İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yehju Satış Ortaklığı ücretleri ile ilgili

ücretler

• şuanki gibi kalsın ücretler.

Kullanılan: 16 84.2%
  • sadece gold üyeye 22ytl ödensin.

Kullanılan: 3 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu başlığı yehju satış ortaklığını kullanan veya kullanmayanlara komisyon ücretleri hakkında değişikliği oylamaya sunmak için açtım.

Şuanki fiyatlar aşağıdaki gibi:

Erkek üye başına : 0,05ytl
Bayan üye başına : 0,1ytl
Bayan Gold üye başına : 14ytl
Erkek Gold üye başına : 12ytl

Şimdi bu fiyatlar yerine daha çok kazanmanız için normal üyelere komisyonu kaldırıp erkek veya bayan gold üye farketmez 22ytl vermeyi düşünüyorum.

Ayda bu sistemle 20 gold getirseniz 440ytl alıcaksınız.

şuanki sistemde ise çoğunlukta erkek üyeler gold olduğundan 20 golda 240ytl alıyorsunuz.

aradaki fark 200ytl. 200 ytl ne demek?

gene çoğunlukla erkek üyeler üye olduğunu düşünürsek.şuanki sisteme göre 1 normal erkek üyeye 0,05ytl veriyorum.

200/0,05 = 4000 bin üye eder.

bu üye sayısını elde etmek çoğu site için zordur.Ama ilgili üye gönderdiğinizde gold olursa 22ytl alıcaksınız ve minimum ödeme limiti olan 20ytl yide otomatikman geçip ay sonunda ödemenizi alıcaksınız.

1 ay 3k hitli sitenizde tüm sayfalarda popup olarak reklam yayınladığınızda 5 gold gelse 110ytl eder..

yapıcı fikirlerinizi bekliyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Güzel hoşda sistemin buna hazır mı? Gördüğüm kadarıyla çok rahat açık bulunabilecek bir sistem. günlük yedeğinizi alın emeğin heba olabilir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yoo selim çok rahat açık bulunabilicek bir sistem değil.. 8 aylık site. 1 aya yakında sistemi kullanıyorum. para ödeyip gold üye olan referanslı üye referans sahibinin panelinde +1 olarak gözükücek.. bunun ne açığı. yapıcı ve konuyla ilgili fikirler lütfen!

WebStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba . Öncelikle sisteminiz hayırlı olsun . Sadece gold üye ücretlerini arttırarak birşey yapamassınız . Goldlarda artıs olmalı vede diğerleri sabit kalmalıdır .

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bence 1. seçenek uygulanmalı. Ayrıca belirli bir sınırdan sonra üye başı ödenen ücretin artması lazım diye düşünüyorum. Bence sistemi webmasterlar açısından daha cazip bir hale getirecektir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
doğru diyosunda 1000 üye yapmışın mesela sen 1 gold çıkmış. böyle daha verimli ortaklık daha çok kazanç olabilir

W

wapekiz.com

Misafir
270 normal üye çıkarmışım,1 tanede gold üye çıkmış,o kadar kişiden 1 tanecik çok orantısız,anlayamıyorum.Neden kimse gold üye olmuyor :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemi kullanmıyorum ama, bir öneride bulunayım (öneri mi o da süpheli :p). gold üye çıkarma olayını kolaylastırsanız? siteye üye olmadığım için bakamadım, gold üye nasıl oluyorlar? kredi kartı mı, banka havalesi mi, posta çeki mi, paypal mi? bunların 4'ünü de sağlarsanız bence geri dönüsüm daha fazla olacaktır gold üyelikler için.

W

wapekiz.com

Misafir
Sitelerinde yazan:

30 Gün
49 Ytl

90 Gün
59 Ytl

180 Gün
74 Ytl

360 Gün
89 Ytl

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbiden bende neden gold çıkmıyo diyorum aylık bukadar para kolay kolay kimse vermez.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu adam gibi ithamlar yerine daha terbiyeli konuşursak sevinicem.

itham ve yorumda bulunmadan önce sormanız daha iyi başlıkları takip etmeniz önceki açılan başlıkları takip etmenizi tavsiye ederim.

gold ücret fiyatları 4 gün önce bu şekle getirildi önceden 29-39-59-89 idi. çıkarabilen o zaman çıkarırdı sanırım.

tiryakiforum.net , kaç üye yaptında gold çıkaramadın?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu ayki tüm ödemeler yapılmıştır.EFT lerde tamamlanmıştır.Ödeme alacaklar hesaplarını kontrol edebilirler..

bu arada 100-200 üye gönderip niye gold yapamadım diyenlere cevap verebilicek sanırım ödeme alanlar olucaktır.Başka yerden bu ödemeyi bu kadar alabiliyorlarmı ve kaç üyeye gold çıkarmış söyleyebilirler.. 1000 üye yapıp gold çıkaramayanda var.700 üye yapıpda 2 gold çıkaranda.Kimse bedavadan para dağıtmıyor adı üstünde tekrar hatırlatıyım satış ortaklığı bu.lütfen yapıcı fikirlerinizi bilgilenip araştırıp söyleyiniz.

saygılar

W

wapekiz.com

Misafir
pardon edit: ben yine de sizden memnunun,en çok üye çıkarttığım yer.

ayrıca fiyatlar: 29-39-59-89 böyle kalsa bizlerin açısından daha iyi.Bu durumda bile gold çıkaramıyoruz zaten,

49 Ytl,59 Ytl,74 Ytl,89 Ytl bu durumda hiç çıkmaz gibi..İşinize karışmak gibi olmasın sadece görüşüm böyle.

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir haftada 217 erkek üye ,13 bayan üye, 1 bayan gold üye ve 1 adet erkek gold üye çıkarttım.Ödeme bugün hesabıma yapıldı.Teşekkürler yehju....

Ayrıca Ücretler şu anki gibi kalsın :D

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben teşekkür ederim arkadaşlar.. ben fiyatları arttırdım 29 du 49 yaptım çünkü benim incelediğim ve gördüğüm gold olmak isteyen 29da olsa ödüyor 49 da.. zaten gold olanların çoğu 29 vermiyordu genellikle 39-59-89 olarak dğeişiyordu.. şimdide aynı şekilde.. çünkü mantıkken 1 aylık 49. 3 aylık 59.

ödeme alanlara bende teşekkür ediyorum umarım sorunsuz devam ederiz hep iyi kazançlar..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gold üyeleri hangi avantajla çekiyorsun? Bunları etmeniz iyidir, ŞIKLAR olmalı gold üyelerimiz vs.. vs... Hizmetlerinden yararlanacaktır. Diger konu ise tek gold edip normal üyelere ücret ödemezseniz malesef tutulmaz. Webmasterlerin ilgisini asla çekmez, örnek benim ilgimi çekmez nerden bilebilirim gold üye edebilcegimi? Hit gönderecem, sitemi kascam, fakat hiç bir emek karşılıgını alamıyacam. Önerim gold degilde normal üye fiyatlarında biraz artırma edin, birşeyler tutulana kadar biraz kendinizden öz veri vermelisiniz. Sistem ve siteniz tam tutulunca tanıyanda tanımış olcak, daha güzel çalışma edersiniz. Gold üye degilde normal üye fiyatlarını artırın ve sonra sabit kalın hemen olmadı sorun oluyor diye istiklalli çalışmanızdan vaz geçmeyin. Sabırla azmedin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5