İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bazı arkadaşlar yorum grubundan çıkmışlar, yorumlarınızı yaptım ama azer bülbül açılmıyor, yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum

X

Xman

Misafir
Azer Bülbül sitesine yorum atamadım site bi gelip bi gidiyor, diğer tüm siteler tamam, bu arada bugün bana sadece 4 kişi yorum yazmış diğer 4 arkadaşın yorumlarınıda bekliyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
grup çalışmıyor mu yahu
4 kişi yorum atmış

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şimdi başlıyorum yorumlamaya. Biraz geç oldu ama.

X

Xman

Misafir
2 gün üst üste yorumlarını aksatan arkadaşlar var, bugünde yorum atılmazsa bu arkadaşları listeden sileceğim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
grup iyiye gitmiyor, çıkasım var gruptan

X

Xman

Misafir
Böyle giderse grup dağılır, çok güzel bir uygulamayı bitirmek kötü olur, ücretsiz bir şekilde seo yapıyoruz sitelerimize lütfen aksatmayalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
alexa sörfe benzemedi bu grup, ben yorumları sadece 3 siteye yaptım, gerisini akşama bırakacağım

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 kişi olursa güzel olur 20 kişi yani günlük 60 yorum sıkıntı yarata bilir. Kabul gorürse bende katılmak istiyorum..

Site adresim : www.anaokulun.com

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaşlar sizden özürdiliyorum yeni bir oluşum içerisinde olduğum için sunucular ile uğraşmaktayım o nedenden dolayı siteler kapalı ve yorum atamayacam bu gunden itibaren bilginize işim bittikten sonra tekrar yazarım bu alana

X

Xman

Misafir
10 kişi olursa güzel olur 20 kişi yani günlük 60 yorum sıkıntı yarata bilir. Kabul gorürse bende katılmak istiyorum..

Site adresim : www.anaokulun.com

Eklendiniz, yorumlamaya başlayabilirsiniz.

arkadaşlar sizden özürdiliyorum yeni bir oluşum içerisinde olduğum için sunucular ile uğraşmaktayım o nedenden dolayı siteler kapalı ve yorum atamayacam bu gunden itibaren bilginize işim bittikten sonra tekrar yazarım bu alana

Bugüne kadar ki katılım için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5