İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yasal Yoldan Evden Para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer saçmalıklar gibi bir titan, ponzi, şemsiye falan değil 21.yyın örgütlenme sistemi olan (örnek:McDonalds) NETWORK MANKETING ile host satışı yapan bir firma. Siz hem müşteri hem de satıcı olacaksınız.
Her türlü sorular için sitedeki msnden ulaşabilirsiniz.
NOT: LÜTFEN ÖNYARGILI YAKLAŞMAYIN. FİRMANIN YERİ YURDU ADRESİ KİM OLDUĞU ORTADADIR. SİTEYİ SABIRLI BİR ŞEKİLDE OKUYUN, ANLAMADAN ANLAMAYA ÇALIŞMADAN ÇIKIP GİDERSENİZ ZATEN SİZE İHTİYACIM YOK DEMEKTİR. :)

http://www.10dolar.ws

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine mi başladı bu saçmalıklar, daha öncede aynı şekilde bi web sitesi yokmuydu, bunlar sürekli türüyor,

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
secret, senide birisi kandırmış maalesef :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu arkadasımız gonderılmelı forumdan bole seylerden bıktık usandık artık

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumdan gönderilicek ne hatası var anlamadım?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı konuda bırcok konu baslıgı var bırıncısı bu yanı search etmeden baslık acıyor arkadas 2. side kolpa bir iş bu insanları kandırmak hoş bişey degil

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
secret' Alıntı:
Diğer saçmalıklar gibi bir titan, ponzi, şemsiye falan değil 21.yyın örgütlenme sistemi olan (örnek:McDonalds) NETWORK MANKETING ile host satışı yapan bir firma. Siz hem müşteri hem de satıcı olacaksınız.
Her türlü sorular için sitedeki msnden ulaşabilirsiniz.
NOT: LÜTFEN ÖNYARGILI YAKLAŞMAYIN. FİRMANIN YERİ YURDU ADRESİ KİM OLDUĞU ORTADADIR. SİTEYİ SABIRLI BİR ŞEKİLDE OKUYUN, ANLAMADAN ANLAMAYA ÇALIŞMADAN ÇIKIP GİDERSENİZ ZATEN SİZE İHTİYACIM YOK DEMEKTİR. :)

http://www.10dolar.ws

hocam mc donalds la alakası ne anlamadım.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mcdonalds da bu yolla host satıyo ya:d

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
aynı konuda bırcok konu baslıgı var bırıncısı bu yanı search etmeden baslık acıyor arkadas 2. side kolpa bir iş bu insanları kandırmak hoş bişey degil
kendisi ile bu konuyu konuştum, fakat en azından bir şans verilmesini istediğini söyledi. söyledim, bak dedim forumda çok tepki alırsın yarardan çok zararın olur. göze aldı bunları ve konuyu açtım bütün riskleri göze alarak. 1 kişinin daha hatalı yolu görmesini sağlayabiliriz sanırım bu olumsuz yorumlarla..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eğer dediğiniz kadar kötü bir sistemse arkadaş hatasını görene kadar bu yazıları görüp siteye giren bir kaç kişiyi daha bu bu saçma sapan sisteme katmış olurlar. Bence reklam. Açıkcası sitede yazan helal kazanç cümlesinide kınıyorum. Milleti kandırmaktan başka birşey değil bence.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim olduğunu kimle nasıl konuşulalacağını bilmeden mantıksız anlamsız neyi konuştuğunu farkında olmayan bir yerde zaten benim işim yok ki.
amacım sizin tepkilerinizi almak değil sitemi tanıtmaktı.
sizin verdiğiniz tepkiler insanların yaptığı işle değil kişiliğiyle ilgili bunun için de boşuna başarı için çırpınmayın.
site editörü ya da forum yöneticisi ben hiçbir şey yapmadan bu kadar abuk sabuk konuşan hele de kamu yönetimi okuyan birisinin öğrendiği şeyi paylaşmasıyla (mcdonalds örneği) dalga konusu yapıp acınacak şekline gülen insanlar yüzünden beni atacaksa bekliyorum.
ben yapacağınız her -eleştiri değil- hakaretin cevabını burda vermeye hazırım.
bakalım kem ne diyecek.

gelelim gdi ye
NETWORK MANKETING' "n"sini bilmeyen kişiler nasıl yorum yapar o da ayrı bir konu. bilenlere ise bunun yasal olduğunu titan olmadığını belirttik hala araştırmadan yorum yapıyorsa diyecek bir şeyimiz yok.

ilgilenen ve üye olmak isteyen arkadaşlarla satıcı değil sohbet havasında tanışma amaçlı msnden konuşabiliriz, beklerim.

mantıklılara selam gerisin boşver :p:p:p

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biri belki yine konuşmak için konuşur diye düzelteyim iki defa yanlış yazmışım
NETWORK MARKETING olacaktı
MLM
MULTI LEVEL MARKETING
AĞ TİPİ ÖRGÜTLENME
YEREL YÖNETİŞİM
NETWORK
MATRIS
bunlarla bağlantılı bir kavramdır.
BİLİMSEL YAKLAŞIMDAN SONRA SİSTEM YAKLAŞIMINA GEÇİLMİŞ DAHA SONRA GÜNÜMÜZDE ÇOK BÜYÜK FİRMALARIN BÜYÜK KISMI BU TİP ÖRGÜTLENMEYE GEÇMİŞTİR.
FORDİZMİN TAYLORİZMİN POPÜLER OLDUĞU OTOMASYON VE YIĞIN ÜRETİM-YIĞIN TÜKETİM TARZINDAN ARTIK BÖLGESEL TALEBE GÖRE ÜRETİME GEÇİLDİ.
YANİ YAŞADIĞI BÖLGEDEKİ TALEBİ EN İYİ O BÖLGEDE YAŞAYAN İNSAN BİLİR VE ÜRETİM MAKSİMİZE EDİLİR.
GDI firması bu tip örgütleniyor. Öyle 7tane e-book sat paypalde paran biriksin, sitene reklamı koy 4 ay çırpın sonra site parayı vurup kıbrıs rum kesimine gitsin zımbırtıları söz konusu değil.
İnanmayan gitsin baksın ABDdeki adresine...
Sevgiler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 forumda fload yapma 2 sana tepki verilmesinin asıl nedenı senın gıbı bu olayı bıze tanıtan 5-10 kısının daha olması ve senın bunu arastırmaman saygılar

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de mesajLarını herkes gibi küçük harfLe yazarsan.. denedin mi sen bu sistemi peki ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dogrudan Satis (Network Marketing), diye ogrendigin sistem McDonalds'da kullanilmaz. Ona franchise deniyor. Franchise ucretini odeyen bayilerin, bir merkezden yonetilmesi sistemi. Dogrudan satis sistemi, Taylor'a veya Ford'a veya seri uretim sistemine alternatif olarak gelistirilmedigi gibi, bolgesel ihtiyaclar ile hicbir alakasi yoktur. Bunlar pazarlamaci jargonudur, genelde geliri yuksek ulkelerin sahip oldugu mal ve urunleri, 3. dunya ulkelerinde sebekeler kurup, bin birimlik satistan bir birim pay verip, orayi soymaya daha da fakirlestirmeye yonelik sistemlerine bulduklari kulplardan biridir. Bu tarz sistemler Avon, Amway, Herbalife ve benzerleri tarafindan uygulanmaktadir.

Klasik bilimsel bakislarin alternatifleri gunumuzde yuksek teknolojili uretimdir, onun bunun dandik mallarini ulkede pazarlayip gelirdeki aslan payini onlarin eline vermek degildir. Ahkam kesmek veya ders vermek amacli yazmiyorum ama bazi seyleri cok iyi bildigini iddia edip buyuk harflerle bagirdigin icin bunlari yazma ihtiyaci duydum. Ozellikle Kamu Yonetiminde okuyorsa ve Kamuyu yonetmeye talip bir ogrenci isen gelecek icin, bunlari daha iyi bir suzgecten gecirmen gerekir, yoksa o domain bu domain cok onemli mevzular degil.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın "eksi" yanı bencede çok ama zaten burada amaç bilgilendirme diğil reklam bunu kendisininde kabul etmesi gerekli.. ayrıca mlm işi yasal.. herhangi bir kandırmada söz konusu diğil (sitesini okumadım eğer duygu sömürüsü ve eksik bişiy varsa bilemem) yani sistem size şunu söylüyor.. çevren genişse sana para kazanma imkanı veriyoruz... bir bölümünüzün evinde avon ürünleri bulunuyordur.. gidin istediğiniz parfümeriyi dolaşın bakalım avon ürünü bulabilicekmisiniz? çünkü oda mlm sistemi ile satılır... titandan kaynaklı bi ön yargı var ancak çok acımasız davranmışsınız.. bu yolla porş çayen almış çok yakın bir tanıdıgım var.. ancak alan bi kişi daha varmıdır tabi tartışılması gerekn konu bu...

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar niye tartışıyorsunuz.Her mesajın sağ üst köşesinde terazi var.Ona basınca "Onaylıyorum" yada "Onaylamıyorum" çıkıyor.
Madem "Onaylamıyorsunuz" o halde basın:):)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Pors Cayen alan 100 tane Pors Cayen parasini o ulkeye gonderiyor, ve dandik bir urun icin. Muadili Turkiye'de yapilan bir urun icin. Sorun burda, yasal degil demedim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yazarken sen msj atmışsın zaten sana diğildi yazım genele yani bahsetmek istdiğim şey arkadaşın söylediği şeyler art niyet içeren veya insanları sömürmeye çalışmasından bişiy diğil tmm para kazanıcak ama yasal... sadece bunu belirtmeye çalıştım... uslubu bence güzel değil özellikle işim olmaz fln bölümleri rahatsız edici ancak bu kadarda sert çıkmamıza gerek yoktu...

EDİT:
@Angelo sana söylemedim abi sakin ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5