlü, konveyor blogu ile bile çalıştım.
Referans sitelerime bakabilirsiniz. Ücret...£" :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yorumlar eksik yanlız 10 kişiyiz 3 kişi yorum yazmış, nerde bu millet?
benim blogta rahat olabilirsiniz

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bide yorum yaparken googledan ziyaretçi getircek kelimeler seçin arkadaşlar,

Mesela netteparavar sitesinde google kazançları kitabı bölümüne, Ücretsiz paylaşım yasak değilse bedava verebilirim google kazançları kitabını arkadaşlar, yazdım. Eminim googledan bedave googla kazançları diye arama gelecektir ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
benim bloga yazanlar
gokte
kıvanç
xman
gerisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5