İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazılımcılara İnternet Üzerinden KrediKartı iLe Satış Olanağı

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm programcı arkadaşlara destek olması için ürünlerini internet
üzerinden pazarlama, kredi kartı ile satış, faturalandırma, tanıtım
hizmetimiz başlamıştır.

Listelenen ve tarafımızdan satışa çıkarılacak programların tamamından
yazılımı geliştiren kişi/ekip sorumlu olacaktır.

Listeleme İçin Gerekli Bilgi/Belgeler:
1. Crackli ve Lisans istemeyen yazılımlar listelenmeyecektir.
2. Yazılım CD halinde alıcıya ulaştırılacaktır. (download linki kabul edilmez)
3. Yazılımın bir kopyası tarafımıza gönderilecek ve muhafaza edilecektir.

Sisteme kabul edilen yazılımlar:
1. Web Tasarımları
2. Ticari Yazılımlar
3. Oyun Yazılımları
4. Eğelence Yazılımları
5. ASP, PHP, CGI vb. Web Geliştirme Yazılımları
6. Scriptler
7. Hosting ve Domain satışları için başvurulan firmanın
sahibi olduğunu gösteren belge istenecektir. Domain
whois sonucundaki isim soyisim, hesapta kayıtlı isim
soyisim ve banka havalesi yapılacak isim soyisim
tutarlı olmazsa havale yapılmaz.

Komisyonlar:
1. %18 Faturalandırma (k.d.v) Dahil olmak üzere satışlarınızın tamamından
%3 komisyon alınır.
(Örnek: 100YTL'lik bir Satışta 97YTL ödeme yapılır)

Ödeme Günleri:
1. Satış gerçekleştikten sonraki 72 saat içinde 1 - 5.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.
2. Satış gerçekleştikten sonraki 96 saat içinde 5.001 - 50.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.
3. Satış gerçekleştikten sonraki 120 saat içinde 50.001 - 250.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.

NOT : Sistemimize üye olacak arkadaşların ilk ödemeleri 1 Hafta blokeli gerçekleşecektir. Sisteme girilen kimlik bilgilerinin doğruluğu'nun ispatlanması istenir. Banka Hesap Sahibi ile Sistemdeki isimde uyuşmazlık oluşursa ödeme yapılmaz.

LİSTELEME ŞABLONU (ÖNEMLİ !)
1. Ürüne ait 140x140 boyutunda, ürünü tanıtan en az 1 resim.
2. Ürüne ait teknik özellikler.
3. Ürüne ait açıklamalar.
4. Üründe gönderim yapılacak kargo şirketi/şirketleri.
5. Ürünün %18 KDV hariç fiyatı.
6. Ürünün %18 KDV dahil fiyatı.
7. Varsa özel indirim fiyatı (KDV Dahil ve KDV Hariç)

NOT : Kargo ücreti alıcıya ait olacaksa bunu mutlaka belirtiniz.

Başvurular için LİSTELEME ŞABLONUNDA istenilen bilgileri, eksiksiz bir
şekilde [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

Daha sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecek ve gerekli
bilgi/belgelerin doğrulanmasını isteyecektir.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence cok guzel bır olay yapıyorsun tebrık ederım ama rısklı bır is oldugunu soylemelıyım para aklama olaylarını senın uzerınden gerceklestırebılırler ok dıkkatlı ol saygılar...

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel bi olaya benziyor fakat bunun için öncelikle bu piyasada güven oluştrmanız gerekiyor..

özellikle şu madde dikkatimi çekti
3. Yazılımın bir kopyası tarafımıza gönderilecek ve muhafaza edilecektir.

Size nasıl güvenecekler? Açıkcası ben yazdığım bi yazlımı 3. bi kişiye göndermeye pek sıcak bakmam

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi olaya benziyor fakat bunun için öncelikle bu piyasada güven oluştrmanız gerekiyor..

özellikle şu madde dikkatimi çekti

Size nasıl güvenecekler? Açıkcası ben yazdığım bi yazlımı 3. bi kişiye göndermeye pek sıcak bakmam

Sorunuz için teşekkür ederim. Yazılım sahibi arkadaşlar yazılımlarını göndermeden önce 20-40 YTL arası tutan masraflarla noterden tasdik yaptırabiliyorlar. Dilerlerse biz 35YTL gibi bir ücretle yazılım patentini
yazılım sahibi için alıyoruz.

