İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yakalandı

H

hedefturan

Misafir
merak edip biraz internette gezindim. Bu sitenin yanında birçok forum sitesinde daha mesajlarını gördüm. Özellikle oyun düşkünü bir tip...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiye'de yayını yapan siteye daha hiç rastlamadım. meğerse tek bir adamın 36 tane varmıs vay anasını :p

Moderatör tarafında düzenlendi:

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynen valla
aynı mesajı ben yazacaktım ploop
hep spam sitelerde görürdüm çocuk istismari yazılarını
çok ilginç valla
demek arayan buluyormuş
Allah korusun cık cık cık

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çünkü ne kadar olsa Türk halkı böyle şeylere tepki verir.Yani belki %1 yada %2 bu tarz bir girişimde bulunur.Onlarda haberde gördüğünüz gibi genelde yurtdışı için çalışıyorlar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Ne yazikki son zamanlarda artis var...

Son düzenleme:

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım o artış gündemin etkisindendir.Yani gündemdeki

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir de lütfen aklınızda olsun
çocuk p. yerine " çocuk istismarı " kelimesini kullanalım
p..kelimesi bile ürkütücü..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aramanın yükselmesi vahim de acaba google sonuç veriyo mu ki bu iğrenç aramalara? veriyorsa daha bi vahim

video.google.com şu anda bir numaralı travesti reklamlarının yapıldığı sitedir ve görüntüler en az bahsi geçen konu kadar da zarar verici bir halde, site üzerinden bildirim yaptığımız halde bu videolar kaldırılmadı, görüntüler özellikle de comedy bölümüne atılmış durumda.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya aslında çok mu zor şunu yapmak anlamıyorum.
aramalarda sonuç verenlerin ve ilk 10 siteye girenlerin ip adresleri kayıt altına alınsa ve polisle beraber çalışılsa. servis sağlayıcı o ipden girilen ve uzun süre kalınan oturumları incelese. böyle çok basit bi şekilde herkes yakalanır ama anlıyamıyorum bazı şeyleri..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allah askına google hangi sonucu doğru verdi ki

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya aslında çok mu zor şunu yapmak anlamıyorum.
aramalarda sonuç verenlerin ve ilk 10 siteye girenlerin ip adresleri kayıt altına alınsa ve polisle beraber çalışılsa. servis sağlayıcı o ipden girilen ve uzun süre kalınan oturumları incelese. böyle çok basit bi şekilde herkes yakalanır ama anlıyamıyorum bazı şeyleri..

Dostum yakalarda yakalamasına,yakaladıktan sonra ne yapcağını bilmiyor?Yani ülkemizde bilişim yasası çok gelişmiş değil adam malum sitelere girip çıkıyor.

Ülkemizde cinayet işlesen 6 yıl sonra iyi halden serbest bırakılıyorsun.Sen şimdi o siteye girene ne ceza verebileceğini düşün.Ben tahmin edeyim.

768.000 TL ağır para cezası,adamda 1 milyon verip üstü kalsın diyerek elini kolunu sallayarak çıkar.Önce bu kanunlarda gerekli düzenlemere gidilerek caydırıcı bir ortam oluşturulmalı.Zaten sonra bir iki kişi hapse girince üçüncü o sitelere girmemek için elinden geleni yapacaktır.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay bence şu...
Bu arkadaşın TGP siteleri vardı diye biliyorum.
TGP sitelerinde kullandığı resimlerden dolayı böyle bir suçmala olmuş olabilir.
Ayrıca hta kullanarak giriş sayfalarını kitliyordu.
TGP sitelerin mantığı da şu siteler arası ziyaretçi değişimi gibi birşey.
Sitede bir linke tıkladın mı farklı siteye gidiyorsun bu böyle bir kısır döngü bunun sonucunda tüm siteler onun zannedilmiş olabilir veya gerçekten 36tane TGP sitesi vardir ama gidipte kredi kartıyla film indirilen bir ç.p sitesi kurduğunu sanmiyorum..
Ayrıca 40 milyar kazanç denmiş bence buda abartı TGP sitelerinden goldkeye yolladığı hitle iyi para almiş olabilir medyada bunu evirmiş cevirmiş bu hala sokmuş gibime geliyor inş yanılmıyorumdur.
Tabi yaptığı yanliş onu savunmuyorum kullandığı resimlerdeki yaş sınırına dikkat etmediğinden böyle bir durum söz konusu oldu diye tahmin ediyorum...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Habere göre Topliste bugüne kadar kaydolmuş sitelerinde başı yanabilir izlenimi çıkardım...Mümkünmü böyle birşey ? Kaç Yüzlerce site üye sonuçta ...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Habere göre Topliste bugüne kadar kaydolmuş sitelerinde başı yanabilir izlenimi çıkardım...Mümkünmü böyle birşey ? Kaç Yüzlerce site üye sonuçta ...

bence boyle bir uygulama yapmazlar cünkü herkes ayni kategori icin kayit yapmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi