İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı site tanıtımı?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Autohits gibi sitelerdeki uyeler sadece kredi kazanmak icin acik tutarlar yoksa sansa ne cikarsa o sayfayi gezeyim demiyorlar. Ama onunda bir hilesi var ki yapanlar da var. Siz kredi kazanmak icin surekli acik tutuyorsunuz arada bakiyorsunuz ki oyle bir site yok site kaybolmus yerine uyelerden birinin bi sitesi acilmis :) adam refresh den sonra ufak bir java kodu kullanarak frame yi kaldiriyor ve kendi sitesini actiriyor buda real ziyaretciye donmus oluyor. Bu sekilde iki yonlu kazananlar var ama ne kadar masum bir davaranis bilemem. Senin soruna cevap : sen 30 sn bekledikten sonra yeni acilan bir sayfaya bakip adsense sine tikladiginda adres satirindaki adres degismiyor. Ref de degismiyor dogal olarak ziyaretcinin tek kaynagi autohits gozukuyor. Autohits in sayfasinda zaten adsense reklami var baskasinin domaini uzerinden reklam cikartmis oluyorsun. Ve gosterimini de otomotik sistem kullanarak saglamis oluyorsun. Proxy kullanmak gibi dusunebilirsin. Bu benim sahsi fikrim bence proxy kullanip tiklamak ile bu sekilde tiklamalar ayni kefeye konulur...

Kolay gelsin.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı bir forumdan alıntı...

how to get more traffic is really easy.. (trafik çekmek oldukça kolay!)

1) Tweak your site (sitenizi çimdikleyin)
2) Tweak it some more (sitenizi biraz daha çimdikleyin)
3) Add fresh content on an almost daily basis (güncel içerik koyun hergün)
4) Monitor your SERP's and adjust your keywords accordingly (arama motoru sonuçlarında sitenizin üstlerde olması için sitenizin içeriğine uygun anahtar kelimeler kullanın)
5) Keep tweaking (çimdikleye durun!)
6) Don't obsess with the G*ogle toolbar and PR ranking (it'll drive you nutz). (kendinizi pr ve google toolbarla oyalamayın!)
7) Forget about your competition and just try to make your site the best that it can possibly be. (yarışmayı bırakıp en iyisini yapmayı deneyin)

Good luck (iyi şanslar)

bu kadar arkadaşlar. Şimdi ben buradan ne anlayacağım demeyin. Emek verin.

Ne ekerseniz onu biçersiniz. Emeğinizin karşılığını kesinlikle alacaksınız! Ben garanti ediyorum.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
----
edit konu tarihine bakmadan yazmışım . 2005 miş bende yazdıklarımı silyorum ..

özür .. böyle eski konular neden durur ki hala sistemde :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5