İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yakalandı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Igrenc bir ulkede yasiyoruz, olumlu dusunmeye calisanlar olmus. Google'de yapilan aramalarda cocuktan tutun, hayvanli, turbanli kelimeleriyle inanilmaz kombinasyon yaparak arama yapanlar bile var. Bunun aramasini yapan da 3. sinif insandir, bundan para kazanan da 3.sinif insandir. Hatta sinifi bile yoktur, insan da degillerdir. Bunlarla her gun ayni dolmusa veya vapura binebilme ihtimali bile mide bulandirici. Boyle bir millete mensup oldugum icin sadece utanc duyabilirim. Bu ulke musluman bir ulkedir tepki gosterir filan demissiniz, neye tepki gostermisler de buna gosterecekler. Her gun gece gunduz sabah televizyonda verilen aptal saptal programlar, onun kici, bunun gogusu, bunlar degil mi bu ulkenin takip ettigi seyler, en dinsizinden daha genis oldu bu halk. Anlamak imkansiz nasil bir mezheptir bu anlayamadim, fuhusta lider, uygun-değilda lider, 25 cocuklu alt kultur bir millete mensup vatandas bugun televizyonda reklam ediliyor gulunup kahkaha atiliyor sokaga saldigi gelecegin kapkaccisi cocuklarini, yari ciplak bir mankenin gerizekali bir sarkiciyla barisip barismayacagi tartisiliyor, baska bir manken zengin birinden cocuk aldirmis, aclarin derdi fenerbahce galatasaray, parasi olan borsa oynuyor, olmayan adam soyuyor, herkes malini yabanciya satip faize koymak istiyor, yardimlasma insaniyet namina birsey kalmamis. Ne o, musluman ulke.. Iktidari da 'dinci' parti. Keske dinci olup gururlu olsaydik.

Bu tabloyu cok olumsuz bulan yoktur heralde, yazdigim hersey ve daha binlercesi yasadiginiz ulkede oluyor. Ve uzgunum ama hepimiz de bunun bir parcasi olduk. Burada adsense'den sponsordan oteye birsey konusulamiyor. Herkes birbirinin girtlaginda, ben de sunu pisirdim, ama tuzu az olmus, nasil yapacagim diyen yok, herkes hazir corba yapiyor. Ne soylesek ne desek bos.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Angelo; ne denilebilirki söylediklerine harfiyen katılıyorum sadece şöyle bir düşündüğümde ben biraz daha mücadele etme gücünü kendimde görüyorum... İnanın uzun zamandır aklımda şöyle bir proje var, Türkiye' de hep göz önünde olan, en çok izlenen, en çok tıklanan, en çok kazandıran ne varsa bakın salaklıktan öte şeyler değil...
En salak haberlerin, en salak tv programlarının, en salak söylemlerin, en salak ne varsa artık aklınızda bunları bir arada tutabileceğim ben ve arkadaşlarımın ve bizim gibi düşünen insanların bir arada bulunup eğleneceği bir site hazırlamayı düşünüyorum... Bu sadece düşünce tabi bizim için iyi bir malzeme buradaki diğer arkadaşlarda kullanabilir bu fikri inanın çok eğlenceli ve çok tutlacak bir portal olurdu : )
Düşünsenize en salak programlar kategorisinde içerik eklemek için çok uğraşmanıza gerek yok bir gün açın televizyonu bakın illaki birşeyler bulursunuz heleki gündüz açtıysanız oh oh oh sen malzemeye bak...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bence bu konu eğlenceye dahil olamayacak kadar ağır. mesela bunu ne şekilde malzeme olarak kullanabilirsin ki. iğrençlik.

ajdar veya başka bi mal değil burda bahsi geçenler. bi tarafta masum çocuklar, bi tarafta şerefsiz insancıklar

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Angelonun söyledikleri için söyledim onu pek tabiiki kalkıp çocuk uygun-değilcularının reklamını yapacak değilim, gerçi onlarada kıyıdan köşeden birşeyler söyler bizim zeki gençlerimiz... Genel anlamda yani... Zaten sadece düşünce biri yaparsa buradan vakit bulupta böyle birşey bende seve seve gönüllü olurum : )

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
absürt, qumar (legalpara loto at yarışı dahil), yasak ilaç, Alkol ve içki reklamı yapan Gençlerimizin zihnini bozan bütün herkes bundan sorumludur. Artı bu işin dünya boyutu değil Ahiret boyutunu düşünmek lazım üç beş kuruş Lanet para için kazançlarınıza Haram katmayalım... Bu kötülükler herşeyin anası bunların reklamlarını yapan bunlara çanak tutan çok yakında böyle konulara topic olmaya devam edecektir..
Saygılarımla

M

MasterTR

Misafir
allah kimsenin aklini boyle sacma $eylere yoneltmesine izin vermesin..

kucuk cocuklari istismar edip 3-5 kuru$ kazanacagina hic kazanma veya git ayakkabi boya $erefin iki paralik olmaz bari

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi