İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARIŞMALAR DÜNYASI

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arkadaşlar ben internetten para kazanma yollarını denedim ama bir türlü internetten 1 dolar bile kazanamadım (kazandım ama elime geçmedi)...
Ben birkaç seneden beri internnetteki ödüllü yarışmaları takip ediyor ve katılıyorum. internetten 1 dolar bile para kazanmadım ama internetteki ve televizyondaki ödüllü yarışmalara katılıarak 100'ün üzerinde hediye kazandım. bu hediyelerin para değeri 7 milyarın biraz üzerinde...
bir kaç gün içinde kazandığım hediyelerin bir listesini internette yayınlayacağım.
size tavsiyem biraz internetteki yarışmalara bakın.

en son hediyemi dün kazandım siemens a52 cep telefonu bu kazandığım 7. cep telefonu istiyen olursa hepsini kanıtlarım.
eğer isteyen olursa bu kazandığım cep telefonunu satıyorum. almak isteyen varsa fiyat versin... ortalama her 15 günde bir cep telefoNu kazanıyorum.
1-motorola talkabout
2-nokia 5110
3-motorola t205
4-ericsson t68
5-motorola v008
6-motorola v008
7-siemens a52
kazandığım cep telefonları

daha bunlar gibi 100 ün üzerinde hediye kazandım. sizde birazcık internetteki ödüllü yarışmaları takip edin derim benden söylemesi...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
yuh anasını... :) ben de isterim ben de isterim... takip edelim ama... hangi adres? bize yardımcı olsana... ben daha bi tane bile kazanamadım... :)

[email protected]

adres ver de kayıt olayım... heuheuehu... :)

M

money

Misafir
valla netteki yarışmalara rastaldıkça bende katılıyorum ama katıldıklarım genelde düzenbaz çıkıyor. senin katıldığın siteler hangisi ?

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
kazandığım hediyelerin listesini http://sohbetgrubu.kolayweb.com/hediyeler.xls adresinden indirebilirsiniz.

------------------------------------------------------
www.turkbingo.com
bu site bir sayısal loto sitesine benzer bir site. ama çok güvenilir kazandığınız herşeyi size ulaştırıyorlar. ben 1 defa sinema bileti 1 defa 1 aylık beygir.com üyeliği 1 defada kuşadasında 5 yıldızlı otelde tam pansiyon çift kişilik 3 gün 2 gece bir tatil kazanmıştım.
bu siteyi tavsiye ederim. şansınız varsa sizde kazanabilirsiniz.
----------------------------------------------------------------
www.mackolik.com
avrupa liglerindeki maçları tahimn etmeye dayalı bir site... üyelik ücretli..
ben bu siteden 17 karton malboro kazandım. ama şu anda ligin ortasına geldiğimiz için üye olsanız bile bir işe yaramaz gibi. şu anda ben mackolik.com oyunlarında 3 kullanıcı ile mücadele ediyorum. 2. 3. 4. sıralardayım. eğer böyl bitirirsem 7 karton daha malboro kazanacağım.
--------------------------------------------------------------------
www.beygir.com
at yarşıları tahmin sitesi üyelik ücretli çok güzel hediyeler var. ben bu siteden nokia 5110 ve 6 aylık spueronline paket kazanmıştım ama şimdi üye değilim. sizlere tavsiye etmem çünkü çok zor. ama kazandığınız hediyeyi hemen alabiliyorsunuz.
-----------------------------------------------------

www.beygir.com/hk
hong kong at yarışları ile ilgili tahmin sitesi. hong kong ta koşan atlara sanal yasakpara oynayıp çeşitli hediyeler kazabiliyorsunuz. ben bu siteden 1 kitap 1 hp 3420 yazıcı 1 fly tv kartı kazandım.
----------------------------------------------------------

