İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo domainler 4.98 yılbaşına kadar...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
http://smallbusiness.yahoo.com/domains

arkadaşlar yahoo yılbaşına kadar kampanya düzenledi ve domainleri 4.98 den satıyor... kişi başı en fazla 1 domain alabiliyorsunuz... bence çok hesaplı... 5 yıllık aldığınızda 25 dolar... harika bence... hemen kapıcam size de haber veriim dedim...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla ilaç gibi geldi.eyvallah :D
başka kampanyalar bilen yazarsa faydalanırız.
malum noel dayı onlar için çok önemli.adamlar ota b.ka kampanya yapıyor :rolleyes:

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
garanti bankasından bi hesap açtır.sana sanal kredi kartı veriyorlar zaten internet bankacılığında.
bizimde kredi kartımız yok.sanal kart ile alıyoruz. :eek:

H

Heryerdeyiz

Misafir
valla bende gittim 15-20 gün önce işbanktan hesap açtırdım kart felanda geldi ama bunlarda bir sanalkart olayı yok galiba ...
Bilsem garantiden açtırırdım...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
5.75 $ ada Internetteyiz.biz satiyor. Bugünde kampanyanın son günü :) Gerc benim resellerim var 6.99'dan aliyorum ama basim agrimiyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hani Yahoo'dan host almaya kalkmayında.. Pesin pesin söyleyeyim Turkiyenin en kötü firmasi onlardan iyidir :)
Ust taraftaki yazi Bir arkadasin Tecrübesi ile sabittir.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahoo dan host alınmaz tabii yaw :rolleyes:
warmı senin bildigin başka ucuz ve bol bandlı bir yer.
godaddy den almak istemiyorum.orada yeterince sitem var.başka ip ler olsun.
olmadı oradan alacam yine :eek:

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bilmiyorum valla. Benim ucuz diye dusundugum ve benim resellerim olan bir firma var. Turk firmasi. Firma denilemez pek. Pekte iyi biryer degil. O Yuzden ismini vermeyeyim.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya kardeş dun nie soylemedini boşu boşuna 7 dolara turkticaret netten domain aldim url yonlendirmeye on dolar istiyor adamlar :)

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Godaddy Hosting "Economy Plan" ile Ilgileniyorum,
Bu Pakette SubDomain Desteğini Göremedim, Acaba SubDomain Desteği Yok Mu ? Yoksa Varda Yazma Gereğimi Duymamışlar ? Yardımcı Olursanız Sevinirim.

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Kaçar Adet Domain Hosting, Domain Yönlendirme, SubDomain Hosting, SubDomain Yönlendirme Gibi Özellikleri Var. Kontrol Panel Hangisi CPanel Mi ? Ayrıca Kullandıysan Memnun Kaldın Mı ve Tavsiye Eder Misin ?

Yardımcı Olursan Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

S

salimezer

Misafir
godady,yahoo

arkadaslar simdi tam olarak anlayamadigim bir sey var
ben bir site acicam ama sadece bilgi vermek amaciyla yani 10mb lik bi site yeterli .

daha once t.ticaret.netten bir domain almistim .simdi yahoo nun indirim haberini okuyunca yeni yapacagim site nin domain ini yahoo dan almaya karar verdim fakat aklima takilan sorular var

1.yahoo dan 4.99 a aldigimiz domain ,t.ticaret.net teki domain tescil olayimi ,yani bir de alan almam gerekli degilmi?
2.eger gerekliyse. anladigim kadariyla yahoo dan alan alinmasini onermiyosunuz ,godady den tam olarak ne almaliyim ,ing.cem yetersizde ,hosting paket mi ?alani nasil alabilirim.
3.yahoo da 4.99 olan hizmet godady de ne kadardir.bunun ismi nedir? :confused:
4.bu web sitesi bana minimum nekadara mal olacak .

(sanki sinaw sorulari gibi oldu kusura bakmayin ) :)

yardimlarinizi bekliyorum

S

soundmaster

Misafir
1. yahooda 4 küsür dolara alacağın şey tescil olayı yani domain olayı, yani turkticaretten aldığın şeyler aynı şey başka tescil veya domaine ihtiyacın yok
2. godaddy den hosting yahoodan domain almanız önermiş arkadaşlar
3. godaddy de domain sanırım 8 küsür dolardı
4. 5 $(domain) + 4$ da hosting desen(aylık) böle işte

S

salimezer

Misafir
,hosting tam olarak nedir ...
ayda 4 dolardan yilda48 dolar yapar bu da dunyanin parasa,bi site acmak bu kadar pahali mi ?

sadece ismi tescil ettirip kullanabilrmiyim ,kullanabilirsem nasil ?
yardiminlariniz icin sagolun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5