İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARIŞMALAR DÜNYASI

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yawS aslında benim bir tane site yapmam lazım.. hem herbalife üzerine hemde internetten para bazına.. çok zor geliyor yawS. bedava java filan kullanmaya çalısıyoruz hep site reklamları.. yaws soyle sağlam php asp filan varsa bana yollasanıza.. ne içeriği olursa olsun..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.c3benimolacak.com un yarışması yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1 sene önce yapılmıştı. 60 küsür bin kişi katılmıştı. bize çıkmadı tabi :(
yeni bir yarışması varsa onu bilemem.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.grafi2000.com un anasayfasında ödüllü oyun var.
ama oynamayın ödül filan vermiyorlar.
ben bir keresinde ilk 3 e girmiştim. ve ödül kazanmıştım. mail filan attım ödülüm ne zaman geelcek ödülüm nedir diye ama 3 aydan fazla oldu ne mailime cevap veren oldu ne de ödül geldi

M

matrixportal

Misafir
merhaba değerli dostlar;

ibrahim arkadaşımız "yarışmaya sadece 2 kişi katılıyor gibi görünüyor onlar dışında10 defa yarışan bile yok" gibi bir açıklama yapmış evet haklıdır ve ben bu konuya açıklık getirmek istiyorum.

MatrixPortal.COM'daki yarışmada yer alabilmeniz için önce üye olmanız ardındanda hesabınızda MatrixPuan bulundurmanız gerekmektedir. Üye olan herkese 25 MatrixPuan veriyoruz. Ancak yarışmaya her katılışınızda hesabınızdan 10 MatrixPuan düşüyor. Buda demek oluyor ki üye olduğunuzda size verdiğimiz MatrixPuanlarla sadece 2 kez yarışabiliyorsunuz. Geriye sadece 5 MatrixPuanınız kalıyor. peki bundan sonra ne yapmanız gerekli ?

1-Fiyatı 4 milyondan başlayan seçeneklerle MatrixPuan satın alarak bizlere maddi destekte bulunabilir, sitemizin gelişimine ve süreğenliğine destek vermiş olursunuz.
2- yok ben para mara verip MatrixPuan almak istemiyorum diyorsanız Bil-Kazan'a uğramanız gerekiyor. Burada size sorduğumuz sorulardan doğru cevap verdiğiniz her soru karşılığında 5 MatrixPuan kazanırsınız. Ancak Bil-kazan'dan maximum 100 MatrixPuan kazanabilirsiniz. yarışma 20 soruyla sınırlandırıldı çünkü bu da size 10 kez daha yarışma hakkı sağlar. Yetmedi mi anketlere oy verin her anket 1 MatrixPuan sağlıyor. 10 anket var şu an yayında ve bu sayede yarışmada 1 kez daha yarışma hakkı kazanırsınız. buda mı bitti e o zaman sırada yorum yazmak kalıyor. Sitemizdeki içeriklere seviyeli bir dille yorum yazıyorsunuz ve her yorum karşılığında 1 MatrixPuanınız oluyor. Ayrıca sitemizi tavsiye ederekte 1 MatrixPuan kazanırsınız. Daha bitmedi sitede üye girişi yaptıktan sonra gezdiğiniz toplam sayfa sayısı 100 ve katlarına ulaştığında 10'ar MatrixPuan, 1000 ve katlarına ulaştığında 100 MatrixPuan anında hesabınıza eklenir.

Gördüğünüz gibi bu ve benzeri pek çok seçenekle 5 kuruş ödemeden yarışmadaki 25 kez yarışma hakkını herkes tamamlayıp ödülleri kazanabilir. Dediğim gibi hemde hiç para ödemeden.

Neden MatrixPuan derseniz sitenin kullanılırlığını arttırmak için derim. Çünkü örneğin siteye sadece yarışmak için gelen biri başka bir servise gitmez anketlere katılmaz, haberleri şiirleri makaleleri vb okumaz. Ancak biz MatrixPuan kazanabilmeniz için bunları okumanızı sağlıyoruz. Yorum yazmalarını teşvik ediyoruz vb.

Ayrıca sitemiz üzerinden satılmakta olan hosting paketlerinden, yazılımlardan vb. satın alındığında ödenen tutarın %10'u kadar MatrixPuan kazanırsınız. yani diyelim ki 100 milyonluk alışveriş yaptınız o halde size tam olarak 10 milyon matrixPuan verilir. Bu da ömrünüzün sonuna kadar sitedeki servisleri kesintisiz olarak kullanmanız için yeterde artar bile. Ayrıca MatrixPuan Transfer sistemi ile dilediğiniz arkadaşınıza matrixPuan yükleyebilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz için hesabınızda en az 50 MatrixPuan bulunması gerekir.

Mesaj biraz uzun oldu, hepinizden bunun için özür diler, sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivilcelerim.com'dan merhaba,

Kutlarız!

Sivil-Trophy oyunumuzda ilk on kişi arasına girdiniz, Amazon ve
Gladyatör tişörtü kazananlardan biri de siz oldunuz!

Hediyenizi size ulaştırmadan önce, hangi boy tişört istediğinizi
öğrenmek ve elimizdeki adreste bir yanlışlık olmadığından emin olmak
istedik. Sizden, sadece açık adres bilgilerinizi ve hangi boy tişört
istediğinizi (XL, L, M, S) yazarak bu e-postayı cevaplamanızı rica
ediyoruz. Hediye tişörtünüzü en kısa sürede belirttiğiniz adrese
ulaştıracağız.

Sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle, www.sivilcelerim.com'da tekrar
buluşmak üzere...

Sivilcelerim.com ekibi

------------------------------------

sivilcelerim.com'a teşekkürler

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sivilcelerim.com dan hediye kazandığın için tebrikler. daha önce bende hediye kazanmıştım hediyem 15 gün sonra tişörtüm adresime geldi ammaaaa daha sonra başkalarının yerine oynadım. 2 defa ayrı aylarda tişört hediyesi kazandım o mail adreslerine de sana gönderilen yazıları gönderdiler. ama tişörtler 6 ay oldu hala gelmedi. inşallah sana gelir kardeş.
bu arada www.fotografyarismasi.com dan philips ulc ampül kazanmışım.

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.fotografyarismasi.com a nereden fotograf bulupta yollayalım yawS
Birde bu forum cok dağıldı sen yeni bir konu açıp tüm yarışmaları ayrıntılı bir şekilde yazsan herkesde bir şeyler anlasa diyorum . 45 tane mesaj oldu dimi ibrahim birde senden nerede oturduğunu ne iş yaptığını telefon numarını e-mailime yollamanı istiyorum..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.fotografyarismasi.com adresine fotograf göndererek katılabiliyorsunuz. üye olan kişiler gönderdiğiniz fotograflara oy veriyor en çok oyu toplayan fotograf sahibi o haftanın birincisi oluyor. istediğiniz bir fotoğrafı gönderebilirsiniz.

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ibrahim.. seni taksim'e Lion Hotel'e davet ediyorum...
Orada Hikmet Enderler olucak. O Benim adıma seninle ilgilenicek.
Hikmet enderler ayda en az 10000$ kazanıyor.Çok başarılı bir insan. nasıl kazanılıyor neler yapman gerekli herseyi sana anlatır. Üniversite öğrencisi olman senin için avantaj. sakın bu işi yapamam diye düşünme. Perşembe günü saat 19:15 te..

C

cimbom23

Misafir
yalan bunların bütün işleri
sakın inanmayın sizi bir toplantı odasında ağırlayacaklar ve pasta ikram edecekler aralarından sizi gazlayacaklar olacak bi bakmışsınız size cort diye 100 milyonluk mal satmışlar siz de onu satacam diye bu arkadaş giti ..nüzü yırtacaksınız arkadaşlarınızı da bu işin içine çekerek onların üzerinden para kazanmaya çalışacaksınız bütün olay budur.
Yalan sa yapılacak işi açık açık burada anlat kardeşim yalan mı?

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cimbom bu şekilde konusman çok agrıma gitti.
Ben seni hiçbir yere davet etmedim. ibrahim arkadasım ile kontak kurdum. Ve biz ilk defa internette sporsor pesinden koşmuyoruz.
bilmediğin birsey hakkında bu şekilde konusma. http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=15674 adresinden foruma baq.
Eğer boyle birsey yapmak isteseydim onu bu hafta sonu sürmeli hotele davet ederdim. 50 milyona 2 gun eğitim yemek ve disko programı var.
ben onu ucretsiz eğitime davet ettim. çünkü oda senin gibi işi bilmeden yorum yapmasın die.

W

Wintermute222

Misafir
Arkadaş doğru söylemiş, bunlar Amwaycilerle aynı hesap, sakın kaptırmayın paçanızı kurtulamazsınız, Piramitin tepesinde oturan 3-5 yiyici bütün parayı götürür, sizin gibi en alttakiler kucaklarında mallarla kalırlar.

Ayda 10000$ kazandığını iddia ettiğiniz kimse bu kazancını nasıl belgeliyor ve ne vergi veriyor merak ettim?

Bu Oriflame, Amway, Herbalife aynı Titan saadet zinciridir arkadaşlar, bunlara kapılmayın. Beyin yıkama taktikleri vardır bunların, milleti otellere doldurup gözünü boyarlar!

UYANIK OLUN BU DOLANDIRICILARA KAPILMAYIN!

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru tabi ama sen git bak olacakları sana hafiften anlatayım adam çıkıp konuşacak arada sana gaz vermek için tamam ben alıyorum 1 milyarlık diyenler olacak bunların hepsi selçuk parsadan arkadaşlar

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben bu işte yokum kardeşim.
böyle kişilerle işim olmaz.
uyarılarınız için sağolun arkadaşlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5