İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yakalandı

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olay ne?anlamadım da
düzeltiyorum. forumda bi alttaki konuda açıklama varmış.

S

SupRAdyN

Misafir
kimse anasından gunahkar dogmuyo. zaman ortam cevre itiyo bazılarını allah islah etsin. tümünü. allah kimseyide yanıltıp düşürmesin bu durumlara.40 bin ytl normal yöntemlerle kazanmakda kolay degil. cok laf yalansız col malda haramsız olmazmıs atasözu.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
allah insana akıl denen şeyi vermiş. 'çevre itiyor' pek geçerli bi mazeret değil bence.

zorla yaptırmış bile olsalar, şerefli bir ölüm şerefsizce yaşamaktan iyidir. kendini öldürse daha iyiydi.

o para ile de insanlık alabiliyosa biraz insanlık alsın :!: kişiliksiz şerefsizler sonları çok kötü olacak bunların

S

SupRAdyN

Misafir
allah akıl denen seyi vermiş dogru sölüyosun ama insan icindeki seytanı atamadıgı sürece akılda farklı yönlerde calısıyo cevre derken ben özenti anlamında söledim. bu olayı kesinlikle kınıyorum.
bir konuya deyinmeden gecemeyecegim bu forumda aramızda olan bi cok spamcı hileci insan var. bi örnek vereyim cuma gunu oglumun bi ödevi vardı googlede arama yaptı ödev hakkında ataturk die kelime aratıyo örnegin bissürü absürt site cıkıyo. bunlarıa yapan birileri varsa pls yapmasın cocukların gunahına girmeyin. atın icinizdeki seytanı 1-2 ayda spam yaparak pr almayın hit almayın hakkınızla yapın işinizi derim.

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hknylmz
Member Giriş Tarihi: Feb 2005
Tecrübe Puanı: 2

--------------------------------------------------------------------------------

vallaha muratfb yi hic tanımam uyelik tarihlerimizede bakabilirsiniz bu 1

eger islamiyeti yasasaydınız kimse turkiyede fakir kalmazdı kim malının zekatını tam olarak veriyor bana soylermisiniz?

Turkiye cumhuriyeti vergide adaletlimi davranıyor? vergi yuku memur ile iscinin sırtında degilmi?

insanlar kapitalizm altında ezilirken 350 milyona gecinmeye calısırken bunu kimse dusunmuyorsa? Banane diyorsak

Bana dokunmayan bir yılan bin yasasın dersek

Biz turk milleti olarak hep zenginleri tutan hukumetleri basa getirmissek koyluyu isciyi kimse dusunmuyorsa issizlik 10 milyonsa

bu 10 milyon insan ile fakir halkın hırsızlık yapmaya hakkı vardır Bu turkiyenin kisi basına dusen milli geliri 5000 dolarken bazıları 200 dolarla geciniyorsa ve bu ulke hepimizinse bu ulkenin kaynaklarıda gelirleride hepimizindir

Sen bunları adil dagıtmassan insanlar gaspda yapar hırsızlıkda yapar. Bunlar ihtiyactır insanlar yemeden duramazlar cocugu evde ilac beklerken onu almak zorundadır

insanların temel ihtiyacları ile tecavuzu nasıl aynı kefeye koyabilirsiniz. ?

--------------------

adam bunu yazmış bir konuda, islamiyeti yaşayana bakın hele!!!!!!

Şimdi Çok güzel anlatmışsın yorumların için teşekkür ederim sana.

O adamı tanımam etmem ama yorum yapmadanda geçmek istemiyorum.

tabiki böyle birşeyi asla desteklemem sitelerimdede cocuk uygun-değilsunu elimizden geldiği kadar kınıyoruz. benimde kardeşlerim var , ama ; !

Gerçekten bir ülkede 1000 ' dolar gibi bir parayla zor geçim saglanıyorsa.

adsl parası 2048 ki web işiyle uğraşanlar bunu kullanmak zorunda kalıyorsa buda (237 ytl) ise ev kiraları = 400 ytl ise ekmek = 0,35 ykrş ise bir gömlek (60 ytl) ise vs diye gidiyor bunlar ki daha saymadığım bir sürü örnek var!

insanları yasa dışı işler yapmak zorunda bırakıyor , tabiki Şunuda demiyorum evin yok diye ev gasp et paran yok diye çal asla! ama geri kalmış insanlar kolay para kazanma peşinde koşuyor maleseff...

adaletin yerini bulduğuna sevindim...