Ve dediğiniz gibi günümüz şartlarında güven çok önemli. Yeni bir girişim
olduğu için güven oluşturmak gerekiyor. Hele ki mevcut Türkiye şartlarında...

Sanıyorum ki zamanla ciddiyetimiz anlaşılacaktır. Yazılım kopyasını istememizin
diğer bir nedeni ise alıcı ödemesinden sonra doğacak herhangi bir soruna
karşı (satıcının rahatsızlığı, o an için internete giremiyor olması vs. gibi)
programı alıcıya satıcı adına biz ulaştıracağız.

Teşekkür ederim.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence cok guzel bır olay yapıyorsun tebrık ederım ama rısklı bır is oldugunu soylemelıyım para aklama olaylarını senın uzerınden gerceklestırebılırler ok dıkkatlı ol saygılar...

Uyarın için çok teşekkür ederim. Belli limitlerin üstünde olan para aktarımları
için incelemelerimiz olacak. Aktarılacak miktarın büyümesi ile para aktarım gününün uzaması bundan kaynaklanıyor.

Tekrar teşekkürler.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bizi rahatsız etmedi. Şayet etseydi yeni bir nickle başlardık bu işe. Neden derseniz Aynı üründen 100 adet satılmış 1 kişi olumsuz yorum vermiş:)

Nedeni de ilgili topicte açıklanmıştı. Topic aklımda değil şu an. Web-Cam alıp TV kartının ayarlarını girip sonra görüntü alamayan bir arkadaştı, sorunu halledildi ama verdiği puan orada...

itrader ile açıklama yapma şansı verdiğin için teşekkürler ederim.

KaleSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dilerlerse biz 35YTL gibi bir ücretle yazılım patentini
yazılım sahibi için alıyoruz.

bu pek inandırıcı gelmedi hocam bana, patent almak bu kadar kolay degil, yada patent kavramlarımız farklı.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu pek inandırıcı gelmedi hocam bana, patent almak bu kadar kolay degil, yada patent kavramlarımız farklı.

Yazdığın herhangi bir programın kaynak kodunu CD içinde gönder + 35YTL olan ödemeni gerçekleştir alalım dostum.

Koskoca marka patenti 99YTL oldu. Bu işleri abartmayın o kadar.

Patent Nedir? aratmak lazım google'da.

Kanunlarca geçerli olan 10'larca yöntem çıkacaktır. Biz belki senin bildiğini yapmıyoruzdur

KaleSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PATENT NEDİR?

Bir buluş için buluş sahibine devlet tarafından verilen bir patent, buluş sahibinin izni olmadan başkalarının buluşu üretmesini, kullanmasını veya satmasını belirli bir süre boyunca engelleme hakkı vermektedir.
Patentli bir buluş; tıpkı işle ilgili alınıp, satılabilen, kiralanıp, kiraya verilebilen diğer mallar gibi buluş sahibinin mülkiyeti haline gelir.
Patentler alındıkları ülkeler için hak sahipliği doğurur.

Türkiye'de alınmış bir patent, sadece Türkiye içinde sahibine hak sağlamaktadır ve patentli ürünleri başkalarının Türkiye'ye ithal etmesi durumunda, hak sahibine ithali durdurma hakkı verir..
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]PATENT VE FAYDALI MODEL İŞLEYİŞ ŞEMALARI[/FONT]​

psema.gif

ilgili linkler : http://www.avrupapatent.com/patent_tescili_nedir.htm

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bardağın boş tarafına bakarak su görülmez :)

ya bardak boşsa, görülüyorki boş , kendimizi kandırmanın ne anlamı var.

bide niye size üste para vermeleri gerekiyorki, asıl yazılımcılara ihtiyacı olan sizsiniz.

ayrıca paypal vs. gibi sağlamlığını kanıtlamış firmalar varken,

firmanızın istedikleri ve aşağıdaki gibi saçma ödememe seçenekleriniz mevcutken , şahsi fikrim , ben sizinle çalışmam.

Ödeme Günleri:
1. Satış gerçekleştikten sonraki 72 saat içinde 1 - 5.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.
2. Satış gerçekleştikten sonraki 96 saat içinde 5.001 - 50.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.
3. Satış gerçekleştikten sonraki 120 saat içinde 50.001 - 250.000YTL arası olan ödemeler ilgili hesaba aktarılır.