www.migros.com.tr
her 15 günde bir çekiliş oluyor. bir migros ürününün indirimli fiyatını soruyorlar. linke tıklayıp buluyorsunuz. çekiliş yapılıyor. örneğin çekilişe 200 kişi katılmışsa tam ortadaki kişiye hediyeyi veriyorlar. ölme eşeğim ölme ama bana çıktı bir kere :) çok güzel bir plaj havlusu çıktı 3 gün içinde hediyeyi gönderdiler.
---------------------------------------
www.sivilcelerim.com
bilgisayar oyunu her ay ilk 10 a girenlere sivilcelerim.com tişörtü veriyorlar. ilk ay oynayıp 10. oldum tişörtüm 15 gün sonra geldi. isterseniz sizin yerinizede oynayabilirim. tişört kazanırsınız fena mı :)
---------------------------------------------------
www.hobievi.com
haber listesine kayıt olan 1kişiye 10 milyon tl lık hediye çeki veriyorlar. bana 1 defa çıktı ama hediye çekini kullanmadım eğer isteyen olursa çekin kodunu verebilirim.
----------------------------------------
www.benbilirim.com
genel kültür yarışması sitesi... iki hafta üst üste birinci oldum iki adet kitap kazandım ama iki kitapta tüm itirazlarıma rağmen gelmedi. tavsiye etmiyorum ama yinede siz bilirsiniz.
-------------------------------------------

www.araba.com
bir levha soruyorlar sanırım her ay bir kişiye 3 aylık superonline paket veriyorlar ama bana daha çıkmadı yakında çıkar inşallah :)
------------------------------------------------
www.sinema.com
bir sinema sorusu soruyorlar bilenler arasından 10-15 kişiye çeşitli hediyeler veriyorlar. arkadaşıma tişört--sinema bileti çıkmıştı.
tavisye ederim.
----------------------------------------------
www.biliyormusun.net
artık bu sitenin modası geçti. verdiği ödüllerde azaldı. yinede siz bilirsiniz.
-------------------------------------------------------------
www.koaka.com
her hafta değişik bir hediye çekilişi var. çekilişe her hatfa ortalama 25,000 kişi katılıyor. 1 kişi kazanıyor. ölme eşeğim ölme
----------------------------------------------------------
www.triapirlanta.com
tria nın oyununu oynayıp güzel bir pirlanta kolye kazabilirsiniz. şansınıza güveniyorsanız.
---------------------------------------------------------------
İŞTE HATIRLADIĞIM BAZI YARIŞMALAR BUNLAR BANA [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

NOT: 27 KASIM 2003 PERŞEMBE GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIM YARIŞMAYA EĞER KATILIRSANIZ 250 MİLYON DEĞERİNDE BİR CEP TELEFONU KAZANABİLİRSİNİZ. KAZANMA ŞANSINIZ %80...
BANA AYNI YARIŞMADAN TÜRKİYE İNGİLTERE MAÇ BİLETİ ÇIKMIŞTI. 140 MİLYON DEĞERİNDE....

YARIŞMALAR DÜNYASINDAN AKTARACAKLARIM BU KADAR....

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İbrahim,
Çok güzel bir kolleksiyon. Paylaştığın için teşekkürler :) Sitem için iyi bir katkı. Bu konuda siteme bir makale yazmanı beklerim doğrusu. Benim sıfırdan bir inceleme yapıp yazmam vakit alacaktır. Bilmem böyle bir katkı sağlarmısın siteme? Bu arada bir eklemede benden olsun. bigglook üyeliği size her hafta çeşitli hediyeler kazandırabilir. Üyelik ücretsiz. Bana bir defa cep telefonu çıktı ama alamadım açıkcası çünkü gelen ihbarnameye zamanında cevap verememiştim :( Yinede hediyeler zamanında gönderilmekte bu konuda telefonla her zaman bilgi alabileceğiniz servisi de mevcut. Tavsiye ederim. Bu hafta dağıttığı hediyeler ise:
1. Coliseum'dan... " 200 Bigglook üyesi " 1 haftalık Coliseum deneme üyeliği kazanacak.
2. KLM' in Kasım ayındaki 1000. üyesi Paris' e çif kişilik bilet kazanıyor...
3. Küre İletişim Merkezi kurslarında Bigglook kullanıcılarına % 10 indirim

Herkese eğlenceli bol kazançlı günler...
İbrahim makale konusunda olumlu düşüneceğiini umuyorum :)
Sevgiler,

M

money

Misafir
"ibrahimkoknar" arkadaşım liste ve site adresleri için çok sağol, hepsine bakacağım vaktim olunca... bu arada 27 kasım'dakini de bekliyorum 4 gözle :) bu arada aria'dan filan da kazandım demişsin listede ama onlar mesajla filan mı oluyor ?? daha da bol kazançlar herkese. bu arada bu topice bu tarz siteleri eklemey devam edelim bence süper olur :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sevgili ayhan sitene bir makale yazabilirim. memnuniyetle.
--------------------------------------------------------------------------
gerçekten internetteki ödüllü yarışmalar çok iyi bir kazanç olabilir.
bu foruma bildiğimiz ödüllü yarışmaların adreslerini ve ne verdiklerini yazarsak iyi olur arkadaşlar....
aria dan kazandığım telefonlar mesaj yollama şeklinde kazanılıyor.
-----------------------------------------------------------------------------

http://fantezifutbol.ntvmsnbc.com
takımını kur her haftanın birincisine verilen adidas orjinal top ve ünli bir kulubün formasını veriyor ama kazanmak gerçekten çok zor.
--------------------------------------------------------------------------
www.fotografyarismasi.com
siz bir fotoğraf gönderiyorsunuz siteye gönderilen fotoğraflar ziyaretçiler tarafından oylanıyor en yüksek oyu alan fotoğrafı yollayan üyeye Philips Satin Ice Optima HP 6459 veya Philips Cool Skin HQ 6761 hediye olarak veriliyor. eğer işbirliği yaparsak her hafta bir kişi bu hediyeyi alabilir.
------------------------------------------------------------------------
www.internettv.gen.tr
her hafta trt de yayınlanan internet tv programında www.internettv.gen.tr adresindeki formu dolduranlar arasından 10 kişiye ödüller veriyorlar.
----------------------------------------------------------------------
www.teba.com.tr adresine üye olun...En Güzel Bayram Tatlıları Tarif Yarışmasına katılın (tatlı tarifini başka bir siteden bulup yapıştırın. çekilişle hediyeler kazanın..
1 Kişiye Teba Tekli Elektrikli Ocak
3 Kişiye 3'lü Borcam Kase Seti
6 Kişiye 2'li Küçük Kase Takımı
------------------------------------------------------------
tgrt de yayınlanan çarkıfelek programına katılmak için www.tgrt.comtr adresindeki formu doldurun.
--------------------------------------------------------
atv de yayınlanan özkan'la kaç para programına katılmak için fotoğraflı kısa özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderin. ben gönderdim beni aradılar salı günü yarışacaktık ama en az 5 kişi yarışmaya gitmemiz gerekiyordu. 5 kişi bulamadık yarışmayada gidemedik :(
----------------------------------------------------------------------------

27 KASIM çarşamba günü adresine verdiğim siteye girip kampanyaya katılan aranızdan bir kişi %80 250 milyonluk cep telefonunu yarı fiyatına değil yarı fiatının yarısına kazanacağını iddia ediyorum. ben 54 milyon feda ettim :(
-----------------------------------------------------------------

HERKESE BOL KAZANÇLAR..............

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.teba.com.tr adresine girip tebaclub e üye olup kurabiye toplayın. bu kurabiyeler karşılığında hediye seçebiliyorsunuz.
-----------------------------------------------------------------------
www.neokusam.com
kitap ödüllü yarışma
www.sporyorum.com
nokia 2100 cep telefonu veriyor ama nasıl veriyor. 1.ligde oynanan 9 maçın 8 tanesinin skorunu doğru tahmin eden herkese 2100 cep telefonu veriyorlar. çok zor.. :(
---------------------------------------------------------------------------
www.maxrixportal.com
bilgi yarışması var. cep telefonu ve daha birçok güzel hediye var.
www.muzikkutusu.com
1 kişiye domain 5 kişiye hosting veriyorlar.
www.internettv.gen.tr
sitedeki çekiliş formunu doldurun bilgisayar ürünlerini kazanın.
www.sinema.com
yeni ödüllü soru başladı.
ödülleri makyaj çantaları--anahtarlıklar--tişörtler---defterler....vs...
---------------------------------------------------------------------
hepinize bol kazançlı günler.............

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
logizmo hipir gibi logo gönderme servislerinde atılan ve 16 kontorünüzü götüren resimli mesajların aynısını benim buluduğum bir yöntemle sadece 1 kısa mesaj fiyatına 2 kontore atabileceksiniz.
yarın deyatlı bilgiyi buraya yazacağım inşallah...
not: sadece turkcell den turkcelle ama...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
2 kontore resimli mesaj göndermek için ilk önce www.turkcell.com.tr adresindeki akıllı mesaj programını indirin. daha sonra istediğiniz ücretli logo servisi veren siteye girin istediğiniz resimli mesajı sağ tıklayıp kaydedin. daha sonra bu resimli mesajı akıllı mesajın içindeki logo yarat kısmına kopyalayın ve resimli mesajınızı sadece 2 kontore göndermiş olun...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sony ericsson t-300 cep telefonu kazanmak istiyorsanız vakit geçirmeden hemen turkcell in düzenlediği maxi mesaj bayram kampanyasına katılın. bu kampaa yapmanız gereken 22-30 kasım tarihleri arasında bir gün içinde en çok maxi mesajı göndermek...
ben daha önce bu kampanyaya katılmıştım. ama türkiye ingiltere maç bileti veriyordu sadece 31 defa maxi mesaj gönderdim. ve bana çıktı 3 gün içinde 140 milyon değerinde vip tribünü girişli maç bileti adresime geldi. ama o zaman hergün 3 kişiye veriyorlardı. şimdi kampanya başlar başlamaz ilk gün 170 civarında 2. gün ise 200 civarında maxi mesaj gönderdik.
benim size tavsiyem 750 kontör alıp bu kampanyaya katılın. 2 kişiye söyledim birisi 500 diğeri 750 kontör alıp bu kampanyaya katıldı ben 750 kontör alıp bu yarışmaya katıldım.
benim size tavsiyem şu anda 220 milyon değerinde olan bu telefonu kaçırmak istemiyorsanız 750 kontör alıp bu kampanyaya katılın derim.
ben katılırsanız kazanırsınız diyorum. bi bildiğimiz var ki söylüyoruz değil mi?

10 günden fazla olduğu telefon kazanamıyorum. çıldırıcam :) her 15 günde bir telefon kazanıyordum pazartesi günü 15.gün doluyor. pazartesi günü yine telefon kazanacağım. iddiaya giren var mı? :)

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://kimbilir.superonline.com adresinede bir ugrayın
Superonline Kim?Bilir Bilgi Yarışması her ay milyarlar dağıtıyor...

Aylık Ödül 2,000,000,000 Türk Lirası
Her ayın en sonunda en çok puanı kazanan yarışmacı 2.000.000.000 Türk Lirası ödül almaya hak kazanır.

Haftalık Ödül 250,000,000 Türk Lirası
Her hafta sonunda en çok puanı kazanan yarışmacı 250.000.000 Türk Lirası ödül almaya hak kazanır.

Not: Verilen ödüllerde tüm vergiler ve yasal kesintiler yarışmacılara aittir.
Aylık ödülü kazanan kişi aynı zamanda haftalık ödül kazanamaz. Bu kişinin birinci olduğu haftanın ödülü ilgili haftanın ikincisine verilir.
Ödüller yarışma tamamlandıktan 30 işgünü sonra sahiplerine teslim edilir.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arkadaşlar spueronline nin hiçbir yarışmasında hile yoktur ama bu kimbilir yarışmasında dereceye girmeniz için çok iyi genel kültürünüzün olması gerekiyor. benden söylemesi...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bugün Allah izin verirse aria dan 4. toplamda 8. cep telefonumu kazanıcam. kesin kazanacağım demiyorum ama inşallah...
sonuçlar bugün açıklanıyor
http://www.aria.com.tr/ariafutbol/kazananlar.html adresinde saat 21.00 civarında sonuçlar açıklanacak
13.hafta haftanın foutbolcusu caner (samsunspor) olursa birde numara 7834 numara olursa cep telefonu benim olacak inşallah..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ariadan bugün yine telefon çıktı bıktım artık telefon kazanmaktan be kardeşim :)
bu 8. telefonum oldu.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.sanalmuz.org sayfasına üye olduk bakalım soruları bilip ödülü alabilecekmiyiz.
herbalife_tr sivilcelerim.com a üye olup hemen oyuna başlayıp 1.sıraya yerleşmişsin. ama bu 17000 puan seni ay sonunda ilk 10 derece içine sokmaz. ben istersen 10 ayrı kullanıcı açıp 60000-70000 arası puan yapıp her ay 10 tişötüde ben kazanırım. ama 1 tişört yeter. başkalarına da kalsın :)
herbalife_tr istersen sivilcelerim.com kullanıcı adı ve şifreni bana verirsen senin için daha iyi bir derece yapabilirim. tabi istersen....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5