İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpressmi ? Blogger-Blogspotmu ?

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo Açısından İndexlenme Açısından Hız Açısından Ve Daha Çok Özellik Açısından Wordpress.com Dan Ücretsiz Blogmu Blogger.com dan ücretsiz blogmu daha iyi

Not:Öyle bir geçer zamanki izle ilgili site açıcam neredeyse üst sırada olan sitelerin hepsi wp ama gene bi sorayım :) :harika:

nalpagutt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Worldpress iyidir dostum.Ama yeni başlıorsan blogpost yada blogger kullan :)

eylos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projenize bağlı. Hit almak isterseniz wp. tek handikapı biraz kod bilmenizde fayda VAR.

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress kullan derim, eğer google'dan çok ziyaretçin olursa wordpress.com.tr sayfasında konun üste çıkar ek olarak ziyaretçide oradan gelmiş olur :)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
wordpress tum sistemlerden daha iyi..hem kullanis hem tema ozelliklerinin fazlaligiyla.

yuksek hitli siteleride pek yormaz cunku sql u sisirmeyen bir sistemdir..

seo bakimindan ise simdi bir konu acarsin 5 dk icinde google da cikar..google indexlemeside mukemmeldir..

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ücretsiz hesap açacaksan wordpress.com'a adsense veya herhangi bir sponsor linki eklenmiyor, blogger veya blogspot kullan.

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kelime wordpress.. :D (digerleride tek kelime ama olsun..)

SeA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aynı Saat içinde 3 tane blog açtım (wp-blogcu-blogspot) üç blogda da farkı konular olmak üzere aynı düzen çerçevesinde 3 konu paylaştım. ertesi gün google tarafınadn index alan sadece .wordpress uzantılı olan bloğumdu..

ner10line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo Açısından İndexlenme Açısından Hız Açısından Ve Daha Çok Özellik Açısından

Saydığın bu özellikler wordpress.com u tanımlıyor ancak maddi yönden bi şeyler bekliyorsan wordpress.com'a reklam ekleyemiyorsun. SEO, indexlenme hızı ve özellik bakımından her halükârda wordpress.com iyidir. Ayrıca çok çeşitli tema imkanı var. Blogspot'un ne özelliği var dersen, bi kere google ürünü, reklam ekleyebiliyorsun(adsense), sitene fazla ziyaretçi girdiğinde kasmıyor kapanmıyor vs. ancak senin için wordpress.com'u öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5