İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Depresan bugünlük fullegale yazdıklarımızı da say. Yarın özellikle depresana yazmaya gayret ederiz :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ortalık baya bir karışmış:D
yorum yazacağınız yer depresan.net :D

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hergün 3 yorum yazabilecek miyiz acaba. Bu demek ki hergün en az 3 içerik eklemek lazım. Bir de yorum yapanlara teşekkür etmek istiyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ilk gördüğünüz mesajlara yorum yapmayın, eski konularıda canlandırabiliriz
bende 162 konu var, yeter de artar şuan için

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
benim bloga yazanlar
gokte
kıvanç
xman
gerisi?

Hocam sizin bu mesajınızdan önce gönderdim yorumları, ama onay bekliyor diye gözüküyor.

Son 5 siteye yorum yapmadım, yarın akşama kadar yapıcam. Özür dilerim arkadaşlar gerçekten, sitelerinizi sık kullanılanlara ekledim, mutlaka geri dönüş yapıcam.

İş hayatım çok yoğunlaştı, o yüzden ayrılıyorum gruptan ve diğer alexa grubundan. Xman üstadıma özel mesajlada iletiyorum bu isteğimi şimdi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Denetim için bekleyen yorum henüz… yok.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Denetim için bekleyen yorum henüz… yok.

Üstad üşenmedim print screen alıp uploadlıyorum resmi, bi sorun var galiba yorumlarda o zaman.

20iw1h5.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yok valla:S neyse hacım uğraşma değmez

X

Xman

Misafir
Hergün 3 yorum yazabilecek miyiz acaba. Bu demek ki hergün en az 3 içerik eklemek lazım. Bir de yorum yapanlara teşekkür etmek istiyorum.

Arkadaşlar 9 tane site açıp 3 er adet yorum yazacaksınız, zaten artık yorum hanelerinde otomatikman bilgileriniz çıkıyor, yorum yazıp geçeceksiniz. Bunu da yapamıyacaksanız zaten burada olmanızın bir anlamı yok.

Muratt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1) Xman
2) depresan
3) gok-te
4) Eif
5) kıvançefe
9) Karakter
10) bigado
bu arkadaşlardan bana yorum gelmiş teşekkürler

Not : Bu yorumlar dünki

onur07 ve sobot dan yorumlar yok

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bütün sitelere en az 3 er yorum attım bazı sitelerde erman ismiyle attım onu belirteyim şuanda en az 3 olmak üzere tekrar yorumlara başlıyorum

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
xman konuyu sabitleme gibi bir imkanımız varmı ? varsa sabitlersek daha iyi olur diye düşünüyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
dünkü yorum gelmeme olayı çözüldü arkadaşlar, sanırım wordpress ile ilgili bi sıkıntıydı, yorumlar bir nada döküldü,25 tane kadar yorum vardı, hepsini onayladım yorumladım, akşama youmları yapacağm, şuan da sadece Xman a yorum yaptım, iyi günler

X

Xman

Misafir
bloglarımızın değeri artıyor arkadaşlar umarım uzun bir süre devam edebiliriz bu uygulamaya.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
artık beni de dahil edebilirsiniz. şuan 9 konu var iki gün yeterli sanırım. ben her gün bi o kadar daha eklerim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5