Tartışma ortamı yaratmak istemem ona göre he :D

H

hedefturan

Misafir
evet ben araştırdım..

domain whoisinde bile isim bölümünda hknylmz olarak geçiuyor... Mesajlarınıda kıntrol ettim... Tüm yollar ona çıkıyor

W

webkolik

Misafir
İlginç olan adam perşembe yakalmışsa dün nasıl girmiş foruma ?
Son Hareketi: Dün 22:02

S

SupRAdyN

Misafir
bilgisayarlarına el konulmus işlem merkezinden girilmiş olabilir :D

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç olan adam perşembe yakalmışsa dün nasıl girmiş foruma ?
Son Hareketi: Dün 22:02

yerine biri girmiş olabilir. aslında giren iplerin yetkili mercilere bildirip tekrar araştırılması lazım. ortakları felan olabilir.

nette çocuk uygun-değilsu yok diyen bi arkadaşımız vardı. işte adamın tek başına 36 sitesi varmış. bu işi yapanlar işini hedef adamlara götürür. ortalığa sunmaz.

İnşallah yapan vicdanı cezasını fazlasıyla çeker. dünyanın meleklerini bu işe alet etmek bence insanlık suçudur cezası büyük olmalıdır. 2-5 sene arası değil. gerçi içerde ne yaparlar az çok tahmin ediyorum ama belli olmaz.,

kim garantisini verbilirki çıkıncada benzer işi yapmayacağı? gerçekten bu konuda çok duyarlı biri oalrak çok üzüldüm. benimde ufak kardeşlerim yeğenlerim var. onları böle pis adamlarla aynı dünyada görmek zoruma gidiyor....

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hm evet. dün girmiş olması beni biraz "belki ayrı kişilerdir" diye düşündürmüştü..

vay be..

dün nasıl girmiş acaba başka yandaşı filan mı var girmiş yoksa emniyetten mi girmişler

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar bu herkese ders olsun.

absürt sitesi olan arkadaşlar lütfen bedavadan hit kazanmak için bu tür şeyleri yapmayalım. Altını çizerek söylüyorum eg-zotik siteler hala yasaldır. Sizde içeri girmek istemiyorsanız. Sitelerinizi bu kategoriye sokun ve gerekli uyarılarınızı site açılışında yapınız.

Bu demek değildir eg-zotik siteleri destekliyorum ama işi kanunlara uygun yapmak isteyenlere benden tavsiye olsun.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ufak bir hatırlatma daha
paypal ve benzeri sistemlerle alışverişlerde dikkatli olun, sizden paypal ile birşeyler alan kişilerin güvenirliğinden emin olun, bu olaydaki para kazanma yöntemi gibi, başkalarının kredi kartı hesaplarını kullanıp illegal yöntemlerden elde ettiği parayı paypal hesabına aktaran kişiler de olur. Buna da dikkat edin, yoksa herhangi bir ters durumda size de çamur sıçrayabilir.
Bazen kredi kartı bilgilerinizi arkadaşınıza veriyor olabilirsiniz, bu durumlara dikkat edin.

H

hedefturan

Misafir
ne diyelimki, hak yerini buldu...

İnsanın gözü tok olması lazım... Olmazsa böyle alçakça hatta çukurca bir olayla içeri alınırsınız, çıktığınızda da kimsenin suratına bakamazsınız

H

hedefturan

Misafir
Şimdi Çok güzel anlatmışsın yorumların için teşekkür ederim sana.

O adamı tanımam etmem ama yorum yapmadanda geçmek istemiyorum.

tabiki böyle birşeyi asla desteklemem sitelerimdede cocuk uygun-değilsunu elimizden geldiği kadar kınıyoruz. benimde kardeşlerim var , ama ; !

Gerçekten bir ülkede 1000 ' dolar gibi bir parayla zor geçim saglanıyorsa.

adsl parası 2048 ki web işiyle uğraşanlar bunu kullanmak zorunda kalıyorsa buda (237 ytl) ise ev kiraları = 400 ytl ise ekmek = 0,35 ykrş ise bir gömlek (60 ytl) ise vs diye gidiyor bunlar ki daha saymadığım bir sürü örnek var!

insanları yasa dışı işler yapmak zorunda bırakıyor , tabiki Şunuda demiyorum evin yok diye ev gasp et paran yok diye çal asla! ama geri kalmış insanlar kolay para kazanma peşinde koşuyor maleseff...

adaletin yerini bulduğuna sevindim...

Tartışma ortamı yaratmak istemem ona göre he :D

Vallaha sevgili arkadaşım

bu ülkede 400 milyon maaşla gururuyla geçinen Emekli inasanlarımız gibi gururlu ve haysiyetli olmak varken
İşin kolayına kaçı, sokaktaki fahişeden bile daha çukurca bir tavırla çocuk uygun-değilsu yapan kişiler gibi haysiyetsiz olmam

Bu benim görüşüm...

+++++++++

Bu arada bu kişi o kişi eminim

www.hknylmz.com sitesinin whois bilgilerine baktım, bu site de onun girdiğinde alakasız google anahtarları koymuş aklı fikri eg-zotikmiş adamın

H

hedefturan

Misafir
bu hknylmz.com sitesinde index of sayfası çıktığında o adamın gazetelerd eçıkan resmiyle karşılaşırsınız... aynı resmi oradada saklamış...

Ayrıca arabasının resmi ve bazı bypal çeklerinin resimleri filanda orda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi