İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi ödemeleri yapıyormuş

MTW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada saat 15 civarında http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bizeyazin/ adresinden durumu anlatan ve Google'ın ödemeler bölümünde yazdığı şekilde, ödeme numarasını, gönderenin BFS FINANCE LIMITED olduğunu, ödeme tutarını, ykb eski hesap numaramı, ykb yeni hesap numaramı yazmıştım, az önce hesabımı kontrol ettim parayı yatırmışlar. Biraz sonra da bütün hesaplarımdaki paraları çekeceğim ve birdaha yapıkredinin önünden bile geçmeyeceğim :)

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada saat 15 civarında http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bizeyazin/ adresinden durumu anlatan ve Google'ın ödemeler bölümünde yazdığı şekilde, ödeme numarasını, gönderenin BFS FINANCE LIMITED olduğunu, ödeme tutarını, ykb eski hesap numaramı, ykb yeni hesap numaramı yazmıştım, az önce hesabımı kontrol ettim parayı yatırmışlar. Biraz sonra da bütün hesaplarımdaki paraları çekeceğim ve birdaha yapıkredinin önünden bile geçmeyeceğim :)

Bize attıgınız maili sablon olarak verirseniz. Tüm magdurlar ilgili yere durumu iletirler.
Teşekkürler...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 20:30 itibari ile yapıkredi hesabıma google parası yattı arkadaşlar darısı başınıza diyorum yer bursa / setbaşı şubesi

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar yapı kredi ödemeleri gelmiş hayırlı olsun :)

MTW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize attıgınız maili sablon olarak verirseniz. Tüm magdurlar ilgili yere durumu iletirler.
Teşekkürler...

mesajı mail olarak değil de yapı kredinin bize yazın bölümünden yolladığım için maalesef mesajın kopyası elimde yok, yalnız mesajımda gönderenin BFS FINANCE LIMITED olduğunu, gönderi tutarını, tarihini, gönderi numarasını (bunlar google'ın ödeme geçmişi bölümünde yazıyor) belirtmiştim. Bir de eski hesap numaramı ve yeni hesap numaramı da yazdım.

Umarım sizin ödemeler de yatmak üzeredir.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim banka odedimi odeyecekmi gibi bir sorunum yok... Avrupa ulkelerindeki bankalara Google parayi otamatik yatiriyor. Eskisi gibi eve cek falan gelmiyor. Ayin sonunda bir onceki ayin parasi hasirt diye hesabina geliyor. Bunun icin suan mevcut olan sponsorlar icinde Googledan daha guvenlisi ve kazanclisi yok.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee bizim de geliyor simdi bu mesaj neden gönderildi anlamadım gitti!!!
şu ana kadar ayın 23-24-25 inde paralar hep yatıyordu daha ay sonu tam olmadan bile.
yani senin dediğin avrupa birliği üyelerinden de daha önce sanırım ve de otomatik yatırıyor bir önceki ay kazançlarını

008 aşağı yukarı herkese geldi şubenle bir görüş derim

E

EzerchE

Misafir
Benim banka odedimi odeyecekmi gibi bir sorunum yok... Avrupa ulkelerindeki bankalara Google parayi otamatik yatiriyor. Eskisi gibi eve cek falan gelmiyor. Ayin sonunda bir onceki ayin parasi hasirt diye hesabina geliyor. Bunun icin suan mevcut olan sponsorlar icinde Googledan daha guvenlisi ve kazanclisi yok.

Sen baştan sona güzelce oku bakalım bi bu topiği...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5