NOT : Sistemimize üye olacak arkadaşların ilk ödemeleri 1 Hafta blokeli gerçekleşecektir. Sisteme girilen kimlik bilgilerinin doğruluğu'nun ispatlanması istenir. Banka Hesap Sahibi ile Sistemdeki isimde uyuşmazlık oluşursa ödeme yapılmaz.

sisteminiz sadece tek taraflı düşünülüp yapılmış, sadece size çalışıyor,,,,

yazılımcı ve programcılara tavsiyem pp gibi bir ödeme sistemi seçmeleridir.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal Türkiyeye ödeme yapıyor mu?
Ne kadar komisyon alıyor?
Ne kadar kesinti oluyor toplam?

Tavsiyeniz güzel ama bir tavsiyeniz varsa kendi topiğinizi açarak veriniz benimkini kirleterek değil. Siz PP ile çalışıp %10-%20 komisyon ödemeye razı olabilirsiniz. Ama buna razı olmayan 27 arkadaş sistemin daha ilk ayı olmasına rağmen bizi seçti ve ödemelerini takır takır alacaklar.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PATENT NEDİR?

Bir buluş için buluş sahibine devlet tarafından verilen bir patent, buluş sahibinin izni olmadan başkalarının buluşu üretmesini, kullanmasını veya satmasını belirli bir süre boyunca engelleme hakkı vermektedir.
Patentli bir buluş; tıpkı işle ilgili alınıp, satılabilen, kiralanıp, kiraya verilebilen diğer mallar gibi buluş sahibinin mülkiyeti haline gelir.
Patentler alındıkları ülkeler için hak sahipliği doğurur.

Türkiye'de alınmış bir patent, sadece Türkiye içinde sahibine hak sağlamaktadır ve patentli ürünleri başkalarının Türkiye'ye ithal etmesi durumunda, hak sahibine ithali durdurma hakkı verir..
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]PATENT VE FAYDALI MODEL İŞLEYİŞ ŞEMALARI[/FONT]​

psema.gif

ilgili linkler : http://www.avrupapatent.com/patent_tescili_nedir.htm

Devlet tarafından değil devletin görevlendirdiği kurumlarca verilir. Biz 35 milyona patentliyoruz dedik ucuz olması neden bu kadar rahatsız ediyor insanları anlamadım :)

Bugüne kadar firmamızdan patent alıp mağdur olan varsa o çıkıp yazsın artık lütfen.

Kaldı ki patent firması da değiliz. Sadece yardımcı olurum dedim.

Teşekkürler

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bardak boşsa, görülüyorki boş , kendimizi kandırmanın ne anlamı var.

bide niye size üste para vermeleri gerekiyorki, asıl yazılımcılara ihtiyacı olan sizsiniz.

ayrıca paypal vs. gibi sağlamlığını kanıtlamış firmalar varken,

firmanızın istedikleri ve aşağıdaki gibi saçma ödememe seçenekleriniz mevcutken , şahsi fikrim , ben sizinle çalışmam.

sisteminiz sadece tek taraflı düşünülüp yapılmış, sadece size çalışıyor,,,,

yazılımcı ve programcılara tavsiyem pp gibi bir ödeme sistemi seçmeleridir.

Ayrıca saçma dediğiniz sisteme karşı önerdiğiniz PAYPAL'dan 72 saat içinde banka hesabınıza ödeme alabiliyor musunuz merak ettim :)

Topic yine başka yerlere kaymaya başladı. Bu iyinetin adeti oldu. 1 Kişi projesini yazar diğerleri denemeden, kullanmadan laf atar. Karalamaya çalışır. O yüzden artık bu topic altında cevap vermiyorum.

Sağlam dediğiniz PAYPAL ile size mutluluklar dilerim

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıssadan hisse

Kıyamet kopar ve cennet cehennem başlar.Cehennemlikleri milletlerine göre ayırıp çukurlara atarlar .Amerikalılar bi yerde ingilizler bi yerde türkler bi yerde v.s. .Çukurların başınada zebanileri dikerlerki millet kaçmasın diye.Baş zebani cehennemi denetlemeye gelir bakar amerikalıların çukurunda bi çatışma bi heyecan amerikalılar çıkmak istiyor çıkmak isteyene biri omuz atıyor öbürü el atıyor hep beraber çıkarmak istiyorlar.Çukurun başındaki zebaniler büyük efor sarfediyor.ingilizlere gidiyor durum aynı almanlara gidiyor durum aynı bütün zebaniler kan ter içinde çıkmak isteyenlerin kafaya vuruyolar odunu.Bizim çukura geliyor.Görevli zebaniler yayılmış kimisi uyuyo kimisi forumda takılıyo :) bi şiddet le kalksanıza lan diyo kaçacak bak adamlar çukurdan diyor baş zebani.Zebanilerden biri efendim bunlar türk diyor bizim burda olmamıza bile gerek yok diyo nasıl olm kaçmıyomu bunlar diye soruyor baş zebani yok efendim diyor biri tam çıkıcak öbürüde bende çıkıcam yok biz burdayız sen niye çıkıyon birbirlerini aşağıya çekiyolar diyo.Sonuçta kimse çıkmıyor diyor.

özetle bırakın girişimci bişiler yapıyor başarılı veya başarısız.Destek olmak lazım eşe dosta bedava verdiğiniz programları verin en azından yayınlasın ürün prtföyü artsın bakarsın büyür güçlenir.Belki aranızdan bazılarınıda alır yanına .Omuz verin

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kıyamet kopar ve cennet cehennem başlar.Cehennemlikleri milletlerine göre ayırıp çukurlara atarlar .Amerikalılar bi yerde ingilizler bi yerde türkler bi yerde v.s. .Çukurların başınada zebanileri dikerlerki millet kaçmasın diye.Baş zebani cehennemi denetlemeye gelir bakar amerikalıların çukurunda bi çatışma bi heyecan amerikalılar çıkmak istiyor çıkmak isteyene biri omuz atıyor öbürü el atıyor hep beraber çıkarmak istiyorlar.Çukurun başındaki zebaniler büyük efor sarfediyor.ingilizlere gidiyor durum aynı almanlara gidiyor durum aynı bütün zebaniler kan ter içinde çıkmak isteyenlerin kafaya vuruyolar odunu.Bizim çukura geliyor.Görevli zebaniler yayılmış kimisi uyuyo kimisi forumda takılıyo :) bi şiddet le kalksanıza lan diyo kaçacak bak adamlar çukurdan diyor baş zebani.Zebanilerden biri efendim bunlar türk diyor bizim burda olmamıza bile gerek yok diyo nasıl olm kaçmıyomu bunlar diye soruyor baş zebani yok efendim diyor biri tam çıkıcak öbürüde bende çıkıcam yok biz burdayız sen niye çıkıyon birbirlerini aşağıya çekiyolar diyo.Sonuçta kimse çıkmıyor diyor.

özetle bırakın girişimci bişiler yapıyor başarılı veya başarısız.Destek olmak lazım eşe dosta bedava verdiğiniz programları verin en azından yayınlasın ürün prtföyü artsın bakarsın büyür güçlenir.Belki aranızdan bazılarınıda alır yanına .Omuz verin

Daha ne denebilir ki? %100 Katılıyorum.

Ayrıca sisteme şu an için güvenilir diyebilirim.
Fazla bir miktar değil ama sistem üzerinden toplam 132 milyonluk gibi bir satışım oldu. 127.15YTL Bu sabah banka hesabıma geçti. Teşekkür ederim.

Gerçekten günlerce Paypal bekleme eziyetinden, Paypal bozdurmak için adam arama eziyetinden, Alınan yüksek komisyon oranlarından kurtardınız beni. Umarım böyle devam eder.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha ne denebilir ki? %100 Katılıyorum.

Ayrıca sisteme şu an için güvenilir diyebilirim.
Fazla bir miktar değil ama sistem üzerinden toplam 132 milyonluk gibi bir satışım oldu. 127.15YTL Bu sabah banka hesabıma geçti. Teşekkür ederim.

Gerçekten günlerce Paypal bekleme eziyetinden, Paypal bozdurmak için adam arama eziyetinden, Alınan yüksek komisyon oranlarından kurtardınız beni. Umarım böyle devam eder.

Güle güle harcayın efendim. Sistem büyüdükçe komisyon oranlarımız azalacak. Paypal vs. gibi firmaların aksine amacımız komisyon keserek zengin olmak değil, sadece hakettiğimiz oranları alarak sizlere yardımcı olmaktır.

Türkiye Sınırları içinde yaşayan programcılara yönelik bir projedir bu.. Yurtdışındaki firmalardan ödeme alamadıkları için veya ödemelerinde yüksek komisyonlarda kesintiler uygulandığı için başlatılmıştır.

İyi çalışmalar diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi