İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yawhoo.Net ve Yahoo.Com - DAVALIYIZ

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 1000 dolar iste avukata vereceğinize bana verin de para yı sizin olsun de. Ben türkiyedeyim bana zararınız dokunamazde best regards filan yazdıktan sonra diye de not düşersin.

G

Geveze.at

Misafir
Permission' Alıntı:
ben olsam adsense.com sahibi olsam google dava acarım beneim telifli isimi sitesinde ticari amaçlı kullanıyor diye..
Adsense nin telif hakkini aldigini nereden biliyorsun?
Ayrica adsense telif hakki almis olsa bile google adsense olarak telif hakki alinir.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geveze.at' Alıntı:
@Gamend
Kulaktan dolma bilgilerle hareket edecegine biraz arastir ve oku. Cahillik ayip degil ama ögrenmemek ayip...

Her gün adliyede degilim ama arastiririm. Oturdugum yerden ahkam kesmem.
Ingilizcen varsa vede zahmet olmazsa Domain Law diye arastir ve oku. Bilgi hazinen gelisir. :)
Egriyi dogruyu o zaman anlarsin

Tekrar yineliyorum. Eger hic birsey olmaz devam et diyorsan, arkadasa dogacak sorunlardan bende sorumluyum diye yaziver.
Senin kirmizi cizgin, ancak ve ancak bilginin bittigi yerde baslar. Cok olsa üyeligimi iptal edersin okadar.
Bu da senin zaten seviyeni gösterir...

Lütfen tahrik edici mesajlar atmayın, cahil vs gibi kelimeler ağırdır, bir daha cevap yazmayın, aksi taktirde pek yapmadığım birşey yapacağım ve şahsi bir tartışmadan dolayı uyarmak zorunda olacağım.

N

!ndream

Misafir
adsense.com google/adsense e dava açabilir hatta kazanıp bu sistemi kapattıradabilir. adsense.com tescillidir.

H

HoBaa

Misafir
alpaym' Alıntı:
evet 1000 dolar iste avukata vereceğinize bana verin de para yı sizin olsun de. Ben türkiyedeyim bana zararınız dokunamazde best regards filan yazdıktan sonra diye de not düşersin.

yapma gözünü sevem 1000 dolar paramı.Bedava versin daha iyi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geveze.at' Alıntı:
Adsense nin telif hakkini aldigini nereden biliyorsun?
Ayrica adsense telif hakki almis olsa bile google adsense olarak telif hakki alinir.

adsense.com sitesini zaten kayıt etmek telif hakkını almak demek.. sen domaini satın alıyorsun senden biri o domaini alabiliyormu ??

sen burada her hangi biri isimi tescil ettirme olayı degeil domain satın aldıgın itibaren telif hakalrı sana gecer.. exra tescil ettirmek diye bişi olmaz. ama adsense kelimesini bir marka diye tescil ettirebilir.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yawhoo kelimesinde bir anlam varsa yahoo bütün servetini kullansada alamaz o adresi.

mesela google ismi tescil edilemez google adında bir filozof var sanırım onlarda o yüzden google koymuşlar adresini.

mesela google li bir adres alıp bu filozofu anlatırsan bi bok yiyemez ama googletr.com alıp arama motoru yaparsan o zaman yerler seni.

tescil şu şekilde olabilir google ve arama motoru

mesela bir ilde ben ahmet kebap salonu ismini tescil ederim. o ildeki ahmet kırtasiyesine bişey yapamam ama diğer ahmet kebapçılarını mahkemeye veririm.

bilmem anlatabildimmi.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sata' Alıntı:
yawhoo kelimesinde bir anlam varsa yahoo bütün servetini kullansada alamaz o adresi..

aynen katılıyorum, herseye el uzatmamaları gerekir diye dusunuyorum. Yani herzaman bigbrotherlar haklı olmamalı.

burdan hareketle,
pek cok yerlesik internet markasına çıkıp dava açıp hak sahibiyim herşeyi istediğim gibi alırım tarzında bir anlayısın hakim olmaması gerekir.

bu ciddi soyluyorum herhangi bir marka icin sizin de basınıza gelebilir,

klarnet.com var ama klarnet bilmemne a.ş gidip klarnet.com da hak idda etmemeli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi